Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın kızlar 😍
Cumartesi 73.8
Salı 72.5
Fark -1.3
IMG_20240220_094053.jpg

Elhan Elhan Zayif bir Dombili Zayif bir Dombili

Günaydınn herkese hayırlı sabahlar 🌸🌞

Aa anladım 😅 inşallah canım ama daha ilk günden kalbim çok ısındı hepinize 💕

Çok teşekkür ederim canım, çok güzelmiş gerçekten, önümüzdeki haftasonu hazırlık yapıp dolaba atabilirim bu menüyü, akşamdan pişirir yanıma alırım. Eşim için de iyi olur o da öğlenleri yanında götürüyor yemekleri, bu vesileyle o da diyete başlamış olur 😁

Dün çocuğu uyuturken ben de uyumuşum 🙄

Dün kahvaltı ve öğlen yemeği yemedim, akşam 2 kase çorba yarım tabak kadar da patates salatası yedim.

Bugün de öğlen için yanıma sütlü muzlu yulaf alacağım, dersim sabah olduğu için kahvaltı yapamayacağım muhtemelen çünkü.

Sabah tartıldım tam olarak 89,55 kg gelmiş bulunmaktayım..
Üyeliğin hayırlı olsun kuşum. Kilo verme sürecinde vücudunu iyi tanıyacaksin neyin yarayıp yaramadığını daha iyi göreceksin. Zayıflama formülü aslında çok basit. Karbonhidrati hayatından çıkarıp sağlıklı karbonhidratlarla yola devam edersen çok kolay kilo vereceksin. Sağlıklı bir kahvaltı sonrasında sebze protein içeren öğünler , yeterli su biraz hareket gerisi gelecek canım.
İlk bildirim fotoğrafli +tarih nick eklenerek yapılıyor. Evden ciktiysan yarın sabah erkenden tartı bildirimini bu şekilde yaparsan sevinirim 🙏

Hharrıkka bir çocuk muş demmeki tebrik ederim buna sevinin çünkü aksi insanı çok yoruyor
Bu devirde böyle çocuk olmakta insan olmakta zor biliyorsun
Öğretmenleri bile günümüzün normal dediği cocuklardan değil. Kurallara uyan saygılı bir çocuk diyor. Çok kırılıyor kalbi o yüzden 🙁

İyi geceler değerli arkadaşlarım
Kusura bakmayın regl henüz bitmedigi için tartı bildirimi yapamadım
Kaloriyi azaltmaya çalıştım
Sabah kaşarlı tost ayran
İkindide tek öğün sadece çiğ köfte
Akşam tatlı 2 dilim ekler bu kadar
Yürüyüş 6000adim 3-4kat inip çıkma
Su 2lt içtim hemen hemen durumlar bu şekilde
Desteğiniz için ayrıca tşk ederim inşallah daha iyi olacak.
Bu hafta hazırlığa alalım seni. Takım ve senin için daha iyi olacak. Cumartesiden sonra takımdan cikilmiyor kural gereği ama seninki istisna olsun. Cumartesi bildiriminle seçmelere katılırsın olur mu? Regl dönemini arkadaşlar hep yaşıyor sıkıntı etme.

Bu devirde böyle çocuk olmakta insan olmakta zor biliyorsun
Öğretmenleri bile günümüzün normal dediği cocuklardan değil. Kurallara uyan saygılı bir çocuk diyor. Çok kırılıyor kalbi o yüzden 🙁
Rabbim korusun minik meleği, evet kırılır çünkü kırmaya çekinir :KK74:böyle kucaklamak istedim 🧿🧿🧿

Hoşgeldin canım💕

Etli biber dolması kaç tane bacımmmm🤭 Afiyet olsun tatlım 💙😘
Unsuz kurabiyeleri yaptın mı canım hala bekliyorum 😂

🧿💙mükemmmelllll bayıldım afiyet olsun kuzum😘
Valla yalan yok 4 adet yedim 😬 pirinci azdı ama bulgurluydu.
Canım o gün yetişmedi çok işim vardı. Bu hafta yapicam sana yazarım aklımda 😄

X