Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çok geçmiş olsun hayırlı haberler al insallah

Afiyet olsun canım Maraş tarhanası ödem yapıyor. İnşallah yarın etki etmez canım.

Çok geçmiş olsun canım İnşallah her geçen zamanda daha da iyiye gider güzel haberler alırsınız. Allah tüm annelerin yüzünü güldürsün.
Yarın seçmelerde seni etiketlerim inşallah

All beniii yanına geldim bomba gibi ama şaka değil tam bomba 104 kg ile merhabalar yeniden abla tut saçımdan başımdan bırakma beni gidecem desemde bağla ellerimi
Asla bırakmam.
Hep aklımdaydın . Bir sekilde güzel haber vereceğinden ümidimi kesmek istemedim. Oleeeeey tatlışım geldi

Ay vallahi tek başıma savasiyorum surda yarin artı cikarsam tek suçlusu takimin digerleri degil mi kizlar? En guzel ve en trip atilabilecek bahane benim ki oldu
Dün gece gökyüzünde dolunayı aradım durdum. Hava bulutluydu ama bir ara göründü o da ne ilk dördünmüş Eşim cografyaci dolunay böyle mı olur dedi! Dolunay muhabbeti de tutmadı.
Sağlam bir bahane bulmaya gidiyorum. En iyisi menopozun şefkatli kollarına teslim olmak .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…