Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sevgili Mavişlerrrr İyi geceler :KK36: :KK36: :KK36: :KK36:

Salı günü tartı günü, bildirimlerimizi unutmayalım. Eksik menülerimizi mümkünse tamamlayalım. Degilse önümüzdeki günlerde düzenli yapmaya gayret gösterelim.
Bu haftayı bol eksi ve mutlu kapamayı diliyorum. Başarılarrrr şirinlerrrrr:sampiyon::sampiyon:

Üye AdıTakımKilo
24.Şub
25.Şub
26.Şub
Cordelia Cordelia Mavi Kaptan
78,05
AFİYET OLSUNAFİYET OLSUNAFİYET OLSUN
LenaG LenaG Mavi
110,50
@pastelfitMavi
66,20
AFİYET OLSUN
gezegenfeza gezegenfeza Mavi
72,90
AFİYET OLSUNAFİYET OLSUN
@Nergis 35Mavi
64,90
Mthn83 Mthn83 Mavi
72,90
@Leyl35Mavi
58,20
sibel_84 sibel_84 Mavi
72,85
AFİYET OLSUNAFİYET OLSUN
Tutku44 Tutku44 Mavi
82,80
AFİYET OLSUNAFİYET OLSUN
@Jasminium84Mavi
59,75
AFİYET OLSUNAFİYET OLSUN
@PapatyamavissMavi
65,95
AFİYET OLSUNAFİYET OLSUN
@minerva1988Mavi
67,60
AFİYET OLSUN
@tomrsMavi
66,40
AFİYET OLSUNAFİYET OLSUN
@s i d e l y aMavi
64,30
@zeyneppkMavi
78,60
@WunderLostMavi
75,55
@kumsal68Mavi
64,50
AFİYET OLSUNAFİYET OLSUN
@akekusuMavi
89,55
@Beth18Mavi
64,30
26 Şubat pazartesi

Menü
Yok
40 saatlik açlıktayım

1 lt su
3 kupa kahve
1 kupaya yakın siyah çay

Elhan Elhan Cordelia Cordelia Mthn83 Mthn83 sibel_84 sibel_84 badem000 badem000

🧿 Canım süper çok sevindim hadi bakalım durmak yok yola devam.Darısı bana benimde bu perşembe 15 gün olucak ilk kontrolüm çok heyecanlıyım 🌸
İnşallah istediğin gibi bir sonuç alırsın 🙏 Ama bence diyetisyenle konuş senin için de mümkünse haftada bir kontrole git o şekilde daha kontrollü olunuyor ve eğer yanlış giden bir şey varsa daha erken müdahale edilebiliyor 15 gün uzun bir süre

Chloe videosu spor puanima ekledigim
Cordelia Cordelia Elhan Elhan

💙🤍🌿🌷 26 şubat Pazartesi Menusu🌷🌿🤍💙
8.30 yarım dilim ekmek bir parca tereyagli yumurta (1 lokma)
10.00 1 kase sutlu karısım(yulaf+dut kurusu+chia+kuru üzüm)
14.00 1 kupa sutlu kahve ( emziren anne barı kendi yaptıgım
18.00 5 yk salcalı bulgur pilavı, yogurtlu karısım(karnibahar brokoli havuc), 1 kase mercimek corbasi

💦Su 2 lt
💪spor
2167 adım
Toplam spor :750 puan
IMG_20240226_225952.jpg
Screenshot_2024-02-26-22-52-45-221_com.watch.life-edit.jpg

Tamam ama biber dolmasının içinde pirinç yok mu ya da bulgur Yani sen onlari lavaşa mı sardın. Ben böyle bir şey ilk defa duydum Yanlış anlama o yüzden soruyorum🙈 SADECE BİBERLERİ MI SARDIN
Bende Maraşta ilk defa gördüm. Bildiğimz kuru dolmaları ev ekmek yufkasına sarıp yiyorlardı. Maraşlılar bir dolma yapıyoorr aman allahım ekşi sumaklı baharatlı o kadar lezzetli ki çerez gibi ..😋😋😋😋 bide içini çok doldurmuyorlar

Selam kızlar
4 gündür yoktum ama bana haftalardır sizden uzağım gibi geldi ve çoook özledim..

İnanmayacaksınız ama tam bir işsiz gibi oturup 80 küsür sayfa geçmişi okudum :KK70:

serap911 serap911 ve Cordelia Cordelia kaptanları tebrik ediyorum çok güzel bir hafta oluyor aranızda olmak isterdim..❤️💙

Ben de 2 günlük açlıktan sonra (hiçbişey almadı midem) bugün azar azar yemeye başladım.

Kahvaltı : yarım haşlama yumurta ve salatalık

Ara: çeyrek meyveler( kivi portakal elma)

Akşam: 3 çatal makarna

Bu hafta menüler çok güzel bol eksiler diliyorum herkese ❣️

Son yalnız günlerimin tadını çıkarmaya çalışıyorum
3 güne torunlar gelecek, 5 gün bende kalacaklar
Ev dağılır, ses olur, her odadan biri çıkar, sofra toplanmaz
Olsun, beraber vakit geçiririz, onları sağ selim teslim edince 1 hafta dinlenirim

Şimdiden kolaylıklar diliyorum. Beraber vakit geçirmekte güzel olacaktır😍

Selam kızlar
4 gündür yoktum ama bana haftalardır sizden uzağım gibi geldi ve çoook özledim..

İnanmayacaksınız ama tam bir işsiz gibi oturup 80 küsür sayfa geçmişi okudum :KK70:

serap911 serap911 ve Cordelia Cordelia kaptanları tebrik ediyorum çok güzel bir hafta oluyor aranızda olmak isterdim..❤️💙

Ben de 2 günlük açlıktan sonra (hiçbişey almadı midem) bugün azar azar yemeye başladım.

Kahvaltı : yarım haşlama yumurta ve salatalık

Ara: çeyrek meyveler( kivi portakal elma)

Akşam: 3 çatal makarna

Bu hafta menüler çok güzel bol eksiler diliyorum herkese ❣️
Nasıl oldun canım?

İnşallah istediğin gibi bir sonuç alırsın 🙏 Ama bence diyetisyenle konuş senin için de mümkünse haftada bir kontrole git o şekilde daha kontrollü olunuyor ve eğer yanlış giden bir şey varsa daha erken müdahale edilebiliyor 15 gün uzun bir süre
Aaa bunu ben seçtim böyle 3 aylık paket almıştım 2 haftada bir diyetisyen kontrolü.Her hafta 2 kere andulasyon.Ama şimdi duruma göre bakarım fark öder haftaya geçerim olmazsa.Sağol canım 🌸

X