Popüler Konu LenaG ile MasterFit

10/02/2024 cumartesi
Sabah 11:00 bir porsiyon baklava bir sekersiz kahve
Aksam 18:30iki tane sosis gibi birsey (merguez) salata
Gece 20h bir avec cerez cay
Bir litre su Elhan Mthn83
Benimki gibi sağlıksız bir menü olmuş.
Bugün telafi edelim kumsalcim olur mu
İlk öğünümü yeşil smoothie olarak planladim. Sonrasında sebze veya protein yiyeceğim. Sen ne yapmayı düşünüyorsun

Günaydın canım bugün bende yeşil smohite ile başlayacağım artık işi gerçekten sıkı sıkı tutma kararı aldım insalahhh daim olur kendime özel bir şeyler yapamasamda porsiyon küçültme ve uzun açlık olacak niyetim

Herkez daha hırslı bu hafta için ne güzel güzel bi çekişme olacak

Her hafta ayrı bir heyecan yaşamak umutla başlamak bir amacı gerçekleştirmek istemek çok güzel bitanem
İçine biraz huzur, hareket de katıldı mi bizden iyisi yok.
Bu akşam misafirlerim gelecek. Eşimin teyzesinin kızı ve onun eşi. Kız çok bilinçli o da sağlıklı beslenme hastası mevsimi dışında asla sebze yemiyor. Salataya domates , salatalik koydurmuyor. Süt ve ürünlerini, buğday ve türevlerini yemiyor. İkimize ayrı evdekilere sağlıksız şeyler pişirecegim

Afiyet olsun Simayim. Sabah ve akşam öğünün güzel. Beş dilim ekmeği çok buldum.

Günaydın güzel takımım ve takımıma katamadigim yarışmacı arkadaşlarım. Kaptan pilotunuz konuşuyor
00.00 itibari ile yeni haftamız başlamıştır. Kaptanın dediğini yapın inşallah yoldan çıkmazsa yaptığını da yapın. Arıza durumunda yedek kaptan devreye girecektir. İhtiyaç halinde Cordelia etiketleyebilirsiniz
Akşama kadar yiyin için koşun oynayın ve tüğ gibi hafif bir menü ile aramıza dönün sizi seviyoruz
İmza: Mthn83

Mthn83 kaptanim saat 22.00 de 3 kaşık pulbiberli yoğurt yedim. Bilgine arz ederim.
Saygılarımla
00.00 a kadar serbest zamandi canım

Kaptanım haftalık hedef kilo da ekleyebilirsiniz sonuna
İtiraf ediyorum cordelia ile planladık kendimizi mavi gösterip onları yemeye yardım ve yataklık falan yaptırıp kandıracaktık.olmadı...

Deneyen çok beğeniyor
İçine pirinç koymuyormusun abla
Ellerine sağlık canım
10/02/2024 cumartesi
Sabah 11:00 bir porsiyon baklava bir sekersiz kahve
Aksam 18:30iki tane sosis gibi birsey (merguez) salata
Gece 20h bir avec cerez cay
Bir litre su Elhan Mthn83
Bacım sabah sabah baklavayı nereden buldun en önemli soru bu
Menu paylasimi icin cok geciktim biliyorum
Ne yersen ye yine gel. Saatin önemi yok canım

Günaydın kaptanım.
Yolculuk esnasında çok su içirip ç....mizi getiriyor bir dahaki dinlenme tesislerine kadar yolda durmuyorsunuz. İhtiyaç halinde Cordelia etiketlersem sağa çekip duracaksiniz değil mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…