Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kırmızı takim 💞 🙋‍♀️ Yarışmaya hazir misiniz kizlar 💃💃💃
Tutku44 Tutku44
@TekrarDene
C Chikolata_gozlum
North River North River
@sena zeynep
@nehir6161
@Poni Bon

@mavitosbik07
zeyneppk zeyneppk

@Brzhuzur

@MiraPham canim ben sectim sen duzenlersin
:halay::halay:@Filiz16

Ben bir süre böyle uzaktan seyredeceğim 🤭
MasterFit Yarışması 1. Etap seçmeleri tamamlandı. Cokkk Şükür.

Her iki takıma başarılar diliyorum. :KK200: :KK200:

Takım kaptanları Kontrol tartısı challenge var. Pazartesi Günü., Cumaya göre en çok eksi gelen (Yüzde olarak) takım kaptanı) Takımına, avantaj Ödülü kazandıracak.

Ödülü Pazartesi açıklayacağım.

@Filiz16 @Zipzip-

MasterFit Yarışması 1. Etap
Kırmızı Takım
1
F Frozen01 Kaptan
2
North River North River
3
@TekrarDene
4
@Brzhuzur
5
Umutumut82 Umutumut82
6
@sandriyon
7
@bluegreeneyes
8
@sardunya1038
9
zeyneppk zeyneppk
10
@Kmsl Hnd
Mavi Takım
1
@askrhpozitifKaptan
2
@MiraPham
3
@nehir6161
4
Tutku44 Tutku44
5
@fantastikaa
6
@Tesnim1989
7
@Poni Bon
8
@Elhan
9
@Ytmz
10
ekim2009 ekim2009
Başarılar dilerim kızlar. İyi kilo veren kazansın 😂
Hoşgeldin canım 🥰

Dun aksami telafi etmek icin hafif olsun diye kabak yiycem firinda yagsiz sarimsakli yogurtlu yanina yayla corbasi icsemmi bilemiyorum pirincli ne dersin
Salata da yersen daha hafif canim ysyla corbasinda princ cokmu var princ cis biraz 😐

Önümüzdeki haftasonu cnm :)

Sagolasin bacim 💕

Fazla bisey yapmicam zaten, gelecek olan 4 kiz

Bu hafta anca temizlik, hazirlikla geçer
Gelin almaya gitmeden önce ailedekiler bizde toplanir. O yüzden yemek, tatli vs. Yapmam lazim
asıl maraton düğün günü desene , allah yardımcın olsun yardım eden birileri de olsa çok iyi olur , görümcen yapacak mı bir şeyler

Günaydin guzeller dün gece 10da uzandigim yerde uyuyakalmisim sonra gelil yatmisim. O kadar cok yoruldum ki dün anlatamam, sabahta 7de kizim anne sabah oldu diye kaldirdi, ne zaman dinlencem ben mezarda mi 😭

Bu arada dünkü menüm
9.00
1 d ekmek
1 d peynir
Domates salatalik

13.00
1 d ekmek
2 d peynir
1 domates
10 üzüm

19.00
1 yumurtali menemen
1 d ekmek
1 yk peynir

Su 1 ltredir dun az oldu
Spor 3500 adım

Dun cok isle ugrastim ya menemen yaptim kizimda hastaydi zaten oyle yemek yapmaya firsat bulamadm
ne mezarı yaaaa tövbe de , kızlar biraz daha büyüdüğün de gülüm , o zaman onlar sana çayını kahveni yapacak sen az uyu dinlen biz bulaşığı halleder çamaşırı sereriz diyecekler annesi:)

Tatlım geri kalan güzellikler, bulunmak keşfedilmek için bekliyor onları...anlatsam şimdi basit kalır. 🤩
35 den sonra ki en büyük güzellik ve keşiflerden biri kendimi tanımaya başlamaktı, 40 da ise yapabileceklerimin sınırı olmadığını sınırı kendimin koyduğunu öğrenmekti , hayat boyu öğrenmek yeni şeyler keşfetmekle güzel geçiyor bence:)

X