Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bugün ödülü hak ettin mızrak çalismaz sana gözüme WunderLost kestirdim bakalım ne sürprizlerle gelecek. o da yediğini inkâr edenlerden ama olsun ben yiyemiyorsam o da yemesin bana ne

Afiyet olsun canım erken kapanmış
O kadar canım çekti ki meyve suyu ben normalde hergün içiyordum aynen eşim mangal aşığı ben sevmezdim ama işte bu süreçte işime yarıyor
Oo mangal işi
Bugün ödülü hak ettin mızrak çalismaz sana gözüme WunderLost kestirdim bakalım ne sürprizlerle gelecek. o da yediğini inkâr edenlerden ama olsun ben yiyemiyorsam o da yemesin bana ne
Sağol ablam elim varmıyor yazmaya
Yani size yazarım da diyetisyen ne der bilmiyorum

Okudum anladım imza kaptanım

İyi akşamlar
Bugün şaşırtma taktiği uyguladım 1 günlüğüne yarın sebze yoğunluklu listeme geri dönüş yapacağım

Sabah 11:30 1 simit,40 gr kadar süzük peynir,7 zeytin,çay

Ö.den sonra 15:00 gibi 2 yk iç pilav tencereden tımtıkladım. 1 bardak ayran

17:00 1 kare(avucun tam ortası kadar) ıslak kek,1 top vanilyalı dondurma

Boğazıma kadar şiştim daha da yemem eskiden bunun 2 katını yerdim 3 saat oldu yemeyi bırakalı halen çatlayacak gibi hissediyorum

5500 adım
3.5 lt su

Elhan Mthn83 Cordelia

Ne iki katı ben eskiden olsa oooo bunun 12 katını yerdim

İnşallah şekerini etkilemez
Benim şuan olan 1 tane pantalonum var hepsi bol geliyor 1 tanede taytim oluyor gerisi hep duruyor 1 pantalon olmuş 600-700 TL
Aynen benim de öyle
Bayram alışverişi olabilir
1 ayda 5 kg verirsem 65 olurum

Afiyet olsun mutluannem
Harika bir menü.
Teşekkür ederim ablacım bence benden büyüksündür diye tahmin ettim geçen yaşın çok güzel demiştin ya ordan :)
Bu kilolar bitmicek gitmicek gibi be ablam taşıma suyuyla değirmen döner mi. 30 kg böyle haftada 500 gr vere vere gider mi biter mi çok ağlamaklıyım bugün
Bu kiloların hepsi gerçekten pis bığazımdan değil tabiki onunda payı çok büyük ama yediğim hormonların tedavilerin haddi hesabı yok
Doğum yapalı 3 ay oldu ya doğumdan beri ya regliyim ya lekeliyim hiç temiz günüm yok. Acaba hormonlarda daha tam düzene girmediği için yavaş veriyor olabilir miyim ?
Tahlillerim çok detaylı bakıldı hepsi temiz. İnsülin direnci yok kortizol seviyem çinkom şeker şu bu hepsi iyi.

Ben mi inkar ediyorum kalem kalem yazıyorum tüm abur cuburlarıma kadar lütfen ama yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…