Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canim motivasyonu burda yakaladiysan sakin birakma ben cok sey denedim diyetisyen, yasam kocu,herbalife, tekrar baska diyetisyen, motivasyon gruplari vs vs olmadimi olmuyor suan superim tam motiveyim grubumuzun sayesinde beraber yuruten cok arkadas var karar senin .
Diyetisyen + bu grup birlikte çok daha etkili oldu sanırım o yüzden diyetisyenle ve bu grupla birlikte devam edeceğim inşallah 🙏
Su karaciğer temizliğini bana biri anlata bilirmi çok ilgimi çekti neden yapıyorsunuz kimler yapabilir yada yapamaz
Bunu ben de merak ediyorum bi arkadaşım çok sıkıntılı karaciğer konusunda. Öğrenirsem ona aktarmak istiyorum
Hayır canım bırakma. Diyetisyenden vücuduna uygun diyetini al, burda gel motive ol 🥳

Diyetisyen+biz iyi geliyorsak ikisine de devam etmen sağlıkla ilerlemeni sağlar. Tabi maddi imkanın elverdiği müddettce Uranüscüm. :dua:Motivasyonun daimi olsun. :KK68:
Doğru söylüyorsunuz diyetisyen+ bu grup daha tesirli olacaktır. Hem listeler çok yardımcı oluyor bugün ne yesem diye düşünmüyorum belli çünkü yiyeceğim yazılı o açıdan baya iyi diyetisyen. Bu grupta motivasyon açısından çok iyi. 🧿
Size güzel birşey anlatayım
Çevrem çok fark etmesede ben çok mutluyum ♥️
Gri bı kotum var. Yüksek bel çift düğme. Giydiğim zaman cepleri dışına firliyordu. Şimdi içine tayt giyiyorum ona ragmen bol. Kemer takmam yakındır. Mutluyum ♥️
Vücudun kendini korumaya alması can sıkıcı. Bir parça aldığım şeylerden zorluk yasiyorum. Sanki tabak tabak yiyorum 🙄
Dün ki spor beni mutlu etti. Bugün bayılıp gitmezsem biraz yaparım belki.
Dün 2 lt ye yakın su ictim ama WC sorunum var hala 🙁
Yarın diyetisyen günü bakalım onda nasıl geçecek.
Çok güzel değişimler maşallah böyle şeyler okumak çok güzel bu grupta 😍
Ben de grubu buldum tam motiveyim daha bir asılırım diyetisyen listesine diye düşündüm. Bir de tartı günlerinde tam vücut analizini önemsiyorum onun için de devam edeceğim. Bence devam et tabi karar senin 😘
Aynen devam edeceğim diyetisyen+ bu grup daha tesirli olacaktır diye düşünüyorum hem listelerin büyük yardımı oluyor ne yiyeceğim konusunda

Tartida yüzü gülmeyip cok incelmissin iltifati alan,daha ne kadar zayiflayacaksin diye azar isiten,olmayan kiyafetlerini olduran arkadaşlarım 🥰🙏🏻😎

Eki Görüntüle 3374285
Bunu benim diyetisyenim de hep söyler vücut yağ hücrelerinden kolay kolay vazgeçemez o yüzden içindeki yağı yaksa bile hücresini yok etmez içini suyla doldurur ve yeni yağ gelmesini bekler. Yeni yağ gelmezse o zaman o suyu da verir ve yağ hücresi gider demişti. Sabırlı ol der hep o yüzden ama ben Koç burcuyum sabır sıfır ve isterim ki haftada 3 kg vereyim 🤣🤣

Bunu benim diyetisyenim de hep söyler vücut yağ hücrelerinden kolay kolay vazgeçemez o yüzden içindeki yağı yaksa bile hücresini yok etmez içini suyla doldurur ve yeni yağ gelmesini bekler. Yeni yağ gelmezse o zaman o suyu da verir ve yağ hücresi gider demişti. Sabırlı ol der hep o yüzden ama ben Koç burcuyum sabır sıfır ve isterim ki haftada 3 kg vereyim 🤣🤣
Hahaha memnun oldum ben de koç 🤣 demek ki kilo verince cabuk geri almakta bundan dolayi hucreler hazirda bekliyor.. ideal kiloya ulassak bile önce bu yag hucrelerin küsmesini bekleyecegiz 🫠

Su karaciğer temizliğini bana biri anlata bilirmi çok ilgimi çekti neden yapıyorsunuz kimler yapabilir yada yapamaz
Hamileler hariç herkes yapabilir

Kitabım kayıp, bulamıyoruz, yukarı çıksam bulurum da, en erken perşembe çıkacağım.

Bizim uyguladığımız program, adım adım, beslenmeyi düzelterek karaciğer temizliğine hazırlıyor.

1. Seviye 40 gün
Tüm un, şeker, patates, pirinç, pişmiş havuç, kızartma ve meyvalar yasak, hazır paketli yiyecekler ve soslar yasak
2 öğün yenecek, öğün aralarında en az 5 saat bulunacak

2. Seviye 15 gün
Tüm yasaklılar devam
Kahvaltı sadece hurma+çiğ kuruyemiş, incir, kurukayısı, sade kuruyemiş,
Akşam 1. Seviyedeki gibi

3. Seviye 10 gün
Sadece akşam yemeği

4. Seviye 11 gün
Haftada 1 kez 36 saatlik açlık

5. Seviye 7 gün
Haftada 2 kez 36 saatlik açlık

6. Seviye 21 gün
Haftada 1 kez 3 günlük açlıkla beraber kan grubuna uygun beslenme

7. Seviye 15 gün
Haftada 1 kez 3 günlük açlıkla birlikte kan grubuna uygun meyve, sebze ile beslenme
Tuz, hayvansal gıda, şeker, çay, kahve yasak
7. Seviyenin 2. Haftası 2 günlük açlık sonunda 3. Gün karaciğer temizliği yapılacak, o çok çetrefilli, yazmaya halim olursa vakti geldiğinde yaşadıklarımı yazarım

İyi akşamlar hanımlar ♥️💙
22.01.2024 ilk diyetisyen menümle başladım

Sabah yok
Öğle 1 yumurtadan menemen(yağsız)
60 gr süzme peynir
1 portakal
2 dilim tam b.ekmek (3 verdi ama yiyemedim)
Çay

Ara
4 yk yoğurt
1 armut
3 kaju

Akşam
Bugün tam uyamadım yarına yemeğimi yapacağım
1 yemek tabağı yeşil mercimek çorbası
2 yk yoğurt
2 dilim tb ekmek

1 saat sonra da 1 bardak maden suyum var

Aralarda 3 kupa filtre kahve içtim
Su 3 lt
5275 adım
ffestinalente ffestinalente Elhan Elhan Cordelia Cordelia

22 Ocak Pazartesi menüm

Sabah 10.30
1 kk peynir
1 yumurta
1 dilim tbe
2 yk menemen
Roka

Ara 14.00
Türk kahvesi eşliğinde 2 küçük hurma
Ceyrek ayva

17.30
120 gram tavuklu salata
1 dilim tbe

Ara 21.30
1 gün kurusu 1 küçük elma 4 kaşık yoğurt tarçın ve zerdecal karışımı

2 litre su
Spor sonra
Kahvaltıda annemdeydim aferin bana🤗. Bazlama dereotlu poğaça sucuk reçel bal vs vardı.

Elhan Elhan ffestinalente ffestinalente

Kitabım kayıp, bulamıyoruz, yukarı çıksam bulurum da, en erken perşembe çıkacağım.

Bizim uyguladığımız program, adım adım, beslenmeyi düzelterek karaciğer temizliğine hazırlıyor.

1. Seviye 40 gün
Tüm un, şeker, patates, pirinç, pişmiş havuç, kızartma ve meyvalar yasak, hazır paketli yiyecekler ve soslar yasak

2. Seviye 15 gün
Tüm yasaklılar devam
Akşam 1. Seviyedeki gibi

3. Seviye 10 gün
Sadece akşam yemeği

4. Seviye 11 gün

5. Seviye 7 gün

6. Seviye 21 gün

7. Seviye 15 gün
Haftada 1 kez 3 günlük açlıkla birlikte kan grubuna uygun meyve, sebze ile beslenme
7. Seviyenin 2. Haftası 2 günlük açlık sonunda 3. Gün karaciğer temizliği yapılacak, o çok çetrefilli, yazmaya halim olursa vakti geldiğinde yaşadıklarımı yazarım
Vay canına yapabileni saygıyla selamlıyorum 😍

Iyi aksamlaaarrr herkese
22 ocak menum
Saat 12.00
1 kase granola 1 fincan kahve

Saat 15.00
1 fincan yesil çay. 1 tane Beypazarı kurusu.

Saat 16 30
1 mandalina

Saat 19.00
1 kase ıspanak yemeği küçük 1 kase havuç tarator
3 litre su. Elhan Elhan ffestinalente ffestinalente
Yarım saat yürüyüş. Yarım saat ev işi. 😅 Cordelia Cordelia

Kayinvalidem ve annem ayri ayri birbirlerinden habersiz ispanakli gozleme yapmis ikisi bizede verdi ben simdi kendimle bogusuyorum yememek icin 🤣yersem yarinki eksiyi goremem napicam ben acaba diyetisyen olsa 1 adete izin verirdi kafamda deli sorular 🙈🤣🤣
Anne: ben gözlemeyi güzel yaparım
Kayınvalide: hayır ben daha güzel yaparım
Anne: hadi kızım bak bakalım benmi güzel yapmışım, kayınvaliden mi
Kayınvalide: ye kızım ye, ben tabikide daha güzel yaparım
Zeynep: hayır, dondurucuya atıp serbest öğünümde yiyeceğim💪🏼

20240122_210910.jpg
spor yapıldı✅
Kahve ve kitap vakti☕📚

1. Seviye 40 gün

2. Seviye 15 gün
Tüm yasaklılar devam
Akşam 1. Seviyedeki gibi

3. Seviye 10 gün
Sadece akşam yemeği

4. Seviye 11 gün

5. Seviye 7 gün

6. Seviye 21 gün

7. Seviye 15 gün

Bunları yaptıktan sonrası ne peki? Hep mi böyle gidecek artık

X