Popüler Konu LenaG ile MasterFit

tam buğday ekmek alıyorum ben fırından dilimlettiriyorum. 2 dilimi 45-50 gr geliyor.. içine ajvar,ezilmiş avokado,2 dilim hindi füme,ince dilimlenmiş kaşar koyuyorum yanında da domates maydanoz salatalıkla mis gibi öğlen kahvaltısı yapıyorum :KK50: soğuk tost yani... bazen ajvar yerine humus sürüyorum:KK200: ve bu menü 300 kcal falan yapıyor:halay:
Ya bende bunu soracaktım her ekmegın boyutu degısıyor ort gram ne kadar olmalı bende tam tahıllı alıyorum uno alınca küçük kare şoktan alıyorum tava şeklinde oluyor o da daha buyuk

Efenin_Annesi Efenin_Annesi kırmızı takıma hoşgeldin canım ❤️

@sibel_84 seni ilk almayı becerebildigim gibi transfer hakkını da kazanabilseydim keşke.
Nasip değilmiş kuzum. Yolculuğumuz buraya kadarmış. Sana mavi takımda başarılar diliyorum. Ama çok içten 🤣
Tebrikler kaptanım çok korktum senden ama 🙄😅

Ellerine sağlık canım 😘
Bu koltuğa gelirken kime ne vaad etmiştim hatırlayamadım. Demirel'in dediği gibi dün dündür bugün bugündür 🤣
@sibel_84 canım akşam ki katkılarından dolayı ajanlık görevin bitti geri gel canım 😅😅
Efenin_Annesi Efenin_Annesi enerjii katması için kırmızı takıma yolculuyorum 😍😘
kaptan kaptı 1.4 kg tabiiii 🤣😅🤣😅🤣😅

Ya bende bunu soracaktım her ekmegın boyutu degısıyor ort gram ne kadar olmalı bende tam tahıllı alıyorum uno alınca küçük kare şoktan alıyorum tava şeklinde oluyor o da daha buyuk
tava olanın bir dilimini ikiye böl kullan canım diğer kareler tanesi 25 gr falan

İşte budur maşallah 🧿

Dolunay unutmuşsun 🙄😅

Sağlıkla gitsin ablam 😍

Maviş takımın amblemi 😘

Görmedim duymadım bilmiyorum 🙄

Maşallah 🧿

😍 Çok güzel 😍

Ayy çok sevindim canım
Hayırla yerleşin inşallah 🤲♥️

Evrene yanlış mesaj gitmiş 🤣

Hürrem tacı değil ama olsun 🤣
Teşekkür ederim canım 😘