Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tek çocuğum var canım 8 aylık uyku beni o kadar zorluyo ki ikinciye asla cesaret edemem gibi geliyo su an

Mezuniyete ikramlıklar yapıp getirecek miyiz? Mezun olamadan tekrar yarışa dönülsün diye

İlk mesajina cevabım koridor tatlım. arwengsd sonradan geldiği için üzgünüm.
Ayşegül Coruhlu' nun bilgilerini çok beğeniyorum askeri olamadim ama
Mezun veremedik henüz ilk olan şanslı olacak yalnız Çıtırlardan ses seda çıkmıyor pek dalgalı oralar

Sanat eseri Afiyet olsun canım şifa olsun
Teşekkür ederim
Dün boğazıma kadar gaz doldum ya onun sancısı
Salı sendromu işte sen kendine bebeklere kullanilan gaz damlalarindan alsana cok ciddiyim. Rezene ic kimyon tuket
Şifa olsun balım
Teşekkür ederim canim Elhanim
var mı topigimizde Dr Ayşegül Çoruhlu askerleriii

Selamlar herkes iyidir inşallah
Ben bugün tartıldım tekrar dün 58.5 gelmiştim bugün 58.2 geldim. Cuma gecesi biraz ateşlenmiş buzlu meyve suyu ve ilaç almıştım onun etkisi olmuş
Gecmis olsun sifa ile eksilsin kilolarimiz

Gözün aydın canım.
Dün bildirim günümüzdü
Türkiye ' nin farklı yerlerinde biz de seni bekliyoruz biz arkadaş değil miyiz
Dün gece bildirimimi yaptım abla, acı bir tablo vardı. Arkadaşız tabii ki. Antep’e gelince bana da uğrayacaksın hatta senin haberin yok.

Dün gece bildirimimi yaptım abla, acı bir tablo vardı. Arkadaşız tabii ki. Antep’e gelince bana da uğrayacaksın hatta senin haberin yok.
Aaa tamam o zaman hemen gidip bildirimini bulayım kuzucum. Keyifli muhabbetleriniz olsun onlar benim de misafirim sayılır iyi bak misafirlerimize Zarif davetin için çok teşekkür ederim. bizim gelin ya

Eş kişisi ,maske, mandal vs
Yok kaptanlik gazı
Teşekkür ederim

Salı sendromu işte sen kendine bebeklere kullanilan gaz damlalarindan alsana cok ciddiyim. Rezene ic kimyon tuket

Teşekkür ederim canim Elhanim

Gecmis olsun sifa ile eksilsin kilolarimiz
Gaz değil canım
Kramp gibi gerginlik gibi
Gözün aydın canım.
Dün bildirim günümüzdü
Türkiye ' nin farklı yerlerinde biz de seni bekliyoruz biz arkadaş değil miyiz
Aaa abla aşk olsun Türkiye mi
Avrupaya açıldık unuttun mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…