Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Teşekkür ederim canım 😘
Bende dün yazamadım sana. Elhan Elhan abla da bı ara çok kıstı sıktı gitmedi. Sanki sende onun gibi dikkat ettiğin halde az gidiyor gibi dogrumuyum 🙄
Evet canım doğru haftanın 5 günü düzenli yürüyüş var dikkat var ama yinede artı geldim şaşırdım artık şimdi porsiyon miktarını oldukça düşürüyorum bakalım 😒

Bir aksilik olmazsa bugün ki planım
Sabah yumurta peynir zeytin ekmek
Ara komposto
Öğlen mercimek çorbası tavuk salata
Ara meyve 🙄ceviz veya badem
Akşam Cordelia Cordelia nin smootisi
😍
Görüşürüz güzeller 😍
Guzel menu ben smohite içince acıkıyorum bu sefer yulaf da koyucam içine bakalım

Sagolasın Canım ben bireysel bi yere gidiyordum hastane caddesinde 8 seansı haftada iki gün olarak birebirdi 3000 di
Aynen incelemede çok faydalı bende kilo versem bile ince durmuyordum pilates fark ettirdi inşalah uygun bir yer bulursun canım hatta banada söyle 😁😁
Ben süper bi kız matematigi yaptim :) normalde her markette abur cubur alırdım, yok tatlısı ekstra bir sürü şey hesaplayinca o para pilates paramızı karşılıyor:))

Sürekli karşıma duvar pilatesi çıkıyor. Dur bir deneyeyim dedim anammm sağlam diz lazım.

Ergin Kırbaç ile eşinin beraber yaptıkları egzersizleri yapmayı özledim.
Ya o duvar pilatesi sürekli benim de çıkıyor karşıma. Pandemi de yapıyordu ergin kırbacı. Baya zordu yapmaya calisiyordum

Evet canım doğru haftanın 5 günü düzenli yürüyüş var dikkat var ama yinede artı geldim şaşırdım artık şimdi porsiyon miktarını oldukça düşürüyorum bakalım 😒
Porsiyon miktarını düşürmek yerine acaba spora yürüyüşe ek tüm vücut antrenmanları mı eklesen sanki daha iyi olur senin için

Ya o duvar pilatesi sürekli benim de çıkıyor karşıma. Pandemi de yapıyordu ergin kırbacı. Baya zordu yapmaya calisiyordum
Ben sadece gördüğüm kadarını bile zor bulup yapamıyorum bana göre değil gibi ama gerçekten faydalı duruyo yapabilecek olan kısa sürede fark görür bedeninde

Screenshot_20240214_074410.jpg

Sevgili minnoşlar adını sizden duyduğum engin kırbaç bizim için bunu paylaşmış. Bizde bizim için gerekli deterjani almalıyız 😍

X