Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hah işte ben kimseyi üzmüyorum.... 😔O zaman da ben üzülüyorum galiba...
Bunu kendine yapma lütfen biliyorum zor ama her zaman önceliğin kendin ve sağlığın olmalı beraberken yemek yediğin kişiler seninle beraber diyet yapmıyor ve senin diyet yaparken yaptığın zorlandığın fedakarlığı bilmiyor

Ayrıca her zaman misafirimizde gelecek ve bizde gezmelere gidecez çünkü diyet yapmak demek asosyal bir insan olmamızı yada kendimizi eve kapatmamızı gerektirmiyor bu yüzden tavrımızı net bir şekilde ortaya koymazsak ne zaman diyet yapacaz :KK39:

Mönüm karışık 🙄
8 de kefir chiali
Sabah 10 da ev yapımı pizza tost ekmeği kadar
Saat 12 de kahve 2 kurabiye 1 hurma
Akşam 17 de menemen
Su yok gibi 🙄
Adımda 3bin gibi 🙄
TDK sözlüğe göre mönü yanlış seçim. 🙈
Menü 👍
Afiyet olsun eski kaptanım. Menemeni ekmeksiz yemişsin yoksa ekmek yok gibi mi 😅

benim bir sorunum var. acaba nasıl çözerim 😏 çok şükür hayatımda hiç yokluk yaşamadım ama sevdiğim bir yiyecek -ki bu çikolata ya da hamurişi oluyor- olduğunda dibi görünene kadar gidip gelip yiyorum. daha yemeyeyim ya da yarına kalsın olmuyor. sanki bir daha yemeyecekmişim gibi onun peşinde koşuyorum.
az önce de oldu 😔 bunu çözmem gerekli mutlaka.
Canım çok sevdiğin bir şeyi yediğinde kendine de ki bunun bir kaşıgindada aynı lezzet var 10 kaşığındada o yüzden bir kaşığın tadına vararak ye ve o her neyse gözünün görmeyeceği bir yere bırak ve unut başka şeylerle meşgul ol biliyorum zor hatta çok zor ama bu döngüden çıkmanın başka yolu yok :KK43:

İyi aksamlar kizlar,arkadaslarim🌸🫶🏻
Elhan Elhan Zayif bir Dombili Zayif bir Dombili 😻

17 Şubat beslenme listem

11:00
1 haşlanmış yumurta
Ceyrek avokado
Kapya biber

13:30
Ton balıklı yeşil salata

16:00
Tarcinli 1 elma
Sütlü türk kahvesi

18:40
1 dilim izgara somon ama yarısını yedim, yarisini kedişkolarima verdim
Brokoli karnibahar kapya haslamasi

1.5 lt su ictim
1 maden suyu ictim
Muhteşem bir menü afiyet olsun canım 😘

17 şubat menüm

Saat 9 30
Yarım simit,3 kaşık lor peyniri 4 zeytin 1 yumurta, 1 dilim sucuk

Saat 12 buçuk
1 sütlü filtre kahve
3 kare meyveli bitter çikolata

Saat 16
15 fındık 2 kuru kayısı

Akşam yemeği
4 minnak köfte
1 kase domates çorbası
3 ince wasa

2ltden fazla su olmuştur
Zayif bir Dombili Zayif bir Dombili Elhan Elhan
Gayet güzel görünüyor, afiyet olsun minnak köftenin boyutuna bakabilir miyim ya

Kizlar bu kilo verme neden yavasladi gercekten merak ediyorum. Kaçamak yaptigim falan da yok geçen pasta yicem dedim onu da yemedim çok az veriyorum artik. Vücut direniyor mu ne oluyor anlamadim. Tek sevindigim şey bekarken giydigim etekler şortlar artık bana oluyor 🥳🥳 eskiden asla karnimi icime ceksem bile olmazdi şimdi çok rahat oluyor 🤩🤩🤩
Maşallah 🧿❤️canım tekrar hızlanır arada vücut kendini korumaya alıyor

benim bir sorunum var. acaba nasıl çözerim 😏 çok şükür hayatımda hiç yokluk yaşamadım ama sevdiğim bir yiyecek -ki bu çikolata ya da hamurişi oluyor- olduğunda dibi görünene kadar gidip gelip yiyorum. daha yemeyeyim ya da yarına kalsın olmuyor. sanki bir daha yemeyecekmişim gibi onun peşinde koşuyorum.
Canım Ben de bunu mesela makarna için yapıyorum. Geçen hafta diyetisyenim makarna verdi ama ben yemedim Ben çözümü durduramadığim şeyleri kendimden uzak tutmakta buldum. Sonunu İlla görmen gerekiyorsa en küçük boyutlu olanı alabilirsin mesela. Bence bağımlısı olduğumuz şeylerden uzak durmak mantıklı olabilir

Eğer çok sevdiğim bir lezzetse aynı durumdayım hiç eve sokmamayı tercih ediyorum başka da bir çözüm bulamadım🤷‍♀️

Ben evde sevdiğim birşey varsa hemen başkasına yediriyorum 🤭

10.000 adım diyelim 🤭 =1000puan
15 dk lessie yaptım=150puan
Toplam 1150 puan Cordelia Cordelia
Screenshot_2024-02-17-23-41-43-291_com.google.android.apps.fitness.jpg

Bunu kendine yapma lütfen biliyorum zor ama her zaman önceliğin kendin ve sağlığın olmalı beraberken yemek yediğin kişiler seninle beraber diyet yapmıyor ve senin diyet yaparken yaptığın zorlandığın fedakarlığı bilmiyor

Ayrıca her zaman misafirimizde gelecek ve bizde gezmelere gidecez çünkü diyet yapmak demek asosyal bir insan olmamızı yada kendimizi eve kapatmamızı gerektirmiyor bu yüzden tavrımızı net bir şekilde ortaya koymazsak ne zaman diyet yapacaz :KK39:
Haklısın canım. Öncelik kendim olmalıyım.♥️💙♥️💙♥️💙

Herkes kendi vücuduyla yaşıyor kimse kimsenin yerine hastalık çekmiyor. :63:
Şişkoluk bir hastaliktir bırakın keyfimizce kendimizi tedavi edelim. Bı salın bizi yeter gari :KK14::KK14::KK14: diyemiyoruz ki :işsiz:
Aynen....
Ne dizler ağrıdıdında ne şeker tansiyon fırladığında kimse den fayda yok . Anneciğim çok çekti bunlardan hala çekiyor. Çok fazla kilosu var 120 lerde falan yaş 67 . Ama hiç rahatı yok :KK43:

X