Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee Elhan Elhan
9.30 2 dilim ekmek arası yumurta kasar tost ve yeşillik
15.40 1 adet kakaolu kurabiye
18.00 ciğer , 3 tk sebzeli bulgur pilavı ve ayran
2 litre su
Tamam beni bekliycen diye kurabiye filan.
Dün bı heves baktım kaçıncı siradayim diye daha 5 kişi var önümde yarış büyük 🙄

annemler de nilüferde canım. ben istanbuldayım ama sık sık gider gelirim.

ayy bu insanlar ne kadar kötü kalpli olabiliyor ya resmen çekememezlik resmen başka bişey değil.
Ben de İstanbul'dan nilüfere taşındım Eylül'de. Kurtköydeydim

İyi aksamlar🥰
18 Subat beslenme listem 🌸
Zayif bir Dombili Zayif bir Dombili Elhan Elhan 👑

10:40
Bir kase sebze kavurmasi
Ceyrek avokado
1.5 haslanmis yumurta
Kapya biber
2 ceviz

13:30
3 yk sebze kavurmasi
2 yk yogurt

15:30
Kardesim Bursadan kestane sekeri getirmis çikolatalı olanlardan minik minik bisey ondan bitane yedim
Birde tahin havuzu gibi bi pide getirmis tahinli pide mi nedir bilmiyorum resim olarak ekledim onun tahininden aldim 1 tatli kasigi

17:10
Sütlü türk kahvesi

Aksam yok cok tokum🫶🏻😘

Ay bide elimi yaktim buharli temizlemeyle cok aciyo kantaron sürdüm ama hala yaniyo🥲

Eki Görüntüle 3389085

Eki Görüntüle 3389083 Eki Görüntüle 3389084
Of neler görüyorum 🥴🥴🥴🥴 iyi kontrollü gitmişsin canım .eline de geçmiş olsun .

Protein tozunu diyetisyenin mi verdi?
Neden acaba tokluk hissi yaratsın diye mi?
Hergün kullanıyormusun?
Markası ne?
7 dk egzersizin nedir?

Bitti sorum bu kadar :confused:

Yanıtlarsan sevinirim canım yaa, harbi merak ettim❤️
Afet öğretmen vardı bu 3ünün cevabını istiyorum diye bı replik vardı o aklıma geldi 🤣
Canım ben moda giremedim daha ya 😭 önceki azim yok sanki aslında var ama eksik bir şey var gibi. Toparlayacam inşallah 🤭
Elhan Elhan kaptanım bişi eksikmis catalini getirsene tamamlayalim 🙄
Gerçi bı bana işliyor o çatal 🙄🤣🫣

Kizlar bu mide problemimden dolayı sık ve az yemem gerekiyor ve sekerim düştüğü icin de ayni sey bu yuzden 3-4 senedir ramazan orucunu tutamiyorum. Cok istiyorum çünkü o ruhu yasamak bambaska... Arastirmalar yapiyorum nasıl beslenmeliyim diye... Bu sabah ki kahvaltim tam uygun mesela sahur icin ama aksamdan korkuyorum yemeklere saldirirmiyim diye... Sizler ne dusunuyorsunuz ne yapacaksiniz bu konuda fikir alisverisi yapalim mi🙏🏻 diyetisyenle calisip oruc tutacak olan arkadaslarin listeleri nasil olacak meraktayim valla😌🌸

Ablam görüyorsun sayfada
Saygı var
Sevgi var
Sağlık var
Eğitim var
Diyet var
Spor var
Yaşam koçluğu
Güncel hayat
Diyet içi dışı yemek tarifleri
Alışveriş bilgileri
Veee kalpten kalbe görünmeyen bir yol hepimizi birbirimize bağlayan ♥️
:KK19:

2 tane tost sığsın ya çokta küçük olmamalı bence. korkmaza karacaya bi bakarım gerçi onların da fiyatlar fırlamıştır kesin.:işsiz:

ahahaha annen tam bir diyet killer biliyosun dimi :) ben buna asla karşı koyamazdım otlu gözleme en sevdiğim..

yaa ne çok bursada yaşayan varmış :KK68: ben de bursalyım tahinli pideyi herkes biliyo her şehirde var zannediyodm geçen bi arkadaş dedi bursanın tahinli bi pidesi varmış meşhurmuş dedi nasıl yaa dedim bitek bursada mı varmış o şaşırdım:KK64::KK70:

bursada hangi ilçedesiniz kızlar?
Aydın'ın tahinli pidesi de meşhurdur canım.🤤🤤🤤

Kizlar bu mide problemimden dolayı sık ve az yemem gerekiyor ve sekerim düştüğü icin de ayni sey bu yuzden 3-4 senedir ramazan orucunu tutamiyorum. Cok istiyorum çünkü o ruhu yasamak bambaska... Arastirmalar yapiyorum nasıl beslenmeliyim diye... Bu sabah ki kahvaltim tam uygun mesela sahur icin ama aksamdan korkuyorum yemeklere saldirirmiyim diye... Sizler ne dusunuyorsunuz ne yapacaksiniz bu konuda fikir alisverisi yapalim mi🙏🏻 diyetisyenle calisip oruc tutacak olan arkadaslarin listeleri nasil olacak meraktayim valla😌🌸
ben geçen yıl ilk defa korktum Ramazan orucunu tutamayacağım diye. doktor tutamazsın dedi. Ramazan öncesi dikkatli beslendim. sonra baştan sona sahurları karbosuz geçirdim. meyve, tatlı ve ekmek türevi yok. yalnız bir yulaf kepeği kullandım. dukan tost falan. yulaf kepeğinin indeksi 15. sorun olmadı çok rahat tuttum.
akşamları iftarda da ölçülü yedim. aralarda meyve falan yedim arada bir de çikolata. sorun olmadı. ama sahur karbosuz şart hipoglisemide. ama benim reaktif hipoglisemi. tokluk şekerim düşük olduğu için böyle rahat tuttum. ama senin açlık şekerin çok düşükse sorun olur. iftarda da sıfır karbo olmalı Ramazan boyu

Son düzenleme:
X