Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyi akşamlar
27.01.2024
Sabah yok

Öğle 12:30 1 haş.yumurta,5 zeytin,yarım domates,60 gr süzme peynir,3 tb dilim ekmek,çay

Ara 16:30 2 kare çikolata,çay

Akşam 19:30
3 yk yoğurt,8 yk tavuklu garnitür yemeği

Canım kahve istiyor onu yapacağım birazdan
Elhan Elhan s i d e l y a s i d e l y a

Su 2 lt

Son düzenleme:
Mthn83 Mthn83 Elhan Elhan

27 Ocak 2024 Cumartesi

sabah yok

öğlen 12.30
sucuklu yumurta sarılı omlet (beyazı yoktu), 3 zeytin, 2 kk peynir, domates ve kapya, 1 dilim karakılçık tbe

ara 14.15
1 küçük portakal tarçınlı, 1 tk baharatlı bal (bunu mecbur yiyorum. macun bu reglin düzelmesi için)
filtre kahve

ara 17.00
1 küçük elma tarçınlı, 1 T. kahvesi fincanı kuruyemiş
beyaz çay

akşam 19.10
2 köfte, 1 kase makarna, 4 yk yoğurt

yine çay türü sıcak birşeyler içerim.

1,5 lt den fazla su

Teşekkür ederim.
"Bulgurcu abla" diye yaftalamak sana komik gelebilir ama beni sadece üzdü. Bil istedim.
Ben yaftalamadım canım. Bulgur yediğin zamanlarda takımda sana çok yüklenenler oluyordu ben sana destek çıkmıştım sanırım bunu unuttuğun için beni yanlış anladın. Üzüldügün için üzüldüm. Ama özür dilenecek bir mesele görmüyorum.

Söyle söyle güzel ayna en çıtır bizim kaptanimiz mi 😅
Bir gözüm burada yorum yapacağım beni bekleyin anaciiiiim
Misafirim var 😇
Teşekkür ederim.
"Bulgurcu abla" diye yaftalamak sana komik gelebilir ama beni sadece üzdü. Bil istedim.
Kuzum takım seni bulgurla tanıdığı için öyle dediğini düşünüyorum. O dönem insanlar anlayamamıştı sistemi ki hala garip geliyor biliyorsun. Üzmek için söylenmemiştir canım 😘

27 Ocak 2024 Cumartesi

sabah yok

öğlen 12.30
sucuklu yumurta sarılı omlet (beyazı yoktu), 3 zeytin, 2 kk peynir, domates ve kapya, 1 dilim karakılçık tbe

ara 14.15
1 küçük portakal tarçınlı, 1 tk baharatlı bal (bunu mecbur yiyorum. macun bu reglin düzelmesi için)
filtre kahve

ara 17.00
1 küçük elma tarçınlı, 1 T. kahvesi fincanı kuruyemiş
beyaz çay

akşam 19.10
2 köfte, 1 kase makarna, 4 yk yoğurt

yine çay türü sıcak birşeyler içerim.

1,5 lt den fazla su
Harika bir menü 😍
Harika sonuçlar getireceğini düşünüyorum 😍

Ben yaftalamadım canım. Bulgur yediğin zamanlarda takımda sana çok yüklenenler oluyordu ben sana destek çıkmıştım sanırım bunu unuttuğun için beni yanlış anladın. Üzüldügün için üzüldüm. Ama özür dilenecek bir mesele görmüyorum.
Hiç unuturmuyum.. Hatta bulgur yiyen kaptan istemiyorum demişti biri.
Senden beklemediğim için üzdü beni.
Özür hiç beklemedim zaten.
Sadece seviyelerin gereğini yapıyordum oysa.

Hiç unuturmuyum.. Hatta bulgur yiyen kaptan istemiyorum demişti biri.
Senden beklemediğim için üzdü beni.
Özür hiç beklemedim zaten.
Sadece seviyelerin gereğini yapıyordum oysa.
kan gruplarına göre besinler herkeste farklı etki gösteriyor. A gruplarında sorun değil ama hele ki 0 gruplarında bulgur, baklagiller çok problem. keşke ben de bulgur pilavı, kısır falan yediğimde şişmesem. çok seviyorum ama çok şişiriyor beni.
sen A grubuydun değil mi canım?

Sabahki ve akşamki menumu yazayım bu akşam kendimi tutulamaz yemeklerim hazır
Zaten geçen cumaki kiloma gelmişim sabah baktım çok sevindim :KK70:

Sabah
2 dilim ekmek
2 kaşık zeytin salatası
1 kk tulum peyniri
Domates
Kirmizi biber
1 Tavada yumurta
1 haşlanmış yumurta
2 3 tk tahin pekmez

Ara
1 Türk kahvesi
1 lokma simit

Akşam
1 tabak beyaz lahana yemeği
1 tabak kremalı tavuk sote
(Planliyorum)

Adım sayımı akşam yazicam Cordelia Cordelia
Akşamki yemeğine ek olarak 1 kepçe yeşil mercimek yemeği 3 4 dilim mandalina Elhan Elhan Mthn83 Mthn83

Teşekkür ederim.
Sidelya kaptanimin samimiyetine , içtenligine sonuna kadar kefilim Akrep. Bulgurcu abla sözcüğünün hemen ardından " Akrebim" diye cümleye devam etmesini görmezden gelmek gerçekten büyük talihsizlik.
Üzülmek kendi tercihin seni bilhassa üzmek için söylemediğine adım kadar eminim. Neredeyse 7/ 24 beraberiz bu kadarlik nazimiz birbirimize geçmeli . Resmi bir devlet dairesi çalışanları gibi birbirimize mesafeli davranacaksak menümüzü yazıp bir köşeye cekilelim o zaman. Yapma Allah aşkına şimdi Sidelya' ya bu mesajı yazmakla saygınlığına zarar gelmesini mi önledin. Tamam hadi bize çok güzel ayar çektin bundan sonra haddimizi bildirdin. Bulgurla ilgili sana takilmamizi önledin. 🥴

kan gruplarına göre besinler herkeste farklı etki gösteriyor. A gruplarında sorun değil ama hele ki 0 gruplarında bulgur, baklagiller çok problem. keşke ben de bulgur pilavı, kısır falan yediğimde şişmesem. çok seviyorum ama çok şişiriyor beni.
Benim bu kan grubuna göre besin olayına pek aklım yatmadı ya. ben A grubuyum ama bulgurun yanından geçince şişiyorum resmen. Kuzenim de bi ara diyetisyen eşliğinde kan grubu beslenmesi yapıyordu iki hafta sonra hasta oldu kız bayıldı falan sonra bıraktı normal diyetle devam etti.
Bu arada canım regl için bi karışım içiyormuşsun işe yarıyor mu? Benim adetlerim de düzensiz o yüzden sordum

Bir gözüm burada yorum yapacağım beni bekleyin anaciiiiim
Misafirim var 😇

Kuzum takım seni bulgurla tanıdığı için öyle dediğini düşünüyorum. O dönem insanlar anlayamamıştı sistemi ki hala garip geliyor biliyorsun. Üzmek için söylenmemiştir canım 😘

Harika bir menü 😍
Harika sonuçlar getireceğini düşünüyorum 😍
Defalarca açıklama yaptığım halde bulgurla tanınmak ayrı üzücü zaten.

Evet A grubuyım. Annemden 0 grubundan da faydalanıyırum. Beni şişrmiyor hiç zararını görmedim.
Doğrudur canım.

Benim bu kan grubuna göre besin olayına pek aklım yatmadı ya. ben A grubuyum ama bulgurun yanından geçince şişiyorum resmen. Kuzenim de bi ara diyetisyen eşliğinde kan grubu beslenmesi yapıyordu iki hafta sonra hasta oldu kız bayıldı falan sonra bıraktı normal diyetle devam etti.
Bu arada canım regl için bi karışım içiyormuşsun işe yarıyor mu? Benim adetlerim de düzensiz o yüzden sordum
aslında bir kan grubu diyeti var bir de mizaca göre. ben su grubuyum ve 0 grubuyum. ikisine göre bazı besinleri üzerimde deneyimliyorum. doğru çıkıyor. burcun ne ona göre de mizacını belirleyelim. belki ona uymuyordur. bazen mizac kaymaları da oluyormuş. mesela bende var. balgamiyim aslında ama demevi mizaca kayma var bende :işsiz:

canım bir firmanın macununu aldım. içinde Anason, Aslan Pençesi, Civanperçemi, Dereotu, Dulavrat Otu, Glukozamin Tuzu, Hayıt, Keçiboynuzu Pekmezi, Kişniş, Maydanoz, Melisa, Metiltetrahidrofik Asit, Potasyum İyodür, Rezene, Vitamin B12, Çemen, Çiçek Balı var. aslında günde 2 tk yeniyor ama ben 1 tk yiyorum. regli düzenliyormuş, yumurta rezervini artırıyormuş falan... hayıt, aslan pençesi ve civanperçemini karıştırıp çay demliyordum. o da iyiydi ama bu sefer bu macunu aldım. bakalım...

aslında bir kan grubu diyeti var bir de mizaca göre. ben su grubuyum ve 0 grubuyum. ikisine göre bazı besinleri üzerimde deneyimliyorum. doğru çıkıyor. burcun ne ona göre de mizacını belirleyelim. belki ona uymuyordur. bazen mizac kaymaları da oluyormuş. mesela bende var. balgamiyim aslında ama demevi mizaca kayma var bende :işsiz:

canım bir firmanın macununu aldım. içinde Anason, Aslan Pençesi, Civanperçemi, Dereotu, Dulavrat Otu, Glukozamin Tuzu, Hayıt, Keçiboynuzu Pekmezi, Kişniş, Maydanoz, Melisa, Metiltetrahidrofik Asit, Potasyum İyodür, Rezene, Vitamin B12, Çemen, Çiçek Balı var. aslında günde 2 tk yeniyor ama ben 1 tk yiyorum. regli düzenliyormuş, yumurta rezervini artırıyormuş falan... hayıt, aslan pençesi ve civanperçemini karıştırıp çay demliyordum. o da iyiydi ama bu sefer bu macunu aldım. bakalım...
Şifa olur inşallah canım. Ben Koç burcuyum nisanda doğdum mizaç olayı ilginçmiş yeni şeyler öğreniyorum

X