Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Selammmmm Maviş Şirinlerim.
Bu hafta azminiz bol olsun.
Ay sonu hedefimize ulaşmak için sizden, bol su, spor, düzenli menü bildirimi sıfır kaçamak bekliyorum.
Hepinize sonsuz güveniyorum.

Herkes hazır mııııııııııııııııııııııııııııııııııı?
O zaman yarış başlasın
Yardımcım Poncik menü kontrolünden sorumlu

@CordeLiaMavi Kaptan
78,05
LenaG Mavi
110,50
pastelfit Mavi
66,20
gezegenfeza Mavi
72,90
Nergis 35 Mavi
64,90
Mthn83 Mavi
72,90
patimsilizm Mavi
58,20
sibel_84 Mavi
72,85
Tutku44 Mavi
82,80
Jasminium84 Mavi
59,75
Papatyamaviss Mavi
65,95
minerva1988 Mavi
67,60
tomrs Mavi
66,40
s i d e l y a Mavi
64,30
zeyneppk Mavi
78,60
uranus35 Mavi
61,40
WunderLost Mavi
75,55
kumsal68 Mavi
akekusu Mavi
89,55
Beth18 Mavi
64,30

Allah'ım bakışlara bak ya.....
Eline sağlık canım. Bu haftada maviş olduk.

Canim kirmizi takimim insallah cok guzel ve bol eksili bir hafta geciririz. Sizden ricam olabildigince menulerin altina beni etiketlemeniz, ayni zamanda takimdaki diger arkadaslarinizin menulerinide yorumlayin lutfen yaz geliyor heryer civil civil bizde bu yaza civil civil girelim zayif ve her istedigimizi rahatlikla giyebildigimiz bir yaz olsun. Size ictenlikle guveniyorum, herkez yapiyorsa biz neden yapmayalim? bu haftayi temiz beslenerek bol hareket ederek (luften hergun en az 30 dk yuruyun) gecirelim. Istedigin kiyafeti giyebilmenin zevki ve mutlulugu hicbir yiyecekte yoktur. Kacamak kesinlikle istemiyorum. Karsi takimi ezip gecelim. Gazamiz mubarek olsun
74FRIDA trueliving_ badem000 M Minicikfzt arwengsd L LESA76 Ceeeeeeeeeeee Elhan 60kiloyum Margaret Hale Tesnim1903 Keira- ZincirKirma Ece Didem Ellssa aypare ackerman HuzuRRR Lavinia_98 sara_28
AdChoices _​
@74Fr

Hiç kabul etmedim canım rakibem. İnşallah yanlış anlaşılmaz. Seninle rakibiz diye kabul etmek zorundayım. Duellodan kaçamam. Kapışalım bakalım. Olur
Zorlu bir hafta olacak sanırım. Güzel bir kapışma seyredicez. Çekirdek serbest mi çıt. Çıt çıt.
Tövbe ya ne serbesti Akrep aynı rakamdan sıkıldım diyosun bi yandan çekirdek diyosun

İçsesim müthiş kızdı. Çekirdeksiz seyredicez

Bayıldım ne Güzel olmuş listen. Yardımcını da çok öpüyorum

Benim kıyafetler şimdiden çok bol oluyor. Bazılarını verdim. Dökülüüyodu üstümden.
M oldum sanırım ama ısrarla xl ve large da takılıyorum. Kışlık olunca çok farketmiyor bir de fermuarlatımı ve düğmelerimi gönlümce vuruyorum. Müthiş bir duygu.
Yaza kadar biraz daha giderse komple değişir mecburen gardrop.

Benim de pantolonlarim düşüyor hep

Tarzını çok sevdiğim bir şef var bugün pratik etsiz çiğköfte yaptı canım istedi yaptım. Ama baktım takımlar seçiliyor birkaç tık tırsmış olabilirim tadına bakıp vakumlayıp dolabın derinlerine kaldırdım elbet günü gelecek

Ezelim derken zeytin miyiz biz

cekirdek yok unut unut unut su ic

Bravo mavişim şirinim. Yemeklerin bi yere gittigi yok sırası gelince yeriz. Rakip bizi ezecekmiş falan ba ba ba bu artık bir savaş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…