Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ama sisteme dikkatimizi çeken senin beslenme şeklin oldu çiçeğim. Bak feza da yaptı ama o dikkatimizi bu denli çekmedi. Bazı şeyler bazı insanlarla anılır. 30 dilim baklava mevzusu vardı mesela bı dönem. Farkındalık oluşturan kişi oldugunu neden düşünmedin 🙄
İçtenliğinden şüphe duymamak gerekir insanların konuşmak ve yazismak çok farklı. 😘
Ne güzel yorumlamışsın. Bakış açını çok sevdim. Güzel bakan güzel görüyor demekki güzel kalplim.
Teşekkür ederim.
Aslında gerginim son günlerde. Konışmam geriliyor sanki. Ben stres oluyorum stres oldukçada konuşmuyorum sanki. Son toplantımda konuşma cümlem kitlendi. Söylemek istediğim kelime yok oldu beynimde. Bilmiyorum nasıl olacak böyle.

Gönül isterdi 50 li rakamları göreyim burda ama buraya kadar olsun. Yorduğum an yoruluyorum. Bugün yoruldum hemde çok.
Anlatmak istediğime yoruldum anlatamadığima yoruldum.
Biraz okuyayım geriden sadece. Böylece ne kırarım ne de kırılırım.

tatlım 50 li rakamlarını burada beraber kutlarız. geçmişi unut artık. bazı sert eleştiriler oldu. üzülmüşsün haklısın ama geçti gitti. kendini de daha fazla bu konuda yorma, üzme lütfen. bence herkes artık bu konudaki hissiyatını anladı. diyette gayet güzel gidiyorsun maşallah :nazar: burası hep beraber olunca güzel 💞💞💞 biz seni seviyoruz :KK19:

Ellssa Ellssa cigim yuruyusten yeni geldim mesajlara gozattimda insan bazen için nde ki uzuntuyu dışa cikarabilmek icin nedenler arayabiliyor ve sen bile farkında olmuyorsun bunun... Ven de az önce @Murphyy e hamburger soslu murphy dedim acaba alindi mi simdi bunu dusunmeye basladim🥲 ne bileyim sanki yuzyuze gorusuyormusuz gibi samimi ortam olmali ki motive olalim🫶 ben de sidelya gibi yazardim galiba o yuzden sasirdim🫠 uzulduysen kusura bakma arada olur boyle seyler sende duygularinda hakli olabilirsin🥰
Bazen oyle seyler yaziyoruz ki sonuna bi emoji ekliyoruz o ne anlama geldigini acikliyor aslinda... Akrebim demekte o samimiyette dimi akrebim🥰🌸
Teşekkür ederim haklısın canım

tatlım 50 li rakamlarını burada beraber kutlarız. geçmişi unut artık. bazı sert eleştiriler oldu. üzülmüşsün haklısın ama geçti gitti. kendini de daha fazla bu konuda yorma, üzme lütfen. bence herkes artık bu konudaki hissiyatını anladı. diyette gayet güzel gidiyorsun maşallah :nazar: burası hep beraber olunca güzel 💞💞💞 biz seni seviyoruz :KK19:
:KK200::KK200::KK200::KK37::KK60:

Ne güzel yorumlamışsın. Bakış açını çok sevdim. Güzel bakan güzel görüyor demekki güzel kalplim.
Teşekkür ederim.
Aslında gerginim son günlerde. Konışmam geriliyor sanki. Ben stres oluyorum stres oldukçada konuşmuyorum sanki. Son toplantımda konuşma cümlem kitlendi. Söylemek istediğim kelime yok oldu beynimde. Bilmiyorum nasıl olacak böyle.
kendine hiçbir şeyi stres yapma. bak sağlığımız her şeyden önemli. burada hem sohbet ediyoruz, hem dertleşiyoruz, hem şakalaşıyoruz, hem diyetle ve sağlıkla ilgili ve birçok konuyla ilgili bilgi paylaşıyoruz. bu çok önemli. hayatta ne dertler var. o nedenle küçük şeyleri kafana takma 💞 Rabbim tez zaman Şafi ismiyle şifa versin 🤲🏻

Buraya da yaz istisare edelim🥰@60kiloyum mesajini alintilamamisim menulerini diyorum haftaici planini😂
mesela 2 gün tamam. derin dondurucuda pişmiş kadınbudu köfte var. yanına şöyle güzel bir salata tamam. ayrıca falafel var. airfry da pişiririm. yanına yine güzel bir salata tamamdır. 2 gün böyle olur 😍 tabi bunlar öğlen işyeri için.

Teşekkür ederim.
Kirmakta kirilmakta haktandir. İkinizde art niyetli değilsiniz.
Burgur sana istenmeyen anıları canlandırmıştır o da takılmıştır. Özür değil de helallesin bitsin burada ♥️
İkinizde birbirinizi seviyorsunuz Nazlı aşıkları oynamayin sarılın çünkü bu yolu sarılarak geldik. Sistem tek başına yetseydi burada olmazdin. Biz senin için farklıyız sen bizim için farklısın ♥️😘
Bırakma kimsenin elini♥️ özellikle de seni sevenlerin 😘

mesela 2 gün tamam. derin dondurucuda pişmiş kadınbudu köfte var. yanına şöyle güzel bir salata tamam. ayrıca falafel var. airfry da pişiririm. yanına yine güzel bir salata tamamdır. 2 gün böyle olur 😍 tabi bunlar öğlen işyeri için.
Aksam icinde sebze turlusu pisir posetle at dondurucuya... cikar erit Yanina bi parca tavuk sinitzel minitzel biseyler....

27.01
9 .30 2 haşlanmış yumurta ve yeşillik
14.00. 2 minik hurma ve 6 7 fındık
17.30 et haşlama ( havuç ve patatesli ) 2 YK bulgur pilavı ve salata
2 litre su
300 ip atlama 1500 p
5300 adım 530 p
30 dk Leslie boosted 300 p
Toplam 2330 p
Elhan Elhan Mthn83 Mthn83 Cordelia Cordelia

Eklentiler

• Screenshot_2024-01-27-22-09-48-153_com.mi.globalminusscreen.jpg
    Screenshot_2024-01-27-22-09-48-153_com.mi.globalminusscreen.jpg
    29,1 KB · Görüntüleme: 15

Aksam icinde sebze turlusu pisir posetle at dondurucuya... cikar erit Yanina bi parca tavuk sinitzel minitzel biseyler....
Ya yemek yapıp dondurucuya atıyorum çözdürüp yiyince hep buz kokusu oluyor eşim hiç istemiyor. O yüzden hep günlük yapıyorum veya 2 gün üst üste yiyoruz 🤷‍♀️ Dolabımda mı sorun var acaba? Vakumlu poşet veya kap mı kullanıyorsunuz ?

Ya yemek yapıp dondurucuya atıyorum çözdürüp yiyince hep buz kokusu oluyor eşim hiç istemiyor. O yüzden hep günlük yapıyorum veya 2 gün üst üste yiyoruz 🤷‍♀️ Dolabımda mı sorun var acaba? Vakumlu poşet veya kap mı kullanıyorsunuz ?
Normal buzdolabi posetine koyuyorum microdalgada çözüyorum 5 dk da🌸 yemegin suyunu koymuyorum ama bizde sandik tipi bir de dikey cekmeceli dondurucu var belki dolap buzlugu olunca koku yapiyor olabilir mi?

kendine hiçbir şeyi stres yapma. bak sağlığımız her şeyden önemli. burada hem sohbet ediyoruz, hem dertleşiyoruz, hem şakalaşıyoruz, hem diyetle ve sağlıkla ilgili ve birçok konuyla ilgili bilgi paylaşıyoruz. bu çok önemli. hayatta ne dertler var. o nedenle küçük şeyleri kafana takma 💞 Rabbim tez zaman Şafi ismiyle şifa versin 🤲🏻
Amin canım Allah razı olsun

Çift poşet yap. Kap da kullanabilirsin Buzluğa uygun

X