Popüler Konu LenaG ile MasterFit

ben esime söyledim gitmek istiyorum diye ama kiskandigimdan degil kilo vermek istiyordum ama bebek var işte. Burda verebiliyorum şükür önceden veremiyordum o yüzden gerek duymuyorum şimdilik. Ilerde sıkılaşmak icin giderim ama
Sende git canim ama hiii konusmuyorsunuz bilemedim bende gitmek isterdim heralde

o zaman eşin arkadaşıyla değil,eşiyle gidecek. Saatleri denk gelmek zorunda değil saçma olmuş
Esim de öyle söyledi. Eşiyle gelecekse aynı zamanda gitmem dedi of adam arkadasiyla bulusacak ona bile yapisip gidiyor 3lü buluşuyorlar. Disari cıkacak izin vermiyor bi tasmasi eksik

Gunaydinlar tekrar
Beni taşın altinda ezin yine gitmiyor inatçı kilolar
Elhan arwengsd

Geçen hafta 59.9
Bu hafta 59.3
Fark -600

Eki Görüntüle 3372452

Geçen cuma 66,10
Bugün 64,55
Fark -1,55
Elhan ffestinalente
tebrikler kızlar

Jasminium84

Hahah bir ben miyim ayol tüm kıyafetleriyle tartılan
aaaaa hemen soyunup dökünüyorsun, olmaz öyle kıyafetle

ama cidden kıyafetle en az 300-400 fazla çıkarsın kaptanım

Eki Görüntüle 3372517
Geçen Cuma : 69.3
Bugün : 68.7
Fark: -600 gr
arwengsd

Geçen cuma:77.8
Bugün 76.4
Fark:-1.4 arwengsd Elhan

Bence daha az çıkardım çünkü wcye çıkamadım baktım vakit geçiyor çektim artık susadım çünkü su içmem lazım :)

Cuma 79.3
Bugun 78.1
Fark - 1200
Elhan arwengsd

P. Tesi 88.10
Cuma 86.15
Fark -1950
Wcsiz bu kadar bereket versin
Elhan Eki Görüntüle 3372543
eksiler şahane kızlar tebrik ederim

çok geçmiş olsun canım

yazın bana o kadar iyi geldi ki kaptanım, ellerine sağlık, ağzın bal yesin e mi

Geçen cuma : 79.35
Bu cuma 78.35
Fark : 1 kilo
Elhan

Eki Görüntüle 3372565

Cuma:58.9

Bugün:58.6

Giden 300 gr

Elhan ffestinalente

Yine de mutluyum
tebrikler kızlaarr

ben de kıskancımdır ama kısıtlamam eşimi, kısıtlanmasını da gereksiz bulurum

çünkü aldatmayı kafasına koymuş birisi işe gidiyorum diye çıkar evden, işten de 1-2 saat izin alır yapacağını yine yapar, engel olamazsın ki yani

bu kısıtlama kişinin kendine de zarar, düşünsene sürekli kafanda acaba şu anda kiminle nerede ne yapıyor, ayy insan deliye döner

Dert etme herkes ayri ayri makinelerde sporunu yapacak giris cikislarda gorusurler ayni saatleride secmek zorunda degiller sonucta

Esim de öyle söyledi. Eşiyle gelecekse aynı zamanda gitmem dedi of adam arkadasiyla bulusacak ona bile yapisip gidiyor 3lü buluşuyorlar. Disari cıkacak izin vermiyor bi tasmasi eksik
eşine de ki bu kız sana güvenmiyor galiba kocası senle ilgili ne anlatıyor ki seninle olan aktivitelere damlıyor hemen

Canim sadece eşimle olan aktivitelere damlamiyor ki benim esim de sevmiyor zaten iyice sinirlenir öyle desem adam kiminle buluşsa bir şey yapsa damliyor
eşine de ki bu kız sana güvenmiyor galiba kocası senle ilgili ne anlatıyor ki seninle olan aktivitelere damlıyor hemen

Hangi yüzyılda olursak olalım. Kadın kadındır erkek erkek. Sevmediğim kadınla eşim hiçbir yere gidemez. (Şuan eşim nereye isterse gidebilir. Normalde düşüncem bu olurdu. Hatta Shakespeare ne demiş dost demis miyim senin düşman bildiğine )

Zaten mevzu abes, kocasının başta rahatsız olup gelemezsin ne münasebet demesi gerekirdi. arwengsd

Canim sadece eşimle olan aktivitelere damlamiyor ki benim esim de sevmiyor zaten iyice sinirlenir öyle desem adam kiminle buluşsa bir şey yapsa damliyor
eşinin bir şeyini yakalamış olabilir kadınlar hissiyatlıdır unutma. Evde farklı bir şey yaşamış olabilirler. Ya da onun eşi onu yalnız göndermiyorsa biyere dişe diş kana kan diyordur sen de bensiz gidemezsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…