Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun ♥️
Biraz yüklü olmuş aralar. En az ana öğünler kadar kalorili gibi geldi bana. Hep mi böyle bilmiyorum ama oralara odaklanmak gerekebilir ♥️
Teşekkürler genelde ara öğüncüyüm😳 ağzim boş durmazsa aksam yuklenmemis oluyorum. Tahin kavanozu bitti Allahtan. Bi süre almam. Balı da ölçülü yicem😳sinir oldum kendime aslında evet🤦🏻bile bile lades .

Teşekkürler genelde ara öğüncüyüm😳 ağzim boş durmazsa aksam yuklenmemis oluyorum. Tahin kavanozu bitti Allahtan. Bi süre almam. Balı da ölçülü yicem😳sinir oldum kendime aslında evet🤦🏻bile bile lades .
Aaa bir ben gördüm 🙈😂 tahin canavari😂 bende ilaveten fistik ezmesi canavarligi var

🌸İyi akşamlar kızlar🌸
21 OCAK MENÜ VE SPOR

##Kahvaltım ##
12:00 civarıydı
Haşlanmış yumurta+sucuk+dil peyniri+pul biber+zeytinyağı

##Ana öğün##
Fırında kıymalı patates oturtma

ARALAR

Protein tozu
Muzlu bir atıştırmalık,fotosunu atıcam. Kendim hazırladım. Yoğurt+bal+badem+chia+tahin
Başka bir arada muzlu daha az malzemeli karışım. Onu da atarim.
Küçük bi ara: Armut
4 gramlık çikolata, atıcam foto
Çocuklardan kalan kek, tahmini 1 dilim anca eder , dilim normaldi.
Bi arada da tahinle bal yedim bol bol

Aralar çok karbonhidratlı oldu ama ana yemek yiyesim pek gelmemişti bugün.

SPOR KÖŞESİ😳
666 ADIM (10.000 şartı var mıydı Elhan Elhan )
😳
1 küsür saat bölgesel.
15 dakika temizlik.
Elhan Elhan Cordelia Cordelia

Takim kaptanima bakip etiketlicem.
Kirmizi takimdaymisim, hayirli olsun.♥️♥️♥️
Cordelia Cordelia unutmusum bunu. Foto sarti yoktur ama küsüratlari hesaplamayi unutma 🤭+9 dakika 6 saniye😳

Cordelia Cordelia

Elhan Elhan

ffestinalente ffestinalente

Eklentiler

• IMG_20240120_143711.jpg
    IMG_20240120_143711.jpg
    38,9 KB · Görüntüleme: 26
Aaa bir ben gördüm 🙈😂 tahin canavari😂 bende ilaveten fistik ezmesi canavarligi var
Tahinci , tayinci gibi😬 ya bi kere tesaduf balla tahini karistirmistim ama nasil bi lezzet. Tahinle pekmez karisimiyla alakasi yok. Esit de karistirmican, tahin atıyorum 2 yk kasigiysa, balı bi tatli kasigi koyunca, cok tatli falan da olmuyor, sadece tahinin baskisi azaliyor.

Bakış açının değişmesi için neye ihtiyacın var? Birde kendine şefkatli olabilmek için? 😊

Tahinci , tayinci gibi😬 ya bi kere tesaduf balla tahini karistirmistim ama nasil bi lezzet. Tahinle pekmez karisimiyla alakasi yok. Esit de karistirmican, tahin atıyorum 2 yk kasigiysa, balı bi tatli kasigi koyunca, cok tatli falan da olmuyor, sadece tahinin baskisi azaliyor.

Şimdi kalkıp yicem hahaha

Cuma günü deneyecegim 🤤😋😍

Açlikla savaşacak kararliligimiz olursa başarırız kuzum. :KK60:
Bazen canim çok tatlı istiyorum o zamanlar için aldım görüntüyü elimin altında hazır olsun başka şeylere saldirmayayim. Aslında 60a yaklaşık 1 kg kaldı kararliyimda ama nasılsa zayıfladım diyip yiyorum galiba
Ben günlük tartildigim için 🙈 ne yersem artı geliyorum veya eksi geliyorum diye test ederim.
Himm ben öyle değilde önceki gün genelde fazla yersem artı cikiyorum o nedenle akşamları ya hafif geçirmek lazım ya da hiç yememek lazim

X