Popüler Konu LenaG ile MasterFit

ben de.. daha önce bikaç arkadaşa belirtmiştim belki de aynı arkadaş bilemiyorum ama çok diyet yaptım olmadı bu defa diyet havasında ilerlemek istemediğim için öyle yaptım demişti :KK48: ama empati yapmak gerek diye düşünüyorum çünkü biz de okuyoruz etkileniyoruz dimi ama

o ne işe yarıyor ilk kez duydum :KK48:
Etkileniyorsaniz kusura bakmayin, degistiricem sürem dolunca,🙏🏻

Aslında olumlu ya da olumsuz bu kadar kullanmak sizde ters tepmiş olabilir. Akışa bırakmak bazen çok iyi geliyor 🤍

Hem aramızdasın da artık mutlaka öğünlerini paylaş, bizimkilere bak yorumla, kaçamak yapmaktan da korkma her durumda iletişim de kalalım 🥳 faydası olacağına inanıyorum
Kaptanim çıktım dışarıya,yapim mi bi kacamak 😂

Diyosunnn 😳😳

Eeee o zaman görelim bakalım cumaya en çok eksi kimden gelecek aypare ackerman aypare ackerman var mısın cancağızımmm 🥰

Spor kraliçeeemmm 🥰🌸 ben azıcık spora kaçar o zaman 🥳
Canım onun incecik belini biliyorum yaptı daha önce seni bilmiyorum. Yani ben görmedim ama ikinizi de çıtır görmek isterim. Bir kişi çıtır olabilir diye bi kaide yok daha ben geleceğim aranıza😘

Aynen. Her sey olabilir valla. Kacamak yapmadigim TEK GÜN yok ki. Bu gruplarda varken de yoktu, yokken de😳
Aşırı iştahliyim anlatamam. Son iki yildir gece yemelerim de basladi. Bu yuzden de uzuuun süre buraya giremedim. Hazir degildim yani. Gecmisim obez diil, ona ragmen acayip istahliyim. İrade sıfır desemm. Hani zamaninda kendimi cok kisitlasam anlicam..hic 1.300 falan öyle beslenmem nadirdir. Neyse girdik artik yola😳
Çikolataci bulundu 😄😘

Benim sporun vaziyet 🤣🤣 bitti ama ben de bittim 😅

Eklentiler

• 20240120_124935.jpg
    20240120_124935.jpg
    129,3 KB · Görüntüleme: 31
Ufaklık yapmış gibi🧿🧿🧿❤️❤️❤️❤️
Ne zaman yapmaya başlasam kucagima geliyor almazsam ağlıyor ben 2 katı yoruluyorum. Belki ilerde o da özenip benimle beraber yapar. Normalde tv izletmiyorum bebeklere çok zararliymis ama beraber spor yapmak da zararli mi acaba bilemedim 🤐🤐

Kızlar ciddi bir yol ayrımındayım 😑

Regliyim ve iştahıma vurdu 🙄
Daha şimdiden 2 öğün yaptım.
Bu saatten sonra yediğim herşey artı yazabilir. Ama ertesi güne de dayanamam herhalde 😞

Dur bitmiş gibi menü paylaşayım belki biter 😂

Çok acıkırsam brokoli, karnıbahar haşlasam nasıl olur acaba?

20.01.2024 Menüm - Z Raporum ♥️

13:33 - İlk Öğün

5 kaşık tahinli piyaz
1 dilim ekmek
6 adet ev yapımı acı biber turşusu

14:12 - İkinci Öğün

7 kaşık patatesli bezelye yemeği
1 dilim ekmek
7-8 adet ev yapımı acı biber turşusu

14:25 - Ara Öğün

1 adet orta boy kırmızı elma

2 lt su içildi, 3 litreye tamamlanılacak.

IMG_5550.jpeg

X