Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Zaman aşimi olmadan listeyi düzenleyim diye imoci koyamadım.İcin rahat olsun güle güle git gel Rüveydacim. :KK60: :KK68: :KK200:
Nasılsa bizimlesin geri geleceksin değil mi :KK68::KK5:uc noktayi pek severim. :rapci::KK48:
Ben de 3 nokta görünce tamam git bişey demiyorum naparsan yap umrumda değilsin.... Şaka şaka. Yine de emocisiz olunca mesajlar anlam yüklüyorum istemsiz. 🤭
Burdayım inşallah. Hedefim sabit gelmek haftaya. İnşallah. Leyl35 ve eski kaptanım Ffestinalente kaptanlıklarını heyecanla izleyeceğim 🥰

Ben de 3 nokta görünce tamam git bişey demiyorum naparsan yap umrumda değilsin.... Şaka şaka. Yine de emocisiz olunca mesajlar anlam yüklüyorum istemsiz. 🤭
Burdayım inşallah. Hedefim sabit gelmek haftaya. İnşallah. Leyl35 ve eski kaptanım Ffestinalente kaptanlıklarını heyecanla izleyeceğim 🥰
ben de seni işaretlemiştim hemencecik :21: :KK45:

İnce, nahif, zarif , nazenin...
:KK72::KK37::KK36:

Abuu çizmiş üstünü 😱
Az gaz verip ortalığı karistirayim 😂😂
Hayir canim bak isaretledim sonra izinli yazdim👻 1000051929.jpg

Hayir canim bak isaretledim sonra izinli yazdim👻Eki Görüntüle 3372731

Çıktı mı aldın bide hsjjs kaptan gibi kaptan 😂

Ben oğluşu 17:30 gibi uyutup 18:15 gibi uyandıracağım amin inşallah yüce rabbim izin verirse. Dua edin teyzeleri uykusu düzene girsin 😢 neyse 10 dk geç uyusa 10 dk erken kalksa güvenli zaman aralığı 17:45-18:00 arası 😂 o zaman diliminde yapabilir miyizz seçimleri🥳

Elhan Elhan patimsilizm patimsilizm

Çıktı mı aldın bide hsjjs kaptan gibi kaptan 😂

Ben oğluşu 17:30 gibi uyutup 18:15 gibi uyandıracağım amin inşallah yüce rabbim izin verirse. Dua edin teyzeleri uykusu düzene girsin 😢 neyse 10 dk geç uyusa 10 dk erken kalksa güvenli zaman aralığı 17:45-18:00 arası 😂 o zaman diliminde yapabilir miyizz seçimleri🥳

Elhan Elhan patimsilizm patimsilizm
olur tabi yaparız :KK200: :KK50:

X