Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben seni göremiyorum menü yazıyor musun?
Yaziyorum canim sadece onu yazip gidiyorum. Kac gundur uykusuzum oglum geceleri uyumuyor gunduzleri durmuyor zombi gibiyim hic buraya giremiyorum. 1 2 kere yazamadim o da cocuk uyudugunda ben de uyuyorum artik buraya girip yazmaya halim olmuyor. Gece uyaniyoruz 2 saat uyutmaya calisiyorum tekrar uyaniyor tekrar aynisi. Toplasan gece 2 3 saat anca uyuyorum

Yaziyorum canim sadece onu yazip gidiyorum. Kac gundur uykusuzum oglum geceleri uyumuyor gunduzleri durmuyor zombi gibiyim hic buraya giremiyorum. 1 2 kere yazamadim o da cocuk uyudugunda ben de uyuyorum artik buraya girip yazmaya halim olmuyor. Gece uyaniyoruz 2 saat uyutmaya calisiyorum tekrar uyaniyor tekrar aynisi. Toplasan gece 2 3 saat anca uyuyorum
Allah kolaylık versin canım 😘🙏🙏🙏

Sanırım 3 haftadır aynı yerlerde geziniyorum 🙄
Eskiden yediğim gibi yemiyorum herşeyin dibini görmüyorum yağlı tuketmiyorum WC sorunum yok spor yapıyorum sadece sıvı alimim düşük
Ama bugün genel vücut ağrısı var. Mens öncesi damarlar çekiliyor gibi olur ya öyle bir ağrı. Ama yeni bittim. Perşembe dahiliyeye sorayım bakayım sorun ne 🙁
Ben 1 aydır artıyım, versemde geri alıyorum, yinede çabalıyorum, yorgun deyilim, ağrıdan bitap düşüyorum
Herşeye rağmen hayattayız, mutluyuz, huzurluyuz, şükredecek o kadar çok şeyimiz var ki, olumsuzlukları omzumuzun üstünden arkaya atıp yolumuza güzelliklerle devam edeceğiz 🥰🥰
Yine bi sor bakıyım ağrı neden olabilirmiş

Merhabalar, siteye yeni üye oldum. Siteyi önceden biliyorum ama üyeliğim yoktu, kilo vermek istediğim için artık üye olmaya karar verdim, karşıma bu sayfa çıktı ve işini ciddiye alan insanlara benziyorsunuz. Ben de sizlere katılmak isterim. Ne yapmam gerekli, yardımcı olursanız sevinirim.

Merhabalar, siteye yeni üye oldum. Siteyi önceden biliyorum ama üyeliğim yoktu, kilo vermek istediğim için artık üye olmaya karar verdim, karşıma bu sayfa çıktı ve işini ciddiye alan insanlara benziyorsunuz. Ben de sizlere katılmak isterim. Ne yapmam gerekli, yardımcı olursanız sevinirim.
Hoşgeldin♥️ ilk sayfada katılım formu var doldurup buraya atarsan çok memnun olurum

Maşallah ne güzel bir salı tartısı :super:
Tebrikler bitanem ❤️
Teşekkür ederim kaptanım ❤️
Sevincin artarak çoğalsın bitanem ❤️
Amin canım sağolasın 🙏
Aminnnn canım sağolasın dediğini yapacağım Allah tüm olmuslerimize rahmet eylesin

Ooo sevindim iyi geldigine

Alıntı yaptım ama elhanim yazmış migros da indirimde su an canim

Ooo 2.li sayılar gelmiş tebrikler canim

Bende çok ödem yapiyor bulgur kesin sendede yapmistir
Teşekkür ederim canım ❤️
🥰🥰🥰🥰🥰🥰

X