Popüler Konu LenaG ile MasterFit

her şey ne kadar da mavi profilimi de mavi yapayım :KK45: :KK50:
Yakisirrrr
Kaptanım bu hafta hedefim -700 gr:dua:💙
👏👏
canım maviş takımım haftalık hedef belirleyelim diye düşündüm böylece kendimizle yarışmış,neler yapabileceğimizi görmüş oluruz :KK200: :KK50: gerçekçi hedefler belirlemek en güzeli lütfen uçmayalım :KK45: mesela ben bu haftaya 59.3 ile başlıyorum ve hedefim önümüzdeki Cuma 58.8 çıkmak -500:dua::21:hedef belirlemeyen maviş arkadaşlarımı etiketledim bekliyorum :KK60: :KK200:

HuzuRRR HuzuRRR
s i d e l y a s i d e l y a
FitVenus FitVenus
Nergis 35 Nergis 35
Tesnim1903 Tesnim1903
aypare ackerman aypare ackerman
Lavinia_98 Lavinia_98
gezegenfeza gezegenfeza
badem000 badem000
soffty soffty
Beth18 Beth18
inci-zehram inci-zehram
Eksi 400 diyorum yani64 800

Geçmişe dönüp okudum hocam.
Dün çok kötü oldum. İlaç bayağı sarstı beni. Boşuna kardiyoloji onay istememiş dedim endokrinden. Nerdeyse acile gidecektim. Şimdi daha iyiyim. Ama iyi şiştim. Cumaya kadar inerim inşallah. Cuma da tomografinin sonucu çıkacak . Sonuca göre devam ederim inşallah.

Burada da var ben o sayfa sandım
bakayım burada olduğunu bilmiyordum
Sanırım burdakiler okuyup yorumlama gibi yapmıyor biraz bakındım ama belki de denk gelmemişimdir biraz daha takip gibi
hmm kitap önerisi gibi mi ?

benim dediğim kulüp psikologa ait o yüzden dikkatimi çekti. Ona göre konusu edilecek tartışılacak kitaplar veriyor sanırım. Grup terapileri falan yapıyor özel sayfasına baktımda..

Dün çok kötü oldum. İlaç bayağı sarstı beni. Boşuna kardiyoloji onay istememiş dedim endokrinden. Nerdeyse acile gidecektim. Şimdi daha iyiyim. Ama iyi şiştim. Cumaya kadar inerim inşallah. Cuma da tomografinin sonucu çıkacak . Sonuca göre devam ederim inşallah.
Çok geçmiş olsun. Kardiyolojiden güzel haberlerini alırız inşallah 🙏

Hoş bulduk. Erhanın kedisi vefat etmişti evet, ben de tekrar hatirlatmak istemedim ve beklemiştim.Teşekkürler.☺️
Hoş geldin bitanem ❤️ Şakir' im gitti. Güzel anilar bıraktı . Estağfurullah hiç aklimdan çıkmıyor ki...
Bir an ince tartil işimize bakalim. Seninle su içmek çok zevkliydi. Gel de yeserelim birazcık. :KK25::KK36:

bakayım burada olduğunu bilmiyordum

hmm kitap önerisi gibi mi ?

benim dediğim kulüp psikologa ait o yüzden dikkatimi çekti. Ona göre konusu edilecek tartışılacak kitaplar veriyor sanırım. Grup terapileri falan yapıyor özel sayfasına baktımda..

Anlamadım o kadar bakmadım ama herkes kendi seçiyo gibi geldi bana. 3 kitap okudum 5 kitap okudum gibi. Bizim kitap formumuz gibi düşün. Bizde amaç kilo vermek onlarda kitap okumak.

Valla benimde çok ilgimi çekti sen deyince. O yüzden çok merak ediyorum. İlk seferinde gittikten sonra da sorucam 😂 online da olduğu için memnun kalırsan değerlendirmek istiyorum. Yıllar sonra ilk defa evdeyim. Biraz verimli geçsin ♥️

Canım çok geçmiş olsun inşallah iyi haberler alırsın

Canım Mavişler herhangi bir sağlık probleminiz yoksa ve farklı bir diyet uygulamıyorsanız günde 1-2 fincan yeşilçay içmeyi ihmal etmeyelim :KK50: suyumuzu da eksik etmeyelim.. Ben 1 fincanımı içtim,ikinciyi termosuma hazırlayacağım tiyatro seyrederken yudumlarım :21:

:KK200: soffty soffty aypare ackerman aypare ackerman Beth18 Beth18 FitVenus FitVenus Nergis 35 Nergis 35 s i d e l y a s i d e l y a tomrs tomrs Elhan Elhan inci-zehram inci-zehram gezegenfeza gezegenfeza Tesnim1903 Tesnim1903 HuzuRRR HuzuRRR Lavinia_98 Lavinia_98 badem000 badem000 Cordelia Cordelia Efenin_Annesi Efenin_Annesi :KK200:

c49cf55f6c61c0390fe4ac0672f10a6a.jpg

X