Popüler Konu LenaG ile MasterFit

evet walla oyle bide şimdi tlf elimde gorse esim barintlf ugrasma diyecek ama iste olmuyor uyku bir kacti mi geri gelmiyorda
Aman bi karışmasınlar ya.
Yatana kadar acıkırsam elma yerim demişim ne kadar masumum 😂😂

@Minicikfzt Kaptanım dün gece bazı günahlara girdim ben, boğaz ağrısı öksürük hapşırık halsizlik hepsi birden üstüme geldi çorba dan sonra hala kendimi aç hissettim maalesef 🥹 beni askıya mı alsanız napsanız ramazanla mi gelsem yeniden aranıza bilemedim gerçekten takıma zarar vermek de istemiyorum ama ciddi hastalandım hani aç kalıp bağışıklığı düşürmek de istemiyorum halim olmadığı için sağlıklı beslenip tok kalmayı da başaramiyorum. Yoksa bir heves dün kabak çorbami yaptım hani üç dün iki kilo veririm rahat diye düşünüyordum ama hastalığı hesaba katmamistim. Ne dersiniz nasıl yapalım
Çok geçmiş olsun canım.

Bilmiyorum ki beni mi engelledin 🙄🫣
Not aldım 📝📝

📝📝📝

📝📝📝

Bugün tartı günü görmedim duymadım olsun 🙄

Maşallah benim için de yürü dün hicbisi yapamadım bugün de kiprayamiyorum 🥺

📝📝📝

📝📝📝

📝📝📝

Harika bir menü hak ettin afiyet olsun canım 😘

😘😘😘 Tüm bilgiler için teşekkür ederim 😍
Bakın bu Ece tüm bilgileri eksiksiz. Bilgi paylaşımı da Ece gibi olun ♥️

Güle güle kullan canım 😘
Takılarla pek aram yok 🙄
Annem çeşit çeşit boncuklu takı yaptı çevremden hediye geldi. Arada işte her zaman değil 😍
Ece gibi yazalım öyleyse, yeni öğrenmiş oldum.

Başlangıç 2 Mart 90.1
Hedef Mart sonu 88
Boy 160
Yaş 40

Ellerine sağlık rakip kaptancim, peki bu listeyi görmek istediğimizde kolayca bulabileceğimiz bir yer var mı.
Son düzenlemeleri yapınca tekrar atarım. O zaman favorilerine ekleyebilirsin. Bunu sayfada tekrar görmek istediğin herşey için yapabilirsin

Eklentiler

• IMG_20240303_164049.jpg
    IMG_20240303_164049.jpg
    68,9 KB · Görüntüleme: 31
  • IMG_20240303_164148.jpg
    IMG_20240303_164148.jpg
    70 KB · Görüntüleme: 32
Selam hanımlar nasılsınız 🤗

Bugün güya yeşilçay süt detox yapacaktım ama çok ilaç içtiğim için sanırım mide bulantısı yaptı. 1 öğle 1 şimdi birer yulaf poğaça yedim Allah tan içinde yağ vs yok baya da tok tuttu 1 tanesi.
Ben de menapoza girmiş biri olarak yine regl oluyorum yaf 🤷‍♀️ daha yeni bitmişti halbuki anlaşıldı benim niye sadece 900 gr verdiğim.

Selam kızlar size bişey sorayım, fırında yağlı kağıt üzerinde kabak dilimi pişirecektim fakat yağlı kağıdım kalmamış sizce kabakları nasıl pişirsem :işsiz:
üzerinede biraz yoğurt ve kıyma kavurup döküyorum mantı gibi oluyor :kk77:
Bir fırçayla üzerlerine yağ sürebilirsin hem yapışmaz hem fazla olmaz. Ben silpat kullanıyorum işi bitince yıkıyorum hop yeniden kullanıma hazır durumda tanesi 50 TL ekonomik de oluyor.

Selam hanımlar nasılsınız 🤗

Bugün güya yeşilçay süt detox yapacaktım ama çok ilaç içtiğim için sanırım mide bulantısı yaptı. 1 öğle 1 şimdi birer yulaf poğaça yedim Allah tan içinde yağ vs yok baya da tok tuttu 1 tanesi.
Ben de menapoza girmiş biri olarak yine regl oluyorum yaf 🤷‍♀️ daha yeni bitmişti halbuki anlaşıldı benim niye sadece 900 gr verd
Ne menapozu yaa yaşın kaç ki🥲

44 oldum canım 4-5 ay olmayınca test yaptılar menapoza girmişim öyle dediler. Ağustos gibi sanırım öğrendim ama son 1 senedir tekliyordu zaten
Benim de 28 gunde birdi 35-36 ta cikti gunler gittim hormonlara falan baktilar hersey normal cikti o yuzden sordum 🥺 demek bende erken girecegim

X