Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İzindeyim😂 Misafirle cerez tirtikladim hep bos bos otur bak olmuyor malesef hayatin akışı shjkl😂

Şifa olsun Feyzama🫶🏻🌸😘

Ayyy cok harika mis gibi🫠 wasa o kadar doyurucu birsey ki! Ben vazgecemiyorum🫶🏻

Gercekten benziyor mu hic denemedim denemek isterim

🫠🫠🫠😍😍😍🤤🤤🤤🤤😋😋😋😋

😂😂😂😂

Denicem 🤤🥲 bizim erkekler kokorec delisi bakalim sevecekler mi

Canım erkekleri kesmez zannetmiyorum baştan kaybeder mantar diyette olmayan insan gerçeğini yer hsjs

Çerez de ne var kaptanım çinko almışsındır mis. Yarın top sende sen şimdiden seç 🙄

Mantarı sotele içine kimyon, pul biber kekik bas canım bak bakalım ayırt edebiliyor musun inanılmaz benziyor güzel bir alternatif
Hep derim pazartesi tartilari beni sevmez diye yemeden artı çıkarım hep sanirim ev işi vs şişliği oluyor.. Bakicaz artik keske kaptani alabilsek shjkl 😂 Tamam mutlaka deneyecegim ve paylaşacağım 🥰

Kızlar tartildim akşam gördüklerim karşısında şok oldum artı 3 kg neredeyse
Yarına kadar 1 kg gitse ki gitmez belki
Yarın artı 2 kg çıkabilirim tartıda :KK43:
Bu beni biraz üzdü :KK43:
Bu hafta içi spora da gidemedim çocuklar hastaydı ve evdeydi. Koşuya da gidemedim.
Eşim akşam gelince yürüyüşe çıkacağım kismetse

Menum 21.01
Sabah 11.00
Kiymali yumurta
Maydanoz
Maydanozlu lor
1.5 dilim tb ekmegi

Ogle 14.30
Muzlu kivili yulaf lapasi

17.30
4 adet sarma
1 hurma

Aksam 18.30
1 kase tarhana corbasi
5 yk y.mercimek yemegi
Havuc turp salatasi

Ara 20-21 arasi
4 kestane
Tatli kasigi ile un helvasi
10 adet tuzsuz cekirdek
Misafirlikteydim eslik etmek adina yedim bu kadarcik 🙈 onlara gore azdi ama bana gore cok oldu galiba yazarken farkettim

Spor 50 dk kosu bandinda yuruyus
10 dk bisiklet
2500 adim ayriyeten saatimi dusurdum sonra buldum dahada artardi belki neyse bu kadar Cordelia Cordelia
Elhan Elhan ffestinalente ffestinalente

Canım erkekleri kesmez zannetmiyorum baştan kaybeder mantar diyette olmayan insan gerçeğini yer hsjs
Bu kokorec neden gece 11 12 lerde girer hep eve... Kardesimde ne zaman disari ciksa gelirken 12 1 demez kalkin kokorec getirdim der🤣 evde 5 kisiyiz ben kalkar bakarim sen yemezsin diye 4 tane aldim yiceksen bundan ısır der🤣🤣🤣

Bu kokorec neden gece 11 12 lerde girer hep eve... Kardesimde ne zaman disari ciksa gelirken 12 1 demez kalkin kokorec getirdim der🤣 evde 5 kisiyiz ben kalkar bakarim sen yemezsin diye 4 tane aldim yiceksen bundan ısır der🤣🤣🤣

Ama onun da tadı o saatlerde tam piştiği ne çok geç olduğu ne de erken olduğu saatler. Uf canım çekti bi onu yemedim zaten bugün hahah oda aklıma gelmedi gelse kesin midemdeydi. Reglinin golünü yedim. 😢

Kızlar tartildim akşam gördüklerim karşısında şok oldum artı 3 kg neredeyse
Yarına kadar 1 kg gitse ki gitmez belki
Yarın artı 2 kg çıkabilirim tartıda :KK43:
Bu beni biraz üzdü :KK43:
Bu hafta içi spora da gidemedim çocuklar hastaydı ve evdeydi. Koşuya da gidemedim.
Eşim akşam gelince yürüyüşe çıkacağım kismetse
Kokorec etkisi mi canim neden oyle oldu ki
Emek veriyoruz o kadar ama tartida getirisini gorememek üzüyor dimi
Bence cumaya hallolur üzülme
Cumaya olmasada pazara pazartesiye🌸🙏🏻

Ama onun da tadı o saatlerde tam piştiği ne çok geç olduğu ne de erken olduğu saatler. Uf canım çekti bi onu yemedim zaten bugün hahah oda aklıma gelmedi gelse kesin midemdeydi. Reglinin golünü yedim. 😢
Gecici bir surec ne diyoruz hayatın akışı 🥰 kendimizi çokta uzmeyelim🌸🫶🏻

21.01 Cordelia Cordelia Elhan Elhan misafirlerim gitti bugün anca yapabildim 🥰
300 ip atlama 1500p
30dk Leslie boosted 300p
15 dk pilates ( ebru şallı) 300p
5400 adım 540 p
Toplam 2640p

Eklentiler

• Screenshot_2024-01-21-23-16-13-972_com.mi.globalminusscreen.jpg
    Screenshot_2024-01-21-23-16-13-972_com.mi.globalminusscreen.jpg
    28,8 KB · Görüntüleme: 24
X