Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canlarım,
Cordelia Cordelia Elhan Elhan @60kiloyum sara_28 sara_28 Lavinia_98 Lavinia_98 @Beth18 74FRIDA 74FRIDA @-Murphy- @Papatyamaviss @Nergis 35 @Busra196 @Efenin_Annesi @sibel_84 HuzuRRR HuzuRRR @arwengsd @s i d e l y a @Ysmnondr @zeyneppk @Tutku44 @ZincirKirma Lotus1234 Lotus1234

Nasıl gidiyor kızlar? Eminim çok iyidir ☺️ Bugün yine menümüze suyumuza sporumuza odaklanıp harikalar yaratıyoruz☺️Seviyorum sizi 💙
Dün menü spor paylaşımı yapmayan arkadaşlarımdan bugün göndermelerini rica ediyorum. 😘
Yaln yok dün dolma yedim artıdyım şimdi inşallah iki günde gdck kptnım

Geçmiş yapacağım ama spordan sonra herkese iyi geceler❤️❤️

Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee kaptanım salı Sabah 5 te havalimaninda olacağım.. Dönüşte tartılmaya çalışırım ama acıkıp bir şeyler yiyebilirim. Bi çözüm bulmaya çalışacağım 😘 Annemleri yolcu edeceğiz umreye nasipse🙏 Elhan Elhan
Allah kabul etsin canım güle güle gidip güle güle gelsinler canım

Geçmiş yapacağım ama spordan sonra herkese iyi geceler❤️❤️

Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee kaptanım salı Sabah 5 te havalimaninda olacağım.. Dönüşte tartılmaya çalışırım ama acıkıp bir şeyler yiyebilirim. Bi çözüm bulmaya çalışacağım 😘 Annemleri yolcu edeceğiz umreye nasipse🙏 Elhan Elhan
Güle güle gitsinler darısı bizlere olsun inşallah bence yarın tartılmalısın yada 1 gün sonrada olur

Geçmiş olsun. Benim de migrenim var. Aç susuz ve öğün atlamak atakları tetikliyor. Ben sahurda ilk günler haşlanmış yumurta ve yulaf lapası yiyorum. Daha sonraki günler vücudum alıştıkça 3 - 5 hurma ve bir bardak süt ile sahurumu yapıyorum. Bu şekilde ben ramazanı geçiyorum. Bunlar uzun süreli tokluk veriyor bana midem de rahat oluyor. İftarda ise önce bir kase çorba ile başlayıp biraz duruyorum. Bazen namaz kılıyorum bu ara iyi oluyor. Daha sonra mutlaka tek çeşit yemeye dikkat ediyorum. Zaten israfa dikkat etmeye çalışıyorum çok çeşitli yapmıyorum. Salata mutlaka oluyor. Sonra meze severim. Bir de limonata yaparım veya komposto. Zaten bunlarla duyuyorum. Sahura kadar bol su,bol hareket.
Harikasin🌸🫶🏻 dedigim gibi aksamdan korkuyorum daha cok ama oncesinde yemegimi hazirlarsam hallederim gibi malum bizim evde tatli hamurisi eksik olmuyor🙎🏻‍♀️🥹

Kizlar bu mide problemimden dolayı sık ve az yemem gerekiyor ve sekerim düştüğü icin de ayni sey bu yuzden 3-4 senedir ramazan orucunu tutamiyorum. Cok istiyorum çünkü o ruhu yasamak bambaska... Arastirmalar yapiyorum nasıl beslenmeliyim diye... Bu sabah ki kahvaltim tam uygun mesela sahur icin ama aksamdan korkuyorum yemeklere saldirirmiyim diye... Sizler ne dusunuyorsunuz ne yapacaksiniz bu konuda fikir alisverisi yapalim mi🙏🏻 diyetisyenle calisip oruc tutacak olan arkadaslarin listeleri nasil olacak meraktayim valla😌🌸
Atarız kuzum kısmet olursa. ❤️😘

Cmt menüm
Sabah11.00 1 tb ekmek 1 sahanda yumurta 2 yeşil zeytin deri peyniri domates salatalık 1 çatal nutella
Ara15.00 yarım sıkma
Akşam19.00 1 yumurtalı ıspanak ayran az yufka ekmek
Su 1 lt
Bugünki menüm
Sabah12.00 1 tb ekmek 1 haş yumurta az deri peyniri 1 çatal incir reçeli ceviz
Ara15.00 1 sade damla sakızlı kahve
Akşam19.00 2 tane tavuk kelebek fırında 3 kaşık otlu pilav ayran salata
Su 1.5 lt
Elhan Elhan Cordelia Cordelia Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee
Afiyet olsun canım 💙Suyu arttırma imkanın olursa çok güzel olur 😘
Yaln yok dün dolma yedim artıdyım şimdi inşallah iki günde gdck kptnım
İnşallah tatlım 🙏
Sbah maydanoz limon smoothie
Ara zenfelli i yoğurt biraz patlıcan kurusu

Akşam zebze çorba iki kepek ekmeği ara iki kaşık süt mısır
Elhan Elhan Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee
Afiyet olsun canım 💙smoothieler artını alsın gitsin 💕

Hayatım benim şimdi doğum günüm bugün annemlerde il dışından gelip sürpriz yapmışlar biraz doğum günü masası kuruldu neyse günahlarımı dökeyim
Sabah
Yarım tahanlı poğaça
Sucuklu yumurta
Kaymak bal bir dilim tbe
Ara
Cappucıno
Ara bir dilim cheescake dört beş parça cips
Akşam henüz yemedim ama düşünmüyorum da yemeyi yersem söylerim 😂
Doğum günün kutlu olsun canım, nice sağlıklı, mutlu, huzurlu yıllar dilerim 🥰🥰

Yok kıs almış bulundum tadı çok güzel kullananayım mı dedim aslında önermedi ama yulaf yediğim kahvaltılarda yumurta ve peynir yok diye izin verdi. Whey protein
30 gün fit diye bir uygulama var halini mecalini anlatıyorsun o sana program çıkarıyor her gün 5-7 dk arası yapıyorum.
Anladım 🥰 aslında bende değişik tarifler yapıyım diyorum. canım sıkılmasın tekrara düşüpte bırakmıyım diye

Canlarım,
Cordelia Cordelia Elhan Elhan @60kiloyum sara_28 sara_28 Lavinia_98 Lavinia_98 @Beth18 74FRIDA 74FRIDA @-Murphy- @Papatyamaviss @Nergis 35 @Busra196 @Efenin_Annesi @sibel_84 HuzuRRR HuzuRRR @arwengsd @s i d e l y a @Ysmnondr @zeyneppk @Tutku44 @ZincirKirma Lotus1234 Lotus1234

Nasıl gidiyor kızlar? Eminim çok iyidir ☺️ Bugün yine menümüze suyumuza sporumuza odaklanıp harikalar yaratıyoruz☺️Seviyorum sizi 💙
Dün menü spor paylaşımı yapmayan arkadaşlarımdan bugün göndermelerini rica ediyorum. 😘
İyi geceler canlar 🌸❤️
Bugün sabah hareketli başladı ama ulaşım araçlarıyla ordan oraya olunca pek hareket olmadı
Sabah tam buğday ekmeği
1 dilim beyaz peynir
5-6 zeytin tükettim
Biraz su
Ara öğünde malesef paketli gıda gofret kek ❌
Akşam yemeği tavuk şiş 150gr 6-7kasik bulgur pilavı ayran közlenmiş biber
Gece tekne kazintisi oldu tabi ara.ogunleri atlayinca
1 dilim ekmek ile peynir çok az frenledim
Gündüz uyudum 1 saat oda keraat vakitlerine denk gelince mal gibi oldum şimdide uyuyamiyorum.😀
Erken yatmaliyim.biliyorum ama yarın gün hareketli

Son düzenleme:
X