Popüler Konu LenaG ile MasterFit

15 ocak spor raporu
Screenshot_2024-01-16-18-25-35-300_pedometer.steptracker.calorieburner.stepcounter-edit.jpg
8981 adım 898 p
20 dk cardio 200 p
26 dk pilates 260 p
Toplam 1358 p
Cordelia Cordelia

Benim de yakındır

Çok çekişmeli geçer bu hafta diye düşünmüştüm. Ben kendi adıma çok heyecanlıydım 😍🥳🥳🥳
Ama tüm grupta aynı heyecan yok sanırım. 🙁
Ben kendi adıma heyecanlıyım gerçekten bu hafta güzel bir kilo verip 60... lı bir şey gelsin istiyorum ya bakalım 3 günümüz var

Selam kızlar
Sonunda yakınımda bir yer bulabildim. Reformer plates (ki bu bana olmas) Andulasyon terapi (bunu yaptıracağım) ve diyetisyen olan bir klinik.
3 aylık paket almayı düşünüyorum aybaşında. Diyetisyenin yorumları çok iyiydi inşallah bana da iyi gelir.
Bu arada ben tabi dikkat etmeye devam
BAŞ KOYDUK BU YOLAAAA 😃
Bende bu konuda deneyimini merakla bekliyorum hayırlı olsunnn

2007 profilimi kaybettikten sonra bunu öylesine açmıştım,şimdi dedim doğum tarihimi falan düzenleyim çünkü atmış uydurmuşum bi baktım opps diyor üyeliğiniz iptal oldu bilmem ne hemen whatsaptan mesaj yazdım 1-5 gün içerisinde geri dönüş yapılacak yazdı ben de baskı uyguladım dedim grubumuz var bizim açın lütfen diye açtılar :KK48: ay mideme ağrı girdi bu ne beee gider miyim yahu
Geçmiş olsun canım. Aklıma kötü şeyler geldi. Buna çok şükür. Hatırlarsan ilk geldiginde söylemiştim bunu hallet diye . Bir şey olmaz dedin. 🥺 biz de sen de kısa sureligine olsa şok yaşadık.

Geçmiş olsun canım. Aklıma kötü şeyler geldi. Buna çok şükür. Hatırlarsan ilk geldiginde söylemiştim bunu hallet diye . Bir şey olmaz dedin. 🥺 biz de sen de kısa sureligine olsa şok yaşadık.
Evet Elhanim demisti dedim zaten
Bütün listeme baktım Instagram adını unutmuşum sahi neydi . :KK14:Ozelden rica etsem :dua:

🫶🏻😘😘😘

Menüm
Sabah 7.30 1 bardak çay 2 yumurta
Arada sade kahve
Öğlen 1 bardak hazır çorba salata
Akşam tavuk sote yanına bişey eklemeye yerim yok. İlerleyen zamanlarda belki yoğurt
Şu 700 ml gibi. Artırmaya çalışırım
Adım 7 bin olmak üzere. Bugün iyi yürüdüm açıkçası. Oksurmekten boğazım ağrıyor. En azından başlangıç adına 1 mil lesli yapabilirim inşallah 🤲
Buda diyetisyen takip cizelgem 😍
Elhan Elhan Cordelia Cordelia ffestinalente ffestinalente L LESA76

Eklentiler

• IMG_20240116_193420.jpg
    IMG_20240116_193420.jpg
    100,2 KB · Görüntüleme: 25
X