Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Saol canimm benim . Bı tasinayim sana da atcam Instagram'dan çok içime sindi♥️ haftasonu geçecem muhtemelen. İki gün önce cikmazdayken şimdi nakliiye sorusturuyoruz. Rabbime şükürler olsun🥰
Coook şükür 🙏🏻🥰 taşınmak vs hepsi yolunda gidecek insallah kolaylikla halledeceksin🌸🫶🏻

Suyu da kestim sayılır saat 6 dan sonra içmedim.

Yok çay içmem ama maden suyu içtim bir şişe. Birazdan da kahve içerim geçer gider açlığım.

Bende tatlısını göndereyim mi? :KK53:

Gönder siboş en serbetlisinden🙈 Kaptan senin🥳

Turşu da yollayalim anlık ödem olur
Bunları yeni gördüm 🤣🤣
Artık nasıl bir negatif enerji gönderdiyseniz artı çıktım gözünüz aydın. Sizden korkulur.
sibel_84 sibel_84 sen de mi be 🤣sen benim ilk göz ağrımdın oysa😥

Tebrikler kaptan Mthn83 Mthn83 🫶🏻
Ellerinize ne sağlık Elhan Elhan 🫶🏻
s i d e l y a s i d e l y a cuma günü eksi gelecegine eminim pzrtesi sendromlu insanlariz 🙊😘
Sağol canım. Gidecek tabiki. Misafir onlar hiç kalıcı olmalarına izin vermem. Ve tabiki sen de😍 artının sebebi büyük olasılıkla ödem birkaç güne gider ben eminim. Kimse duymasın inşallah seni gönderir mavi takım kaptanı :sus:

Kızlar diyetisyende kilom sabit çıktı. Ama yağ oranım eksilmiş görünüyor ve aşşırı ödem çıktı.
Size yazdığım gibi ona da yediklerimi not almıştım. Hiçbir sorun yok nasıl böyle olur diye kendi kendine söylenip durdu. Benim kiloma göre gayet ideal listeyi vermiş çok tuhafmış🤷‍♀️
Neyse yeni listem bence gayet normal diyetisyene göre aşırı agresifmiş.
Bu arada sadece bizim tartıyı dikkate alalım dedim evdeki olmaz dedi.
Gerçekten benim tartı fazla tartıyor kızlar ya
Tartın eskiyse değiştir canım. Diğer taraftan diyetisyen tartini biliyorsun beynine onu kabul ettir evdeki tartini burada kullanırız napalim..

Sağol canım. Gidecek tabiki. Misafir onlar hiç kalıcı olmalarına izin vermem. Ve tabiki sen de😍 artının sebebi büyük olasılıkla ödem birkaç güne gider ben eminim. Kimse duymasın inşallah seni gönderir mavi takım kaptanı :sus:
Dimi Cumaya taşıma ihtimalim var bu +1400 ü😎😅

Ayy herkesten özür dilerim çok merak ettim sonuçları hemen baktım çok mutluyum yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum 😍
👑 Tacimi kimden alıyorum 😍🥳🥳🤣
Bütün taçlar senin olsun kaptanım IMG_20240129_113506.jpg
emeğine sağlık 💖

X