Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ayyyy geçen sene yaş günümde 8 yaşında ku torunum kendi el emeğiyle confeti patlatmisti çok duygulanmistim canım Cordelia Cordelia yam si.di sen fişekler patlatiyorsun teşekkürler insalahhh kilo vermede de alırım fişekler sağol canım

Hadı insalahhh canım ben seni tutuyorum 😃

Ayyyy canimmmmm yumurtalı koftem ben urfaliyim iyi bilirim 😍
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

👇👇

Tam yazacaktım uranus35 uranus35 i nasıl unuttuk diye :olamaz:
Şaka tabi ki :KK62::KK62::KK62::KK62:
Bildirim nerede kuzucum :sopa::sopa::sopa:Dört gözle bekleyen yarışmacı sabah ilk iş tartılır iyi yakaladım seni . :KK20:
Yarın sabah tartı bildirimi bekliyorum. :63:

Bildirim yapmadın ama 🥺
Canım ablalarım ben şimdi hala şehir dışındayım eve geçmedim yarın geçicem inşallah. Burda tartı yok o yüzden tartı fotosu gelmedi. O zaman napalım bi hafta daha hazırlıkta bekleyip ctesi günü tartı fotosuyla mı katılayım ?

Canım ablalarım ben şimdi hala şehir dışındayım eve geçmedim yarın geçicem inşallah. Burda tartı yok o yüzden tartı fotosu gelmedi. O zaman napalım bi hafta daha hazırlıkta bekleyip ctesi günü tartı fotosuyla mı katılayım ?
Öyle yapalım bitanem 🥰 İstersen menü bildirimlerine katil az çok dikkat edersin. :KK5:

Sabah bir haşlama yumurta
Sonra 1.5 litre maydanoz detox

Ara bir elma yarım portakal

Akşam iki ızgara incik bir tb ekmek iki çatal kuşbaşı kuzu eti
Salata vs

Biraz önce bir bardak patlamıö mısır küçük bir dilim kek yedim neden böyle bişey yaptım bende henüz çözemedim hepsi 3 haftadır veremediğim sabit kilom yüzünden bir fikri olan varsa yazsın ben diyetisyene gitmiyorum çünkü
Elhan Elhan serap911 serap911

Düşündük taşındık biraz da kaşindik :KK48:
Takımlara girerse hepimiz için çok faydalı olur dedik kuzucum. :rapci:
Bu yoruma da çok kalp :KK200: Güvendiğiniz için kimlerle düşündüyseniz hepinize teşekkür ederim. Umarım çok güzel bir hafta olacak. Heyecanla bildirim gününü bekliyorum...

X