Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Menü🫣🫣
Sabah meyve suyu öğlen salata ikindi bamya akşama doğru biraz daha bamya akşam biraz daha bamya bi dayanamadım değişik bri gündü misafir atıştırmalığını yemeyim dedim ama içimde bi bölük vardı suda içemedim çayda bugünü sevmedim bitirdim 👎
Elhan Elhan
Mthn83 Mthn83
Cordelia Cordelia evi topluyorum adımlar artsın yatana kadar sabaha yazarım onuda inşallah 🥰🥰
Vooo bacım nöördün 🤣
İçin dışın bamya olmuş 🤣

Canım yaa hoşgeldin 😍
Aletli pilates için boşluk bulamadım yaa gece 10 a kadar varmış hepsi dolu. Özeller ne kadar acaba. Evin arkasında varmış. Bı fiyat alayım çok uçuk değilse iş çıkışlarında gidebilirim 😍
Totoya (Toyota gibi oldu 🤣) iyi geliyormuş. En çok ihtiyacım olan ❤️
Sagolasın Canım ben bireysel bi yere gidiyordum hastane caddesinde 8 seansı haftada iki gün olarak birebirdi 3000 di
Aynen incelemede çok faydalı bende kilo versem bile ince durmuyordum pilates fark ettirdi inşalah uygun bir yer bulursun canım hatta banada söyle 😁😁

Sagolasın Canım ben bireysel bi yere gidiyordum hastane caddesinde 8 seansı haftada iki gün olarak birebirdi 3000 di
Aynen incelemede çok faydalı bende kilo versem bile ince durmuyordum pilates fark ettirdi inşalah uygun bir yer bulursun canım hatta banada söyle 😁😁
Yakin bı zamanda mi 🙄
Nereye yakınsın ben köşk yıldırım Beyazıt tarafı bakacağım. Yürüme mesafesi olması açısından

Sürekli karşıma duvar pilatesi çıkıyor. Dur bir deneyeyim dedim anammm sağlam diz lazım.

Ergin Kırbaç ile eşinin beraber yaptıkları egzersizleri yapmayı özledim.
Aynen duvar pilatesi bacaktan güç alıyor hem ben de zorlandım ben walk walk takılıyorum evde 😄Leslie candır 😉

Yakin bı zamanda mi 🙄
Nereye yakınsın ben köşk yıldırım Beyazıt tarafı bakacağım. Yürüme mesafesi olması açısından
Dünyam hastanesinin oradaydı yılbaşında bıraktım daha yeni yine başlıycam orda iki seansım kaldı
Bende köşkdeyim ama akşam çocuktan gidemiyorum öğle arası gidiyorum işten ana ondan işe yakın baktım hep

Kızlar Allaha bin şükür annem kanser değilmiş. Başka bazı şeyler gözlemlenmiş. Mr, Endeskopi vs cekilelecek onlar da iyi çıkar inşallah 🙏🙏🙏
Dualarınız için çok çok teşekkür ederim. Allah tüm hastalara şifa versin 🙏🙏🙏❤️❤️❤️
İşte günün en güzel haberi 😍 çok sevindim canım Allah şifa versin inşallah tüm sonuçlar sizi mutlu eder 🙏💖

Sürekli karşıma duvar pilatesi çıkıyor. Dur bir deneyeyim dedim anammm sağlam diz lazım.

Ergin Kırbaç ile eşinin beraber yaptıkları egzersizleri yapmayı özledim.

30 gün fit programı var 30 gün düzenli yaptığın zaman o programı çok faydası oluyor onu bir dene derim. İnş bende başlayacağım:)

Nice mutlu yıllara doğum günün kutlu olsun 🎊 🎉

HuzuRRR HuzuRRR
Nice mutlu, huzurlu, sağlıklı, uzun yıllar dilerim canım ❤️❤️❤️

Doğum günün kutlu olsun mutlu ol senelerce :dua::dua::dua::dua:
Sağlıklı çok güzel bir ömrün olsun Huzurum.:KK60:
Afiyet olsun. :KK60:
Karı gördün mü :confused:

Geçmiş doğumgünün kutlu olsun. Nice sağlıklı mutlu yıllara ❤️❤️❤️❤️❤️

İyi ki dogdun HuzuRRR HuzuRRR

81140743_59180603_55860130_1267448685_053a12308021.gif

HuzuRRR HuzuRRR nice güzel yıllara canım ❤️

Mutlu yillar iyi ki doğdun 🥰😘🫶🏻 HuzuRRR HuzuRRR

doğum günün kutlu olsun canım

Doğum günün kutlu olsun canım,sağlık, mutluluk ve sevdiklerinle nice güzel yaşlar dilerim 🙏💙🌺💗🌷💙🌸💗
Herkese çok çok teşekkür ederim mesajlarınız beni çok mutlu etti iyiki varsınız🥰🥰🥰❤️❤️❤️

Kızlar Allaha bin şükür annem kanser değilmiş. Başka bazı şeyler gözlemlenmiş. Mr, Endeskopi vs cekilelecek onlar da iyi çıkar inşallah 🙏🙏🙏
Dualarınız için çok çok teşekkür ederim. Allah tüm hastalara şifa versin 🙏🙏🙏❤️❤️❤️
ayy çok sevindim canım gözünaydın inşallah onlarda apaydınlık tertemiz çıkar rabbim korktuğuna uğratmasın hiç görmemişe döndürsün🤲🏽🤲🏽

Elhan Elhan
Bu gece hastanedeydim bebek ateşlendi +ishal daha yeni geldik kaptanım
Tartiyida o telaşdan unuttum
Gecen ctsi 70
Bu salı 70.2
Fark +200
Çok geçmiş olsun canım iyi.olur inşallah💕
13 şubat menüsü
Sabah
Saat 8 de Yeşil smohite
Saat 11 de 1 dilim tam buğday ekmeği
Peynir zeytin
Aralarda soda filtre kahve
Akşam
Dünden kalan tavuk sote
2 kaşık pilav
Bol salata
Su 1.5 bulur
Spor 5 bin adim 500puan
Elhan Elhan Cordelia Cordelia LenaG LenaG
afiyet olsun canım

Kizlar bugün yaz gelmiş gibi değil mi 😍😍 dışarı çıktım mis gibiydi sadece bebeyle parka gittim parkta 2 km yürümüşüm nasıl oluyorsa artık 😅😅😅 karizma diyince de ben 😍🤣
Maşallah ne güzel yürümüşsün oyy yakışıklı paşaya maşallah allah esirgesin😍
Bugunku menum
Sabah
yok

Oglen
Yumurtali salata

Aksam
4 kare bitter cikolata
1 nesfit tahil bar
1 kucuk kahve

Mthn83 Mthn83 Elhan Elhan
Afiyet olsun canım
Sevgili anneler 9 yaşındaki süslenmeye bayılan kız yeğenime hediye almak istiyorum özellikle jean etek düşünüyorum ama hiiiiç anlamıyorum bu işlerden. Siz nerelerden giyim alışverişi yapıyorsunuz çocuklar için?Süslü püslü bir sürü şey var ama kaliteli olsun, cildine zarar vermesin vs.iade/değişim olursa sorun yaşamasınlar gibi sorularım var. Bana öneride bulunursanız çok sevinirim 🙏
Ben kotondan alışveriş yapıyorum ürünleri şık ve çok iyi ve instagramda birkaç site

Elhan Elhan kaptanım bizim burda bugün yol çalışmasından elektrikler kesildi saat 6 da geldi elektriğimiz kendi internetim yoktu o yüzden yazamadım bildirimimi yapayım herkesten özür dileyerek;
Cumartesi 70.7
Salı 70.5 Cordelia Cordelia Mthn83 Mthn83
Cumartesi önemli canım onu kacirmazsin inşallah 🤲
Bugünki menüm
Sabah 11.00 1 tb ekmek az deri peyniri 2 siyah zeytin 1 haş yumurta bal kaymak ceviz
Ara 16.00 1 muz
Akşam19.00 1 ıspanaklı ısırganlı börek çay
Su 2 lt Elhan Elhan Cordelia Cordelia Mthn83 Mthn83
Kapanış borekle olmus. Bugün hasta yakını ekibe ikram etti D börek ben yemedim 😍
Ama lahmacun yedim 😅

X