Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Merhaba limonicim hoş geldin ❤️ Alınan yağlara teşekkür edilseydi sanırım ederdim. :KK48:
ozlemon ozlemon ve seni çok ozlemiştim . :KK68::KK60: istediğin inceliğe tekrar kavusmani dilerim. :dua:
Hoşbulduk ablacım ben de seni/sizleri çok özledim🥰 inşşallah tekrar eski moduma dönebilirim:dua: Ahh ozlemon ozlemon ü ben de çok özlemiştim, buralarda ve aktif mi o da:KK60::KK200:

Hoşbulduk ablacım ben de seni/sizleri çok özledim🥰 inşşallah tekrar eski moduma dönebilirim:dua: Ahh ozlemon ozlemon ü ben de çok özlemiştim, buralarda ve aktif mi o da:KK60::KK200:
Menü yazacağını bildiğin için gün içinde çok dikkat etmeye başlarsın kuzum. En büyük avantajımiz bu. :dua:Eski moduna döneceksin inşallah 🙏 Özlem buralarda değil maalesef. 🥺 eninde sonunda gelir ümidim var ama ne zaman bilmiyorum. 🥰

Beth18 Beth18 canım flash ürüne girmiş. İndirimde l.
Aldim canim
Link attınız mı? 😊🤭 Hayırlı olsun bol atlamalar 👏

Su yolu diyorlar sanırım bu modele. Benim de hoşuma gidiyor. Güle güle kullan canım❤️ Ne güzel bir fikir oldu bana da bu😁 ben de kendime sevgililer günü hediyesi alacağım inşallah 😁uyyy canım kendim 🤗🥰🥰
Evet ruveyda link atti. Ne oldu hayirdir?

Kendine hediye almak cok huzur verici degil mi? Cok iyi yapmışsın, çokta güzel kibar🌸 dışardan en güçlü dik duran,ic dunyasinda kirilgan naif kadın sevgililer günün kutlu olsun♥️
Ben de kendime bir şey seçiyorum eşime atiyorum bunu bana hediye al diye. O da huzur verici oluyor tatlışım. :KK68:

Eklentiler

• Screenshot_20240207-231431_Samsung Health.jpg
    Screenshot_20240207-231431_Samsung Health.jpg
    42,9 KB · Görüntüleme: 17
Menüm :nazar: :süslü::cool:
Sabah 08.30 2 dlm ekmek 1 sahanda yum. 2 çatal peynir 10 zeytin
Ara 1 fincan tereyağlı kahve.
Akşam 18.30 1 dlm ekmek 1 tabak pırasa kereviz yemeği salata yoğurt

Su 2 lt limonlu tarçınlı su
Spor 1 saat orta tempolu yürüyüş
Elhan Elhan
Cordelia Cordelia

Son zamanlard yaptığım en iyi menü. Kendi kendimin gözlerinden öpüyorum ehhehe🤩🤩🤩

Merhaba arkadaslar guruba katilabilirmiyim daha once bir gurupta istesigim kiloyu vermistim uc yildir hepsini geri aldim galiba gurubumuz kapanmis.sizinle tekrar basliyabilirmiyim
Hoş geldiniz. :KK68:
Aldığınız kiloları tekrar vermenizi dilerim. :dua:
İlk sayfada katılım formumuz var soruları cevaplayıp paylaşırsanız hem üyemiz olursunuz hem de mini bir tanışma olur. :KK25:

bilmiyorum ki canım bu ara çok da yoruluyorum bağışıklığım da düştü galiba :KK43: çünkü geceleri ateşim çok çıkıyor bir de kemiklerim ağrıyor, bir torba ilaç içiyorum geceleri

eve geçince deneyeyim muhakkak, sağol canımm :KK60:

canımm üşüttüm galiba, ateşim yüksek, midem de 2 gündür çok bulanıyor, hiç bir şey yiyip içemiyorum :KK43:
Geçmiş olsun canım. 💐💐💐
hoşgeldiniz ohh sifa olsun 😄
🥰Hoşbuldum . Amin inşallah.🤷
Diyetisyenimin danisanlarina gönderisi
Eki Görüntüle 3383310
♥️Ne kadar da doğru canım. Ah yapabilsek🙏
Bi offffff diyesim var buraya da fazla zaman ayırıp giremiyorum kızlar sohbetlere dahil olamiyorum 2 gündür pek psikolojim bozuk hicc kendime zaman ayıramıyorum hepinizi öpüyorum arada girip göz 👀 atıp kaçıyorum 😕
Çok öpüyorum hemen toparlan canım😘

Menüm :nazar: :süslü::cool:
Sabah 08.30 2 dlm ekmek 1 sahanda yum. 2 çatal peynir 10 zeytin
Ara 1 fincan tereyağlı kahve.
Akşam 18.30 1 dlm ekmek 1 tabak pırasa kereviz yemeği salata yoğurt

Su 2 lt limonlu tarçınlı su
Spor 1 saat orta tempolu yürüyüş
Elhan Elhan
Cordelia Cordelia

Son zamanlard yaptığım en iyi menü. Kendi kendimin gözlerinden öpüyorum ehhehe🤩🤩🤩
Disiplinin gozunu seveyim. :süslü:
Afiyet olsun canım 😘

X