Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kendine hediye almak cok huzur verici degil mi? Cok iyi yapmışsın, çokta güzel kibar🌸 dışardan en güçlü dik duran,ic dunyasinda kirilgan naif kadın sevgililer günün kutlu olsun♥️
❤️❤️❤️ beni tarif ettin. 🥺 teşekkürler daha iyileri güzel kalpli tüm masterfit hatunlarının olsun. Çok amin 🙏🙏🙏❤️❤️❤️

Kızlar merhabaa, uzuuun bir aradan sonra yine buralardayımm.. Yeniden kiloşlarımla başbaşayımm. :KK14: O sebeple cuma gününde tartı bildirimi yapıp ortamın güzel enerjisi ve motivasyonundan faydalanarak sizlerle yeniden kilolara veda edeceğim , özledim burayı:KK200:
Hoşgeldin canım. İnsallah hemencik gider kilolar ❤️❤️❤️

Elhan Elhan
Sahanda ıkı yumurta
Kete yarım
Ara muzlu süt
Akşam bir tabak domates çorbası
Bır yemek kaşığı bamya ıkı yk bulgur
Ev keki bir çatal
Su 1.5 lt

Elhan bana bu hafta bıkere bıle afıyet olsun demedin devamlı corba corba diye gıttıgım ıcın mı acaba 😂
Afiyet olsun canım kaptanim. :KK68:
Akşamın ilk saatlerinde denk geldiğim menülere bakabildim. Geç veya çok erken yazdiysan gorememiş olabilirim. :olamaz:
Pazar yine misafir var. Üç gün kadar kalırız diyorlar ama eşim ısrarla onu beşe çıkarır. :KK14:

Kızlar merhabaa, uzuuun bir aradan sonra yine buralardayımm.. Yeniden kiloşlarımla başbaşayımm. :KK14: O sebeple cuma gününde tartı bildirimi yapıp ortamın güzel enerjisi ve motivasyonundan faydalanarak sizlerle yeniden kilolara veda edeceğim , özledim burayı:KK200:
Merhaba limonicim hoş geldin ❤️ Alınan yağlara teşekkür edilseydi sanırım ederdim. :KK48:
ozlemon ozlemon ve seni çok ozlemiştim . :KK68::KK60: istediğin inceliğe tekrar kavusmani dilerim. :dua:

Bugunku menum
Sabah 12:
Peynir zeytin
Sekersiz cay
3 dilim tbekmegi
Menemen
Akşam 19:00
1 kase çorba
Brokoli karnibahar yogurtlamasi
Ara
Sekersiz cay
Yesilcay
4 yer fıstığı
1 hurma
4 kayısı
1.5 lt su
Spor
8 bin adim
Elhan Elhan uranus35 uranus35 Cordelia Cordelia
Afiyet olsun canım. Menemen de ekmek yedirir ama :confused:
Çok şükür diğer öğünlerle dengelemişsin. :KK60:

Afiyet olsun canım kaptanim. :KK68:
Akşamın ilk saatlerinde denk geldiğim menülere bakabildim. Geç veya çok erken yazdiysan gorememiş olabilirim. :olamaz:
Pazar yine misafir var. Üç gün kadar kalırız diyorlar ama eşim ısrarla onu beşe çıkarır. :KK14:
Ay deme o zaman buraya bile zor gelirsin sennn

Menümü yazayim.
Kahvaltı
3 zeytin
1 tatlı kaşığı bal
1 dilim ekmek
Ara öğün
1 menengic kahvesi
Akşam
Yarım porsiyon mantı saat (17.00)
Ara öğün
1 mandalina

Spor
18000 adım=1800
50 ip atladım =250
Toplam = 2050
Elhan Elhan Papatyamaviss Papatyamaviss Cordelia Cordelia

Eklentiler

• Screenshot_2024-02-07-22-59-12-999_pedometer.steptracker.calorieburner.stepcounter.jpg
    Screenshot_2024-02-07-22-59-12-999_pedometer.steptracker.calorieburner.stepcounter.jpg
    49,6 KB · Görüntüleme: 15
X