Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ya iki de bir bir deri markasının dizaltı çizmelerinin reklamı çıkıyor sayfamda çoook giymek istiyorum ama olmuyor yaaa çıkmıyor yukarı. Halbuki uzun elbise ve eteklerin altına çok güzel oluyor.
Bir de artık topuklu giyemiyorum halbuki ben topuklu ayakkabı kadınıyım
Bende topuklularla çarşı gezerdim hep
Şimdi düğünlere bile spor ayakkabıyla gidiyorum 🤣🤣
Geçen arkadaşa diyorum, bu benim abiye spor ayakkabım diye 🤣🤣🤣

evet mesajını gördüm fakat ocak ayı hastalıklarla geçti kendimi o ara hazır hisetmiyordum. sabah başlamalar akşama bozmalar çok yordu beni burda bir düzene girerim umarım

ekimde 50 olucam memnun oldum hoşbuldum :KK37:

teşekkürler hoşbuldum :KK200:
3 ay büyüksün, abla diyebilirim 😁

Selam kızlar,

Ardı ardına gelen zor günler yüzünden maalesef motive olamadım ben ara ara geldim ama gittim hep. Önce babama kalp pili takıldı ardından ben grip oldum geçmeyen öksürükler yüzünden ciğerimde kitle olduğunu öğrendim . Öksürük iÇin kortizon tedavisi vesaire gördüm derken artık en aZından yaza daha fit girmek için aranıza tekrar katılmak istiyorum. Yarın yeniden başlayacağım diyete.
Hoşgeldin canım
Rabbim babana da sana da şifa versin ❤️❤️

Eklentiler

• IMG-20240211-WA0017.jpg
    IMG-20240211-WA0017.jpg
    114,9 KB · Görüntüleme: 23
Teşekkür ederim , aynı koku bende de var ama bana bir tık ağır geldi o daha klas bir koku gözümde elinde çantası kaşe montu inci küpeleri olan bir bağyan canlanıyor nedense fjjdjd
Asla vazgeçmeyeceğim bruno banani
Hafif ve çok hoş kokuyor, diğerlerini dönüşümlü kullanıyorum

Misafiri yolladım, bulaşık makinesi doluydu, kalanı elde yıkadım, kuruladım, kaldırdım, makina bitti, yerleştirdim, 1 kase düşürüp kırdım, robotu çalıştırdım, minnoşun partisine batmasın diye.
Şimdi geçmiş yapıyorum, az kaldı bitecek

11 Şubat pazar

12:00
1 kase sütlaç

13:00
1,5 dilim peynir
Tepsiye dökülen susamları parmakladım
3 çay kaşığı tabakta kalan susam

18:00
2 kase tavuk çorbası
Bikaç parça turşu
Bol salata
Bikaç lokma etli pide( eşim olmamış dedi diye tadına baktım)
Biraz kuruyemiş

1,5 lt du
2 kupa kahve
1 kupa çay

Elhan Elhan Mthn83 Mthn83

IMG_6519.png
7.172 adım 717 puan

Cordelia Cordelia

Son düzenleme:
Misafiri yolladım, bulaşık makinesi doluydu, kalanı elde yıkadım, kuruladım, kaldırdım, makina bitti, yerleştirdim, 1 kase düşürüp kırdım, robotu çalıştırdım, minnoşun partisine batmasın diye.
Şimdi geçmiş yapıyorum, az kaldı bitecek
Yorulmussundur.. Dinlen birazcık. 😔❤️❤️❤️❤️

X