Popüler Konu LenaG ile MasterFit

aklımda seni bilgilendireceğim

D Diyettenvzgctm-olmuyo

Hoşgeldin kelimelerin gücüne çok inanırım. Haddim değil belki ama kullanıcı adın seni olumsuz etkileyebilir, söylemek istedim
ben de.. daha önce bikaç arkadaşa belirtmiştim belki de aynı arkadaş bilemiyorum ama çok diyet yaptım olmadı bu defa diyet havasında ilerlemek istemediğim için öyle yaptım demişti ama empati yapmak gerek diye düşünüyorum çünkü biz de okuyoruz etkileniyoruz dimi ama
Tuz dök ayakkabilara yakalanırsan kötü kokuyu nemi alıyormus dersin
o ne işe yarıyor ilk kez duydum

Aslında direkt diyet havasına sokan bir yaklaşım değil mi adında diyet yazsa aklından çıkmaz bence kişinin. Tabii ki herkesin kendi bileceği iş ama bir nevi isim bu. Enerjisi etkiler diye düşünüyorum

Bebegin ne kadarlik

Kahve saatimi bekliyorum kaptanım. Sonraki zaman diliminde hemen demliyorum.
Tiyatro mu dedin en sevdiğim. en son "Shakespeare' in Bütün Oyunları " adlı oyunu izlemiştim. Sen hangi oyuna gideceksin tatlım.

Misafir erken kalksın gitsin diye eski bir âdet. ayakkabisina tuz dokeceksin.

Yeşil çay içerim kaptanım, suyu bu dönemde ne kadar az tutarsam şifası o kadar çok oluyor, o yüzden suya bişey diyemiyorum

Tartı yine de beklediğimden az. Bu metabolizmanin kıymetini bilsen sağlıklı ,düzenli bir beslenmeyle istediğin kiloya çok çabuk ulaşırsın. İyi tatiller canım. En az hasarla dönmeni dilerim.
İnşallah öğretmenimmm çok teşekkür ederim görüşmek üzere

Elhan cııım D Diyettenvzgctm-olmuyo (sen yinede vazgeçmemişsin bence) aramıza katılmak istiyormuş
Cidden de hiç vazgecmedim iki kere ara verdim ama onda bile dikkat ettim. Son 2 yili gecmistir diyetteyim bazen saldiri yasiyorum ama yine de birakmadim.
Hoş geldin bitanem Şakir' im gitti. Güzel anilar bıraktı . Estağfurullah hiç aklimdan çıkmıyor ki...
Bir an ince tartil işimize bakalim. Seninle su içmek çok zevkliydi. Gel de yeserelim birazcık.
Şakire çok üzgünüm tamam içelim tartilmistim bugun. Atiyim mı sistem yine eskisi gibi kirmizi, mavi, sarı, yeşil mi? Takimlar dun kurulmustur dimi? Ben bugun yazdim cizdim yediklerimi. Bugunden itibaren var miyim, onu de bi hele
D Diyettenvzgctm-olmuyo

Hoşgeldin kelimelerin gücüne çok inanırım. Haddim değil belki ama kullanıcı adın seni olumsuz etkileyebilir, söylemek istedim
Estağfirullah. Ben de acayip inanırım kelimelerin gücüne aylarca nick degistitdim zayiflama yolunda. 19temmuzda59 um falan filan piş mekânama böyle oldu işte bu sefer. Sürem dolsun deistiricem

Evet basladi kaptanim kitabimiz bu ama ben gec katildigim icin bitirebilecegimi sanmiyorum daha 100. SayfadayimEki Görüntüle 3373108
Aaa kitap kulübü de mi var. Siz harikasınız ya. Gurur ve ön yargıyı sevmiştim bende. Şimdi oglus için bir kitap okuyorum. Sonra ben de katilmak isterim

Aslında olumlu ya da olumsuz bu kadar kullanmak sizde ters tepmiş olabilir. Akışa bırakmak bazen çok iyi geliyor

Hem aramızdasın da artık mutlaka öğünlerini paylaş, bizimkilere bak yorumla, kaçamak yapmaktan da korkma her durumda iletişim de kalalım faydası olacağına inanıyorum

Aynen. Her sey olabilir valla. Kacamak yapmadigim TEK GÜN yok ki. Bu gruplarda varken de yoktu, yokken de
Aşırı iştahliyim anlatamam. Son iki yildir gece yemelerim de basladi. Bu yuzden de uzuuun süre buraya giremedim. Hazir degildim yani. Gecmisim obez diil, ona ragmen acayip istahliyim. İrade sıfır desemm. Hani zamaninda kendimi cok kisitlasam anlicam..hic 1.300 falan öyle beslenmem nadirdir. Neyse girdik artik yola

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…