Popüler Konu LenaG ile MasterFit

24.1.24 Mthn yapım gururla sunar 😍
Sabah 1 bardak kefir 3 YK Yulaf 1 elma tarçın 3 ceviz smooti tarzı bişi verdi diyetisyen. Geceden yaptığım için bulamaç gibi oldu
Ara filtre kahve
Öğlen tam buğday ekmekli tost 1 bardak ayran dereotu eksimen
Ara 3 ceviz
Akşam balık çorba salata.
Ara 2 YK yoğurt
1.5 lt (daha fazla olabilir) sıcak su. Hem sunictim hem içim ısındı 😍
Adım 6 bine yakın ufak bı lesli patlatayim 😍 👏👏👏👏👏👏👏
:halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay:
Elhan Elhan
Cordelia Cordelia (adım için gaz verecektin unuttun mu beni 🫣)
ffestinalente ffestinalente

İyi aksamlar🌸
Bugün annem yine elmali rulo yapmis pasta kekinden ama beni dusunup birde bamya pisirmis sagolsun onunla kapattim aksami🥰

Yuruyuse cikmadan once tencereye sogan, kabak ,patlican, kapya biber,konser domates,maydanoz,dereotu ve baharatlar ilave edip pisirdim ben gelene kadar dinlenmis. Simdi porsiyonlayip buzluga kaldiriyorum benim icin kurtarici akşam öğünü 😏

Bu ikisini yarın ve cuma aksami icin dolaba kaldiriyorum gerisi buzdolabi posetine...

Sizde kendinize boyle alternatifler yapabilirsiniz inanin ki ben hep boyle yurudum bu yolu. Evin degismesini beklemedim💯

Ailem hadi bize bi helva yap ya da profiterol yapta yiyelim dediklerinde hemen yaptim onlar yerlen keyif aldim tabi benim de yedigim.eslik ettigim zamanlar oldu 🌸 mesela haftasonu kahvaltisinda yarim çiğ börek yemistim kardesim sen hayirdir dedi annem haftasonu yiyecek tabi o kadarda olsun dedi😂a ogrenmisler... Kendinize özenin onemseyin ve etrafinizdakiler size ozensin onemsesin😘 haydi şimdi siz dolaba canim aksam yemeklerim bana şifa olun🫶🏻

1000052453.jpg

Elhan Elhan ffestinalente ffestinalente
İyi akşamlar
24.01.2024 menüm

Sabah yok
Öğle
3 dilim tb ekmek
60 gr süzme peynir
5 zeytin
1 domates
1 salatalık
1 portakal
Çay

Ara
2 yk yoğurt
50 gr beyaz leblebi
40 gr kaju (bunda bir hata olmalı)
1 armut
Sütlü filtre kahve

Akşam
6 yk Kıymalı yeşil mercimek yemeği
2 yk yoğurt
(Akşam yine eksik oldu ama yiyemedim yani)

4 lt olmak üzere
Afiyet olsun canım 😘

İyi aksamlar🌸
Bugün annem yine elmali rulo yapmis pasta kekinden ama beni dusunup birde bamya pisirmis sagolsun onunla kapattim aksami🥰

Yuruyuse cikmadan once tencereye sogan, kabak ,patlican, kapya biber,konser domates,maydanoz,dereotu ve baharatlar ilave edip pisirdim ben gelene kadar dinlenmis. Simdi porsiyonlayip buzluga kaldiriyorum benim icin kurtarici akşam öğünü 😏

Bu ikisini yarın ve cuma aksami icin dolaba kaldiriyorum gerisi buzdolabi posetine...

Sizde kendinize boyle alternatifler yapabilirsiniz inanin ki ben hep boyle yurudum bu yolu. Evin degismesini beklemedim💯

Ailem hadi bize bi helva yap ya da profiterol yapta yiyelim dediklerinde hemen yaptim onlar yerlen keyif aldim tabi benim de yedigim.eslik ettigim zamanlar oldu 🌸 mesela haftasonu kahvaltisinda yarim çiğ börek yemistim kardesim sen hayirdir dedi annem haftasonu yiyecek tabi o kadarda olsun dedi😂a ogrenmisler... Kendinize özenin onemseyin ve etrafinizdakiler size ozensin onemsesin😘 haydi şimdi siz dolaba canim aksam yemeklerim bana şifa olun🫶🏻

Eki Görüntüle 3375560
Ellerine sağlık canım 😘 Sağlıklı beslenmek seninle çok keyifli. Kendim yapmışım gibi özel hissettim. :süslü: :KK60: Cam kaselerde mi sakliyoruz ?

24 Ocak Carsamba beslenme listem Elhan Elhan kaptanim🌸

10:00
3te 1 muz 1 tk kakao
Sütlü filtre kahve

13:00
45 gr t.b. ekmek arasi 30 gr kaşar,1 tk ajvar,2 dilim hindi fume ve salataliktan soguk tost
Eşlikcisi kapya biber,domates ve maydanoz

15:00
10 adet fındık

17:40
10 tane uzun bamya
2 yk yesil mercimek
2 yk yogurt

3200 l su ictim

Spor
Sabah 30 dk eliptik
Aksam 1.5 saat yuruyus sonrasi evde 10 dk tabata ve direnc egzerizleri

24 Ocak spor puanim Puanim
1750 Cordelia Cordelia cigim 🫶🏻🙏🏻
1000052455.jpg

24.1.24 Mthn yapım gururla sunar 😍
Sabah 1 bardak kefir 3 YK Yulaf 1 elma tarçın 3 ceviz smooti tarzı bişi verdi diyetisyen. Geceden yaptığım için bulamaç gibi oldu
Ara filtre kahve
Öğlen tam buğday ekmekli tost 1 bardak ayran dereotu eksimen
Ara 3 ceviz
Akşam balık çorba salata.
Ara 2 YK yoğurt
1.5 lt (daha fazla olabilir) sıcak su. Hem sunictim hem içim ısındı 😍
Adım 6 bine yakın ufak bı lesli patlatayim 😍 👏👏👏👏👏👏👏
:halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay:
Elhan Elhan
Cordelia Cordelia (adım için gaz verecektin unuttun mu beni 🫣)
ffestinalente ffestinalente
Hepsi çok güzel afiyet olsun canım. :KK60:

Ellerine sağlık canım 😘 Sağlıklı beslenmek seninle çok keyifli. Kendim yapmışım gibi özel hissettim. :süslü: :KK60: Cam kaselerde mi sakliyoruz ?
Canim kaptanim bunlari yarin ve cuma aksami yemek uzere dolaba kaldirdim kapaklari vakumlu
Tencerede kalani posetlere porsiyonlayip buzluga kaldirdim🫶🏻

3te 1 muz 1 tk kakao
Sütlü filtre kahve

45 gr t.b. ekmek arasi 30 gr kaşar,1 tk ajvar,2 dilim hindi fume ve salataliktan soguk tost

10 adet fındık

10 tane uzun bamya
2 yk yesil mercimek
2 yk yogurt

3200 l su ictim

Spor
Sabah 30 dk eliptik

Eki Görüntüle 3375566
Afiyet olsun Leylacim. :KK9:
Çok güzel bir menü. :KK60:Sporlar da muhteşem. :super:

Afiyetler olsun canım orucunuda Allah kabul etsin
Amin tesekkur ederim canim 🌸💞
İyi aksamlar🌸

Eki Görüntüle 3375560
Supersin iradene kurban 🤗🤩

3te 1 muz 1 tk kakao
Sütlü filtre kahve

10 adet fındık

10 tane uzun bamya
2 yk yesil mercimek
2 yk yogurt

3200 l su ictim

Spor
Sabah 30 dk eliptik

Eki Görüntüle 3375566
Sporunda menunde cok guzel canim afiyet şifa olsun 🤗🤩

İyi aksamlar🌸

Eki Görüntüle 3375560
Çok güzel ellerine sağlık canım
Bugün marketten soyacak aldım ve hemen kabak yaptım kendime 😍😍😍
Yarın ki öğlen yemeğim ocakta şuan
IMG_20240124_221238.jpg

X