Popüler Konu LenaG ile MasterFit

9 Ocak 2024 - Z Raporum 😍

Not: hasta olduğum için öğün mantığında ilerlemedim. akşam yemeğini yiyeceğimiz sırada oğlumun ateşi 39 lara çıkınca acilen hastahaneye gittik ve dönüşte duygusal sinirim ve üzüntüm sebebiyle bazı kaçamaklar yapıldı.

2 büyük kase tarhana çorbası ve 2 dilim ekmek
2 büyük tavuk dürüm+Ayran
Elhan Elhan menü paylaşımlarında kaptanı etiket yapıyoruz canım şifa olsun inşallah hastalığın geçince bol bol eksilere gelirisn vucudu arada sasırtmak iyidir de unut gitsin :KK66:

Çok geçmiş olsun. Üzülmeyin, olacağı varmış. Benim ilk çocuğum ilk iki yaşında hiç hasta olmamıştı. Şimdiki de 6 aylıkken oldu. Çok fena salgın var ortalıkta. Bir an önce toparlar kuzucuk inşallah.

Teşekkür ederim. 2 dürüm o üzüntümü aldı. Şuan güzel bakım moduna girdim sağlıkla atlatmak için gerekenleri yapacağım 😊

Allah bağışlasın sizinkileri de, sağlık versin. Ve o salgın gerçekten buluyor anlamıyorum nerden nasıl kaptığımızı birde ben şuan izindeyim çalışmıyorum babası evden çalışıyor insan gördüğümüz 5-10 dk dır nasıl becerdiysek kapmışız.

bu düzenine, bu istikrarına hayranım biliyorsun değil mi :KK60::nazar::nazar:
🫶🏻😘 Sen bide tartimi gorsen iyi ki yollamisim dersin😂 yarin diyetisyenin motivasyon grubu baslayacak ya tarti fotosu istedi. Benim de reglinin ilk gunune denk geldi bir felaket aman Yarabbim 😂😂😂
harikasın canım böyle hazırlamana bayılıyorum afiyet bal olsun bol bol eksi olsun inşallah
Teşekkür ederim ben de senin sabrina hayranim😍😘 asla bu kadar uzun süre bekleyemem yemek yicem ben diye aglarim😂😂

Bilemiyorum tabi herkesin kendi tecrubesi dusuncesi ... Doktorlar bizi bu gelgitin icerisine soktu ama bana gercekten yaramiyor denemis sonrasinda asiri der cede yaglanmistim 🥺 ne zaman 2 ana 2 ara öğünler ne gectim hem kilomu verdim hem kan degerlerim duzeldi enerjim yerine geldi🌸🙏

Eki Görüntüle 3367082
Banada tam tersi uzun açlık iyi geliyor,
Kendimi bildim bileli yemek yemeyi sevmezdim

Size de geçmiş olsun benim de bu 3. oldu 😢 birde varya maskesiz gezmezdim pandemi de direkt kendimi eve kapattım. Gerçekten dikkatliydim ama bağışıklığımda düşük sanırım. Buna el atmam gerekiyor asıl benim. Oğlum ek gıdaya gelecek ay tam anlamıyla geçecek. Ona da uygun sağlıklı kürler bulup vermem lazım. Bağışıklığımız diplerde 😢

Bu sefer nasıl oldu anlamadım. Eşim 2-3 haftadır evden çalışıyor. Biz zaten kalabalıklara girmiyoruz. Anlık gördüğüm insanlardan kaptım herhalde hdjdkdk neyse olan oldu inşallah sağlıkla atlatırız. İnfluenza daha bir ateşliymiş Bulutu calpol+duş ikilisiyle dengeleyebiliyoruz çok şükür o yüzden yatış vermedi doktor.
biz iki sefer 4 er gün yattık yılbaşı öncesi tam oğlanı topladım derken ben düştüm ben toparlanmaya eşim yattı 3 hafta ailecek evde kaldık halada cıkmıyorum kalabalığa vs ama oğlum kreşe gidiyor :KK43: onu korumak mümkün olmuyor
yaaaa ek gıda süreci çok tatlı hayırla gelsin inşallah 3 yaşına geldi benmki her anı çok güzeldi
büyüyorlar sağlıkla büyüsün inşallah yavrun
ek gıdada ben en çok probiyotik yoğurt , avakado , ve sebzeyi karıştırmadan buharda haşladım haşladım verdim kimini yedi kimi yemedi ama tatlı meyve grubunu en son verdim tadına alışır demişti doktor meyveye nerdeyse 8. ayda başladık
zaten 6. ay tadımla geçti herşeyi 3 gün tatdır demişti doktor o yüzden baya uzadı süreç

Günaydıın, dün aktif olamadım çok çünkü oğlum iyice ateşlendi hastahaneye gittik ve sonuç kovid pozitif 😑 doktor 5 aylık bebek ya babadan ya anneden kapar o yüzden size gerek yok sizde pozitifsinizdir dedi. O kadar dikkatliyimdir yine de bu kovid hep bizi buluyor ya. Tabii oğluma kovid bulaştırmış olmam gerçeği beni biraz üzdü ve bazı büyük kaçamaklar yapıldı.. olsun bugün hiçbirşey olmamış gibi yola devam.
çok geçmiş olsun canım :KK43:

🫶🏻😘 Sen bide tartimi gorsen iyi ki yollamisim dersin😂 yarin diyetisyenin motivasyon grubu baslayacak ya tarti fotosu istedi. Benim de reglinin ilk gunune denk geldi bir felaket aman Yarabbim 😂😂😂
regl döneminde çok normal biliyorsun canım, bu hafta artı bile gelsen haftaya fazlasıyla eksi olursun sen zaten :nazar: :KK60: :halay:

Bazwen boşluğumuza geliyor ondan ne cevap vereceğimizi düşünemiyoruz,sonra kafada dank ediyor.
Ekran görüntüsü 2024-01-10 114307.png

aynen böyleyim akşam yataga yatınca şunu diyeydim ya bunu diyeydim ya der dururum hep :KK43:

Ben buraya ne yazsam Recebin ilk gecesini anlatmaya yetmez. En önemli 5 geceden biri.
En güzel şekilde geçirmek nasip olur inşallah 🤲🏻

En önemlisi ilk başta oruçlu geçirmek, geceyi ibadetle devam etmek.
Bol bol istiğfarla tövbe etmek.
İmkanı olan cemaatle namaz kılarsa camiye giderse daha güzel.

Bu sene Recebin ilk gecesi Regaip gecesiyle giriyor mükafatları da katlanacak.

Eki Görüntüle 3367091
Bu sayfayı tavsiye ederim kızlar 3 aylar boyunca tesbihle ve paylaşımları oluyor. Yarın Regaip kandili dualarinizda bizleride unutmayın inşallah 😍

X