Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Listeye girip girmemekte tereddüt ettim de canım ondan bahsediyorum bir sorun yok sadece aç gezip artı geldim ona baya canım sıkıldı
Canım çok yürüyüş bandında ve özellikle dün yaptıysan yüksek çıkman normal.Bende 2 haftadır sabitim mesela ama işten gececi olup sabah gelince az uyuyorum bu hafta özellikle tüm gün işlerim dolayısıyla sokaklardayım.Eve çok geç giriyorum.Vücut ödem yapıyor kaslar su tutuyor.Sıkma canını herşey düzelicek inşallah.Endekrolojiye gittinmi hiç mesela şimdi durumunu anlatıp diyet yaptığını kilo veremediğini söylersen seni takibe alıp çözüm yolu söylüyeceklerdir.

Gittim canım tiroid ilacı kullanıyordum 4 gündür bitmişti unutmuşum ben onu. Şeker ilacı,d vit,b12 kullanıyorum

Gittim canım tiroid ilacı kullanıyordum 4 gündür bitmişti unutmuşum ben onu. Şeker ilacı,d vit,b12 kullanıyorum
Tiroid sorunun var çok geçmiş olsun.Düzenli kontrollerini ihmal etme.Şekerde zor kilo verdirir ama ilaçlar şifa olsun inşallah.Pes etmek yok canım Yola devam düşücez kalkıcaz sağlıkla inşallah bu kiloları vericez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…