Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Az önce altın süt yaptım boğazım çok fena 😭
Bu listeye zencefil ve zerdeçal ekliyorum ayrıca
Oyy gecmis olsun bende simdi aile boyu ayva elma portakal limon kaynatip karabiber zencefil zerdecal ilave ettim bi turlu iyilesemedik ... Hani yatirmiyor da ama iyi de olamiyoruz havalarin sogumasi gerek🥺

Doğumdayken doktor eskı sezeryandan kalma yapısıklıklar cok fazla onları acıyorum duzeltıyorum demıstı belkı ondandır dıyorum bı tık uzun kaldım sezeryanda cunku, günlük içimi engellicek bi acı degıl ama bazen mesela lınanın oglumun ayagı gelıyor kucağıma alırken bastırıyor falan o zaman acıyor hala yada egılerek cok agır ıs yaptıgımda bilemedim bide reglyken 6 ay toparlanma surecı genelde rahım karın ıcın vs ya onu beklıyorum bakalım hala devam ederse ozellıkle regl ıken olan durum gıdıcem mutlaka
Allah bağışlasın minnoşları kac yasındalar 🥰
Benim kızında rahim idrar torbasına yapışmış, sezeryanı çok zor geçti, el mecbur kendi işini kendi yaptı, benim bir faydam olamadı 😔

Gerçekten geçiyor mu benim de var
evet geçiyor. o dönem bu kadar kilolu değildim ama yine de kilom vardı. 74 kilo falandım. sora üstüne aldım 80 çıktım.
diyet yaptım 65 kiloya kadar düştüm. soğan kürünü de düzenli yaptım. doktora gittiğimde görünmüyor dedi.

X