Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Evveeeettt.....
Yeni birrr sağlık sıkıntısı ile karşınızdayım dahiliyede randevum vardı bugün kaşık karın ağrısı şişliği ve kanda enfeksiyon şikayeti ile gitmiştim röntgen usg ve kan tahlili sonucuna göre. Strese bağlı bağırsak sendromum varmış. Çoğu şey yasaklandı yağlı ve bol karbonhidrat içerikli değil sağlıklı beslenmenin baştaki domates ve brokoli bile dahil yememem gereken besinler arasında:KK43:
1poset ilaç ile döndüm eve 15 gün kullan faydasını görmez isen kolonoskopi yapacağız dedi Dr. :KK51:

Geçmiş olsun umarım bir an önce sağlığına kavuşursun

Yerleşti mi ev nasıl gidiyor işler 😘
Ah canim . Salondaki konsolumun ayağı zarar gormustu . Ayakları değiştirdik . Bugün yerlestirebildik Salonu günlerce dokunamadik oraya . Halılarım hala gelmedi . Eksikler var biraz daha , çocukla okulla anca bu kadar hızlı olabiliyor . Hayatımın en uzun süreli taşınması oldu . Resmen bitmiyor . 😭 Çok şükür tabi bu günleri gosteren Rabbime🥰

Tatlım merhaba :KK25:
Biz de özledik seni ama :oops:
Ev yerleştirmesi % 98 bitti mi 😅
Tartı günlerimiz bir de spor günlerimiz değişti onun dışında aynıyız be ya :KK69:
Yeni şişkolarimiz var , hep beraber heyecanla , şevkle yuvarlanıp gidiyoruz. :KK28:Geliyor musun bu hafta:KK72:
Evet canım çoğunlukla bitti . Tam düzen biraz zaman alıyor her gün mutfak dolapları i degistiyorum 😂 düzen oturtana kadar olacak sanırım daha😇 anladım canım ,hayirli olsun . Evet bu hafta varım inşallah . Takım seçimi ve tartı bildirimi cumartesi oldu dimi?

Ah canim . Salondaki konsolumun ayağı zarar gormustu . Ayakları değiştirdik . Bugün yerlestirebildik Salonu günlerce dokunamadik oraya . Halılarım hala gelmedi . Eksikler var biraz daha , çocukla okulla anca bu kadar hızlı olabiliyor . Hayatımın en uzun süreli taşınması oldu . Resmen bitmiyor . 😭 Çok şükür tabi bu günleri gosteren Rabbime🥰
Bitince mis gibi olacak Allah kolaylık versin canım 🙏🙏🙏❤️

gezegenfeza gezegenfeza nerde ben mi farketmedim en son sutlactan karnim şişti demisti 🥲
Uyukluyor nerde olacak, ödem atmaktan wc ile kontrat imzalayınca çorabı erken çıkardım, ayak ve bacaklarım içten yanıyor, dıştan üşüyor. Bacaklar açık, üstüme battaniye örttüm.
İşte bacaklarım da ne istediğini bilmiyor, öyle garip duygular

Evveeeettt.....
Yeni birrr sağlık sıkıntısı ile karşınızdayım dahiliyede randevum vardı bugün kaşık karın ağrısı şişliği ve kanda enfeksiyon şikayeti ile gitmiştim röntgen usg ve kan tahlili sonucuna göre. Strese bağlı bağırsak sendromum varmış. Çoğu şey yasaklandı yağlı ve bol karbonhidrat içerikli değil sağlıklı beslenmenin baştaki domates ve brokoli bile dahil yememem gereken besinler arasında:KK43:
1poset ilaç ile döndüm eve 15 gün kullan faydasını görmez isen kolonoskopi yapacağız dedi Dr. :KK51:
Çok geçmiş olsun canım 🤲🏼

X