Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Leylam bu hafta listeye girmiyorsun öyle not alıyorum.Yine de bir garip oldum. Sensiz yarışma üzdü .
Qyyy ablacim ben listelerimi kilomu paylasmaya devam edicem sadece yarismada olmayim.. hem ramazan geldi midemi yoklayip tutucam insallah 15 inde patoloji sonucu var helikobakter yoktur inşallah ta antibiyotik kullanmam

Teşekkürler Canım

Cordelia kuzum gözümden kaçan bir şey var mı? H Herseyguzelolacak38 de kararsız kaldım.

Gitme gitme para ile al
Ellerine sağlık canım

Cordelia kuzum gözümden kaçan bir şey var mı? H Herseyguzelolacak38 de kararsız kaldım.
WhatsApp dan da ulaşamadım canım

Ben geldim hocam kızımın bilsem sınavı vardı aklimdan öyle çıkmış ki anlatamam.cok özür dilerim

Amin inşallah Çok sağol canım

Teşekkürler Elhan Kaptanım

Ayy tüh geç kaldım yaaa
Hayır geç kalmadinnnn ilaç için girmemezlik yapma ilacını al eczaneden sonra randevu al doktora yine kontrol olur senin için. 1 günde alacagun ilaç için 1 haftan heba olmasın. Sonra daha çok yiyor insan. Çok kararsizsin suan farkındayım ama gitmeeeeeeeeeeeeeee

Ay reglmıde oldum missss
Ben de bugün oldum güzel bi regl ödemi vermeyi umuyorum bu hafta
Tabikiiii birçok şeyi paylaşmak çok güzel burda. Mutlaka enerjinle günümüzü güzelleştir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…