Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Uygulanabilir görünüyor 😍

Kışları sıcak su gezdiriyorum ısınmak adına ama bende çok içemiyorum dışarda.
Evde tamamlayayim istiyorum

Aramazda kalsın bahaneyi hiç sevmiyorlar
Bana neler ediyorlar bir bilsen 🙄🤪
Yaa kahvaltı etmediğim için gözüm döndü tabağı görünce. Birde 10 gündür hiç yemediğim için sanırım karşı koyamadım en iyisi misafirliğe gitmemek bence bu dönemde 😂 yarından itibaren daha dikkatli olacağım 😅

Yaa kahvaltı etmediğim için gözüm döndü tabağı görünce. Birde 10 gündür hiç yemediğim için sanırım karşı koyamadım en iyisi misafirliğe gitmemek bence bu dönemde 😂 yarından itibaren daha dikkatli olacağım 😅
Yorumu guncelledim canım güzel menü ♥️
Ayrıca bunun adı hayat hepsi bizimle birlikte olacak ♥️

Selam kızlar :süslü:

Menüm
Sabah 11.00 2 yumurtalı soğanlı omlet yeşillik 3 ceviz 2 çk bal

Ara tereyağlı kahve

Akşam 1 tabak patates yemeği 2 küçük kornişon ve acı biber 1 kaşık yoğurt

Akşam diyete uygun olmadı ama aç kalktım . İnşallah bu menü verdirir.
Su 2 lt
Spor ev temizliği 1.5 saat ve 20 dk yavaş yürüyüş hareketsiz bir gündü evet.
Elhan Elhan

Son düzenleme:
Sanırım bunu arada guncellemem gerek demi. Daha resmi bir aciklama oluyor bu haliyle ♥️
IMG_20240208_202620.jpg

Elhan Elhan
Bugün kahvaltı etmedim davetliydim
Saat; 14:00 bol yeşillikli kısır ve milföyden mantı vardı onu yedim kabak tatlısının çatalla tadına baktım bir parça
Saat: 17:00 18:00 şekersiz Türk kahvesi yeşil çay
Saat: 19:10 mevsim salatası 1 kase yanına Norveç uskumru yarısını yedim yanında 1 dilim tam buğday ekmeği
20.10 Türk kahvesi
Su günlük en az 3 litre içiyorum
bu arada ben 10 gündür şeker un beyaz ekmek tüketmiyorum bugün misafirlikte işte azcık kaçırmış bulundum
Afiyet olsun. :super:
Akşam öğünü misafirliği telafi etmiş çok güzel. :KK9:

Afiyet olsun canım 😘
Boğazım ağrıyor 🙁 altın süt yaptım 😣
Biraz bal ekledim
Mandalina yoktu eşim gelirken getirecek biraz Elhan Elhan tarifini yapacağım. Küçük oğlum da içer umarım onunda ateş var antibiyotik başladık 🙁
Bu sene çok ateşlendi çok canım sıkkın 🙁Eki Görüntüle 3384059
Geçmiş olsun canım. :dua:Şifa olsun çok güzel bir altın vuruş :super:Kucuk oğluna da geçmiş olsun. Yavrucuk yine mi hasta olmuş.🥺

iyiyim dün annemler Asili kaçırmış onu aramaya giriştik haldır huldur annem evde ölüm var gibi yas tutmaya başladı falan neyse biz onu ararken o eve gelmiş korkulu bakışlarla bize bakıyordu. Kardeşim kapıya amortisör yaptı kolu açsada güç kuvvet olmadan pati ile kapıyı açamıyor artık. Bu olayla benim mideme kramp girdi ağrıyor sindirimim bozuldu bugün o yüzden... Duygusal değişimler çok etkiliyor beni.. Dün beni tarif ettin dedin ya dışardan güçlü,iç dünyasında narin kırılgan... İşte ben de öyleyim. aslında başımızı yaslayacağımız bir omuza,birirnin bize sarılmasına o kadar ihtiyaç varken hayır ben iyiyim benim kimseye ihtiyacım yokcuyuz. Reglim ağrılarla ben geliyorum demeye başladı bugün hayırlısı :)) diyetim beslenmem sporum herşey yolunda kendimi duygu durum değişikliğine kaptırmıyorum artık birbiriyle ilişkilendirmemeyi öğrendim tabi arada fire versemde,tıkanırcasına yeme atakları geçirsemde... Buraya gelip size yazmaya başladığımdan beri böyle bir atak geçirmedim fıstık ezmesi kaşıklamak dışında... tekrar nasılsın diye sorar mısın bana bilemiyorum :p İzmir de bir bahar havası... 18-20 derecelerde... Sen nasılsın? iyiyim demek adettenmiş işte,birbirimize dokunabilmek ne güzel :KK74::KK60:
Zarif anlatımını , doğallığını , hassas ruhunu yerim senin. :KK74:bir kaç saniye gözlerini kapa sımsıkı sarıldığımi hisset canım Leylam. :KK68:Asil' in başına çok kötü bir şey geldi diye çok korktum ilk satırlarda. Çok şükür Leylam geri gelmiş. :dua:

Afiyet olsun canım 😘
Boğazım ağrıyor 🙁 altın süt yaptım 😣
Biraz bal ekledim
Mandalina yoktu eşim gelirken getirecek biraz Elhan Elhan tarifini yapacağım. Küçük oğlum da içer umarım onunda ateş var antibiyotik başladık 🙁
Bu sene çok ateşlendi çok canım sıkkın 🙁Eki Görüntüle 3384059
Çok geçmiş olsun canım. Ufaklığa udi hindi yağı kullanır mısın? Bir araştır istersen ben benimkiler hasta gibi olduklarında veriyorum birer çay kaşığı birkaç gün. Çok ilerletmiyor. Ayrıca bağışıklık da güçlendirici.

X