Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Evet A grubuyım. Annemden 0 grubundan da faydalanıyırum. Beni şişrmiyor hiç zararını görmedim.
Doğrudur canım.
baklagil ve buğday grubu seni fazla etkilemez ne güzel. patimsilizm patimsilizm de öyle. beni fena yapıyor. baklagil zaten çok yemem de bulgur dokunmasaydı iyiydi 🤭 ama aklımda şöyle tel şehriyeli kuru domatesli bir bulgur pilavı var 🤗 sonra bir ara yapıcam 😊

Sidelya kaptanimin samimiyetine , içtenligine sonuna kadar kefilim Akrep. Bulgurcu abla sözcüğünün hemen ardından " Akrebim" diye cümleye devam etmesini görmezden gelmek gerçekten büyük talihsizlik.
Üzülmek kendi tercihin seni bilhassa üzmek için söylemediğine adım kadar eminim. Neredeyse 7/ 24 beraberiz bu kadarlik nazimiz birbirimize geçmeli . Resmi bir devlet dairesi çalışanları gibi birbirimize mesafeli davranacaksak menümüzü yazıp bir köşeye cekilelim o zaman. Yapma Allah aşkına şimdi Sidelya' ya bu mesajı yazmakla saygınlığına zarar gelmesini mi önledin. Tamam hadi bize çok güzel ayar çektin bundan sonra haddimizi bildirdin. Bulgurla ilgili sana takilmamizi önledin. 🥴
Peki.
Ben teşekkürle başladım paylaşımıma.Samimiyetine inandığım için zaten.
Akrebimle devam etmesi "bulgurcu abla" sözünü silmemiş demekki.
Çok ayıp etmişim o zaman Üzülmemden özür dilerim.
Estağfurullah nasıl nahoş sözler bunlar had felan bildirmedim ben.

Neyse..
Buraya kadarmış diyelim.
Müsadenizle bu hafta son olsun benim.

baklagil ve buğday grubu seni fazla etkilemez ne güzel. patimsilizm patimsilizm de öyle. beni fena yapıyor. baklagil zaten çok yemem de bulgur dokunmasaydı iyiydi 🤭 ama aklımda şöyle tel şehriyeli kuru domatesli bir bulgur pilavı var 🤗 sonra bir ara yapıcam 😊
Ödül yaparsın kendine. 1 kase yoğurtla çok güzel gider.

Bulgur cok iyi pismezse dokunuyor bana ama pekte sevmem aramam🥰 nohutlu tavuklu pirinc pilavi😋🤤 hem dokunmaz hem de tek porsiyonda kalirsam kilo yapmaz🫶🫠

Peki.

Neyse..
Buraya kadarmış diyelim.
yok canım yaa deme öyle. ne güzel devam ediyoruz işte. Elhan da alınma diye öyle yazdı. burada samimice konuşuyoruz diye. evet o zaman o tepkiler senin için üzücü olmuştur muhakkak. ama artık herkes anladı. sorun yok. Sidelya şaka yapmış sana. iyi niyetli yani. zaten cevap da yazmış.

Peki.

Neyse..
Buraya kadarmış diyelim.
Özellikle ben bulgurla ilgili sana çok söylemde bulunduğum için orada yazılan her sözcüğünü kendime soylenmis gibi hissettim.
Samimiyetine inandigin birine beni bulgurla yaftalamişsin denmez . Kizlar ben sevmiyorum lütfen beni Bulgurcu diye anmayin rica ederim denir mesela. Had bildirmedim diyorsun da eğer bunu hissettirdiysen bildirmişindir.
Burası benim değil kimsenin değil. Gelen hic kimseyi geri cevirmedim. Gönül kirginligi ile ayrılmasını da istemem. Bu yüzden benden müsaade bekleme.

Defalarca açıklama yaptığım halde bulgurla tanınmak ayrı üzücü zaten.
Ama sisteme dikkatimizi çeken senin beslenme şeklin oldu çiçeğim. Bak feza da yaptı ama o dikkatimizi bu denli çekmedi. Bazı şeyler bazı insanlarla anılır. 30 dilim baklava mevzusu vardı mesela bı dönem. Farkındalık oluşturan kişi oldugunu neden düşünmedin 🙄
İçtenliğinden şüphe duymamak gerekir insanların konuşmak ve yazismak çok farklı. 😘

Ellssa Ellssa cigim yuruyusten yeni geldim mesajlara gozattimda insan bazen için nde ki uzuntuyu dışa cikarabilmek icin nedenler arayabiliyor ve sen bile farkında olmuyorsun bunun... Ven de az önce Murphyy Murphyy e hamburger soslu murphy dedim acaba alindi mi simdi bunu dusunmeye basladim🥲 ne bileyim sanki yuzyuze gorusuyormusuz gibi samimi ortam olmali ki motive olalim🫶 ben de sidelya gibi yazardim galiba o yuzden sasirdim🫠 uzulduysen kusura bakma arada olur boyle seyler sende duygularinda hakli olabilirsin🥰
Bazen oyle seyler yaziyoruz ki sonuna bi emoji ekliyoruz o ne anlama geldigini acikliyor aslinda... Akrebim demekte o samimiyette dimi akrebim🥰🌸

yok canım yaa deme öyle. ne güzel devam ediyoruz işte. Elhan da alınma diye öyle yazdı. burada samimice konuşuyoruz diye. evet o zaman o tepkiler senin için üzücü olmuştur muhakkak. ama artık herkes anladı. sorun yok. Sidelya şaka yapmış sana. iyi niyetli yani. zaten cevap da yazmış.
Gönül isterdi 50 li rakamları göreyim burda ama buraya kadar olsun. Yorduğum an yoruluyorum. Bugün yoruldum hemde çok.
Anlatmak istediğime yoruldum anlatamadığima yoruldum.
Biraz okuyayım geriden sadece. Böylece ne kırarım ne de kırılırım.

27 Ocak spor puanim 1900 Cordelia Cordelia 🫶🌸
1000052882.jpg

X