Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Aa tabak kardeşliği 😍 aynısının su yeşili bende var 💖

Tabiki de aralıklı oruç canım. Hatta aralıklı orucun sözlükteki karşılığı 🤣🤣 tabi açlık saatlerine göre farklı çeşitleri var ama sen yaklaşık 18 saat açlık 6 saat yeme şeklinde 18:6 yapmış oluyosn

afiyet.olsun sanada canım 😘

Kimsiindede oğlan daha sakin kimisi diyo kız bebe daha sakin oglandan herkesin durumu farklı bakalim benimki nasıl gelecek😅😅
Bende de bir oğlan var 7.5 aylık canım şimdiden bı dk dursun istemiyo yerinde valla yürümüyo da sürekli gezsin istiyo evin içinde sürekli tutup onu yürütüyorum ya da kucağımda gezdiriyorum. Uslu Allah için uyku dışında sorunu yok ama hareketli baya

Aa tabak kardeşliği 😍 aynısının su yeşili bende var 💖

Tabiki de aralıklı oruç canım. Hatta aralıklı orucun sözlükteki karşılığı 🤣🤣 tabi açlık saatlerine göre farklı çeşitleri var ama sen yaklaşık 18 saat açlık 6 saat yeme şeklinde 18:6 yapmış oluyosn
Üçleme yapalım o pembe tabaktan bende de var . :confused:

Ben de yeni kahvaltı yaptım evde 3 yaşında durmak bilmeyen bir kız çocuğu olunca 10 dk lık kahvaltıyı 2 saatte anca hazırlayıp yiyebiliyorum 🤦🏼‍♀️
Avokadolu yulaf tost ve bol yeşillik 🍀
Bu tost beni çok doyuruyor yarım ekmek yemiş gibi oluyorum. 5B5CED7C-0654-4952-800C-5752383732D0.jpeg

Bende de bir oğlan var 7.5 aylık canım şimdiden bı dk dursun istemiyo yerinde valla yürümüyo da sürekli gezsin istiyo evin içinde sürekli tutup onu yürütüyorum ya da kucağımda gezdiriyorum. Uslu Allah için uyku dışında sorunu yok ama hareketli baya
Allah bağışlasın canım. Sevgiyle , sağlıkla büyüsün. :dua: ❤️

Ben de yeni kahvaltı yaptım evde 3 yaşında durmak bilmeyen bir kız çocuğu olunca 10 dk lık kahvaltıyı 2 saatte anca hazırlayıp yiyebiliyorum 🤦🏼‍♀️
Avokadolu yulaf tost ve bol yeşillik 🍀
Bu tost beni çok doyuruyor yarım ekmek yemiş gibi oluyorum. Eki Görüntüle 3389399
Afiyet olsun canım. Yulaf tostun gerçekten öyle bir ozelligi var. Karabuğdayli ekşi mayalı bir ekmek keşfettim o da çok doyurucu hiç şiskinlik yapmıyor. :super:

Çok yaramaz , Mia’yı dövüyor hiç korkusu yok 🙈
🧿🧿🧿❤️❤️❤️Adı ne nasil guzelllll ❤️❤️❤️
Döver benim maske de annesini dövüyor Yani deniyor. Kovalıyor estikçe. Erkek kedi çok hareketli oluyor. Poncik (maskenin annesi) uyur sürekli sakindir. Maske bütün gün yaramazlik pesinde. Ben ne zaman yatarsam o zaman gelir ayaklarımın arasında uyur. ❤️😘

Afiyet olsun canım. Yulaf tostun gerçekten öyle bir ozelligi var. Karabuğdayli ekşi mayalı bir ekmek keşfettim o da çok doyurucu hiç şiskinlik yapmıyor. :super:
Karabuğdayla da diyetisyenim sayesinde tanıştım ben pilav şeklinde haşlayarak yemiştim ama gerçekten güzel bişey. Hem tadı hem doyuruculuğu 👌🏻

🧿🧿🧿❤️❤️❤️Adı ne nasil guzelllll ❤️❤️❤️
Döver benim maske de annesini dövüyor Yani deniyor. Kovalıyor estikçe. Erkek kedi çok hareketli oluyor. Poncik (maskenin annesi) uyur sürekli sakindir. Maske bütün gün yaramazlik pesinde. Ben ne zaman yatarsam o zaman gelir ayaklarımın arasında uyur. ❤️😘
Gerçekten dişi kedi farklıymış. Adı Olaf, ne saksı kaldı ne resim çerçevesi lamba vs herşeyi kaldırdım. Ama çok tatlı💕

Ben de bir erkek aldım , hiç durmuyo ama çok tatlı sevecen, köpek gibi sadık hiç beni bırakmıyor. Fakaaat😂10 senelik perdemi bile yırttı, Mia hiç zarar vermez alışık değilim. Neyse gelelim asıl mevzuya, kısır mı, işaretleme yapıyo mu?
Bu arada maskede mutfakta isem kapiya atlar. Banyods isem kapinin önünde bekler. Ayrılmaz peşimden. Arada kovala onu yakalıyor gibi yap sonra kaç oda gelip üstüne atlar kaçar. Maskeyle oynuyoruz 🥳🥳🥳

Hareketli olması cok iyi birsey kuzum kızımda oyleydii hala koltuklara tırmanıp iner çıkar yanii 🤣🤣 benim kız hiç bir fark yok erkekten hahahah asla arabaya oturmak istemez hep yurüyerek gidicek sokaklara

Ne güzel işte uyku düzenliyse daha neolsun benim kızda uyku duzeni iyidir ve dediğin gibi hep yürümek isterdi oturmayi hiç sevmezdii halada oturmaz hep koşar

Son düzenleme:
X