Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Diyetisyene göre +700 çıktım. Ama ödem çıktı
Onun dışında kilo sabit. Yağ sabit. Hemde noktasından virgülüne
Ramazan'a hazırlık için aralıklı oruca geçirdi beni. Hergune ayrı menü yazdı bakalım ne olacak geçen hafta çok hevesliydim 70 i görme konusunda

Ödem gider canım takma kafaya benim de çok ödemim çıktı bana ödem için her gün bir dilim ananas üzerine tarçın serpip ye dedi istersen sen de dene ben emzirdiğim için yeşilçay falan olmuyo bana senin öyle sorunun yoksa yeşilçay da çok güzel ödem atıyo yeşilçay limon soda

Kizlar eskiden 38 zor oluyordu 40 beden mi alsam diyordum az önce 36 beden pantolonlar almistim onlar geldi. Ilk basta bunlar nasil olacak bana dedim bi giydim tam oldu cidden süper ilerliyoruz ben çok faydasini gördüm buranin iyi ki varsiniz

Canım 100 kilo olduğun resimlere bak. Birde şimdiki haline. Bu uğurda ameliyat geçirmiş birisisin. Yapma bunu kendine.

Canım 100 kilo olduğun resimlere bak. Birde şimdiki haline. Bu uğurda ameliyat geçirmiş birisisin. Yapma bunu kendine.
Sanırım rahatlama geldi. Bki göre normal bir bedenim var,
Bırakmak istersen normalsin ama daha yeni bu çizgiye geldin dedi diyetisyen
Risk aralığı bırakmak istiyorum bende. Bide 65 i görmek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…