Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kızlar bilekliğim nasıl sevgililer günü hediyesi aldım kendime. Canım kendim.🥳 20240207_222323.jpg 9

Elhan Elhan
Sahanda ıkı yumurta
Kete yarım
Ara muzlu süt
Akşam bir tabak domates çorbası
Bır yemek kaşığı bamya ıkı yk bulgur
Ev keki bir çatal
Su 1.5 lt

Elhan bana bu hafta bıkere bıle afıyet olsun demedin devamlı corba corba diye gıttıgım ıcın mı acaba 😂
Afiyet olsun güzel kaptanım ❤️

Kızlar bilekliğim nasıl sevgililer günü hediyesi aldım kendime. Canım kendim.🥳Eki Görüntüle 3383563 9
Kendine hediye almak cok huzur verici degil mi? Cok iyi yapmışsın, çokta güzel kibar🌸 dışardan en güçlü dik duran,ic dunyasinda kirilgan naif kadın sevgililer günün kutlu olsun♥️

Bugün atlama iplerimde gelmiş. Yaşasın gelsin ip atlamalar. Biri okula biri eve.:KK70:
Link attınız mı? 😊🤭 Hayırlı olsun bol atlamalar 👏
Kızlar bilekliğim nasıl sevgililer günü hediyesi aldım kendime. Canım kendim.🥳Eki Görüntüle 3383563 9
Su yolu diyorlar sanırım bu modele. Benim de hoşuma gidiyor. Güle güle kullan canım❤️ Ne güzel bir fikir oldu bana da bu😁 ben de kendime sevgililer günü hediyesi alacağım inşallah 😁uyyy canım kendim 🤗🥰🥰

Link attınız mı? 😊🤭 Hayırlı olsun bol atlamalar 👏

Su yolu diyorlar sanırım bu modele. Benim de hoşuma gidiyor. Güle güle kullan canım❤️ Ne güzel bir fikir oldu bana da bu😁 ben de kendime sevgililer günü hediyesi alacağım inşallah 😁uyyy canım kendim 🤗🥰🥰
Akım başlattım harika. Senden değerlisi mi var en güzelini al.🥳🥰🥳🥰

X