Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hangisini söylesem bilemedim
Moralim iyi, ödemler azalıyor
Bacaklarım yanıyor, ağrıyor
Badem az önce beni gülme krizine soktu

Seç beğen. Al
Sen nasılsın?

vaaayy şiir he :)) hepsini çok begendim:) iyiyim ben çok şükür yoğun ve güzel bir haftasonundan çıktım

LenaG bugün diyetisyenemi gittin.Nasıl gidiyor tartıda eksilme varmı canım
Evet canım hem yağdan hem ödemden gitmiş. Üstelik ödem çok ( % 52 ) buna rağmen bu kadar gitmesi beni çok sevindirdi bacak bölgemden vermişim kalçam ve üst bacak aşırı fazla bende ve inanılmaz selülit var. Ama çok motiveyim birkaç olmayan kıyafetim rahatça oldu bugün üstüme daha da bir motive oldum.

Merhaba menü bildirimi için geldim
Cordelia Elhan

Kahvaltı 8.30
2 adet haşlanmış yumurta

Ara 13.30
Tarçınlı türk kahvesi
12 adet badem
14.00 da muz

Akşam 16.30
3 köfte(hasanpaşa köfte)
1 kase köz domates çorbası

22.00
Pul biberli limonlu yoğurt
1 elma

*30 dk Leslie açtım ama 20 dk yapabildim

Ben öğlen ara öğün yoğurt üstüne tarçın ekersem hiç acıkmıyorum.Hemde sevmeye başladım yoğurt yemezdim.Her hafta ev yoğurdu mayalıyorum.Hazır yoğurt yiyemiyorum hiç ben.
Eline sağlık en güzelini yapıyorsun hazır yemeyerek afiyet olsun

Afiyet olsun

Bak dün de bir arkadaşa gidildi ben gitmemiştim bugün ne iyi anlattılar neler neler varmış iyi ki gitmemişim dedim
Ayıp olur bugün gitsene
Kıyamam. Sarıl onlara uyuyun kaç yaşındaydı çocuklar?
Di miiii . Kedi bile böyle...
Tamam ama biber dolmasının içinde pirinç yok mu ya da bulgur Yani sen onlari lavaşa mı sardın. Ben böyle bir şey ilk defa duydum Yanlış anlama o yüzden soruyorum SADECE BİBERLERİ MI SARDIN
Dolma dürüm yapmış

Afiyet olsun canım

Elhan abla yarın tartilinca sana atacağız dimi özelden buraya değil
Evet kaptanım. Saat 11.45' e kadar atarsan sevinirim. Acil bir işim çıktı. 12.00' de evden çıkmam lazım. Cordelia kaptanım diğerlerinden biraz erken atarsanız sevinirim. Kaptan bildirimlerini açıklarım beklememis olur.

Tamamdır şimdi de açıklayabilirsin Cordelia kazandı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…