Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Rüyalar önemlidir :KK5:
Dün gece rüyamda Alparslan Türkeş bizim eve gelmiş genç haliyle. Kahve için mutfağa giriyordu. Durun ben yaparım dedim Sade bir Türk kahvesi yaptım. Sonra niye sormadım diye üzüldüm orta veya şekerli seviyorsa diye. İkram ettim teşekkür etti. Ertesi sabah eşime anlattım senden hizmet bekliyor dedi güldük. Akşam' a doğru bir telefon eşimin teyzesinin kızı eşiyle Antalya'ya gelmiş sağlık sebebiyle. Eve davet ettik. Eşi emniyetten emekliymiş . Adam Alparslan Türkeş'in korumalığını yapmış gözü dolu anlattı. Onlara kahve ikram ederken rüyam aklıma geldi. Rüya deyip geçmemek lazım. :KK19:O kahveyi yapmam gerekmiş. 😅
Hayır olsun çıtırcım ne güzel rüyaymış öyle,sonrada gelen misafirler bu kadar denk gelir yani.
Eki Görüntüle 3364124
Geçen hafta 67.75
Bu hafta 67.25
Fark 500 Gr
Elhan Elhan
Harkasın tebrikler :nazar:

Başlangicin hayırlı olsun Arwencim. Bugün herkesin fotoğrafli bildirim yapması gerekiyor. Kahvaltini yaptıysan yarın sabah saatlerinde tekrar tartılıp paylaşırsan sevinirim canım. :dua:
Tamam yarin foto atayim unuttum ya bebekten firsatim olmadi 🥲

Hayır olsun çıtırcım ne güzel rüyaymış öyle,sonrada gelen misafirler bu kadar denk gelir yani.

Harkasın tebrikler :nazar:
Gerçekten o kadar şaşirdim ki misafirler aklımızın ucunda yoktu. :confused:
Misafirlerimiz Ankara'dan Fethiye'nin bir köyüne taşındılar . Şehir hayatından tavuklu, keçili , sebzeli köy hayatına geçişlerini ballandıra ballandıra anlattılar ayrıca. :KK14:

Dün gece rüyamda Alparslan Türkeş bizim eve gelmiş genç haliyle. Kahve için mutfağa giriyordu. Durun ben yaparım dedim Sade bir Türk kahvesi yaptım. Sonra niye sormadım diye üzüldüm orta veya şekerli seviyorsa diye. İkram ettim teşekkür etti. Ertesi sabah eşime anlattım senden hizmet bekliyor dedi güldük. Akşam' a doğru bir telefon eşimin teyzesinin kızı eşiyle Antalya'ya gelmiş sağlık sebebiyle. Eve davet ettik. Eşi emniyetten emekliymiş . Adam Alparslan Türkeş'in korumalığını yapmış gözü dolu anlattı. Onlara kahve ikram ederken rüyam aklıma geldi. Rüya deyip geçmemek lazım. :KK19:O kahveyi yapmam gerekmiş. 😅
Ay ne güzel 😃

Gerçekten o kadar şaşirdim ki misafirler aklımızın ucunda yoktu. :confused:
Misafirlerimiz Ankara'dan Fethiye'nin bir köyüne taşındılar . Şehir hayatından tavuklu, keçili , sebzeli köy hayatına geçişlerini ballandıra ballandıra anlattılar ayrıca. :KK14:
Denk gelmiş rüyanla onların gelmesi.
Kocamın özlediği hayat işte,gel köye taşınalım diyor hep.

Cuma 82.15
Bugün 82.40
Fark +0.350 gr
Kilo almaya devam 😁😁🤣

Bu konuda istikrarliyimdir
😁😁😁 devam rakibem 🤪
Geçen hafta: 61,55
Bugün: 61,50
Sabitim ne yazık ki :KK43:

Gerçi çarşamba sabah feci bir artı görmüştüm o yüzden buna şükür diyorum 🙈

Eki Görüntüle 3363901

@blonde ambition
Elhan Elhan

Ben takımlarda devam canım kaptanım, dün aslında izne ayrılayım diyordum, gece rüyamda 69 kg olduğumu gördüm ve çok gerçekçiydi çok kötü hissettim kendimi o yüzden vazgeçtim izin benim neyime 🙈😂 Elhan Elhan
Olsun arti degil😘
Geçen cuma 63.1
Bu cuma 62.6
Fark -500 gram

Elhan Elhan @pastelfit
🧿😚🧿😚
Olsun artı degil😘
Günaydııın hanımlar kilomla yüzleştim geldim burdayııım
62.00 kilomla başlıyorumm :temizlik: şuraları bi temizleyelim çok yağlandı 🥲
😄 hayırlı olsun. 😘
Geçen hafta 84,3
Bu hafta 83,55
Fark 750 gram
Oran 0,89

Elhan Elhan @blonde ambition
🤪
Geçen cuma : 81.55
Cuma: 80.00
Fark : 1.55
Elhan Elhan
🧿🧿🧿🧿🧿🧿
🧿🧿🧿🧿
Gecen cuma 73.1
Bu cuma 73.3
Fark +200
Elhan Elhan (Bu hafta hastalıkla geçti düzensiz yedim saat düzenim hiç olmadı haftaya daha güzel olucak ins)
Ama ama artı 🥺
Geçen hafta cuma 88.35
Bugünkü 88.35
Sabitim
Ben izne ayrılmak istiyorum bu hafta diyet yapamadım. Eşimle farklı şehirlerdeyiz. Bu hafta o geldi diyet yapamıyorum. Hem menü bildirimi de yapamadım. Biraz toparlanayım geri döneyim. Ama bu arada pazartesi ve cuma günleri tartı bildirimi yapmak istiyorum.
Olsun artı degil😘
🧿🧿🧿🧿🧿
Geçen hafta 75,300
Bugün 74,000
Fark -1,300

Eki Görüntüle 3363980

Malesef kabızlık var, dün için boşaltım olması gerekiyordu, şehir dışına çıktığımız için yapamadım, sonrası da yok, lavman yapmam gerekiyor, korkuyorum 😔
Bu hafta tam şifa olmayacak 😭😭

Elhan Elhan
@blonde ambition
🧿🧿🧿🧿🧿
Dün çoook yedim düzeni bozduğum için kilo da almış olabilirim tabi.
Geçen hafta: 57.10
Bu hafta: 57.60
Fark:+500 gram
Yüzde: 0,875
Elhan Elhan @pastelfit Eki Görüntüle 3364013
Ama ama🥺
:KK14::KK14:Eki Görüntüle 3364026

Geçen Cuma : 69.7
Bugün: 70.2
Fark : +500
@pastelfit
Kusura bakma kaptanım. Misafir geldi, tartı bozuk olabilir ha bir de regl yakın olabilir bilemedim ki bir sebepten böyle. 😢

Not: Sebeplerin hepsi gülmeniz içindi.Bildirime üzgün ifadeler konulunca açıklama gereği hissettim 😅 Üzülmeyin hafta sonu gider bu artı :KK5:gitmeye de bilir :KK53:
Ama ama nasilll🥺
Geçen h. 72.1
Bu hafta72.9
+800
Niye olmadı yaaa....:KK43:
Eki Görüntüle 3364048

Üzgünüm mavi takım
Elhan Elhan
@pastelfit
Kırmızı takım adına iyi ama ama 🥺
Geçen cuma 74,4
Bugün 73,8
-600
@pastelfit Elhan Elhan
🧿🧿🧿🧿🧿

ben de çok önemserim rüyalarımı Elhanımm, hep bana bir şekilde haber gelir onlarla çünkü

o yüzden sabah çok panik yaptım ve hatta çarşamba sabah tartımda 62,7yi gördüğümde de çok endişelendim dedim bir artışa geçiyorum hayırdır gece de böyle bir rüya görünce 59u görmeden durmak yok dedim kendi kendime

çünkü başa dönmek istemiyorum, ne kadar zor verdiğimi bir ben bilirim

bak ben de sana şöyle bir anıımı anlatayım; bir arkadaşım vardı 7 senedir uğraşıyorlardı çocukları olmuyordu, bir gece rüyamda gördüm ki bu arkadaşım hamile ve bizden saklıyor. hemen ertesi gün aradım bu arkadaşımı dedim böyle böyle, hayırdır inşallah deyip kapattık teli, sonra 2-3 hafta sonra öğrendim ki benim ona bu rüyayı anlattığımda kız hamileymiş ve bize henüz söylemiyormuş :KK70:

bir de geçen aylarda devlet büyüklerimizden birini gördüm, ormanlık bir alanda bununla karşılaşıyordum el sıkışıyorduk falan ben de bunu işle ilgili bir gelişme olarak yorumlamıştım :KK70: neyse, bir gün eşim geldi bi yerin açılışı var oraya benim de gitmem gerekiyor sen de gel, gittim rüyamda gördüğğüm o devlet büyüğü ve geldi bizimle tokalaştı :KK70:

Elhan Elhan

20240105_134915.jpg

ben de çok önemserim rüyalarımı Elhanımm, hep bana bir şekilde haber gelir onlarla çünkü

o yüzden sabah çok panik yaptım ve hatta çarşamba sabah tartımda 62,7yi gördüğümde de çok endişelendim dedim bir artışa geçiyorum hayırdır gece de böyle bir rüya görünce 59u görmeden durmak yok dedim kendi kendime

bak ben de sana şöyle bir anıımı anlatayım; bir arkadaşım vardı 7 senedir uğraşıyorlardı çocukları olmuyordu, bir gece rüyamda gördüm ki bu arkadaşım hamile ve bizden saklıyor. hemen ertesi gün aradım bu arkadaşımı dedim böyle böyle, hayırdır inşallah deyip kapattık teli, sonra 2-3 hafta sonra öğrendim ki benim ona bu rüyayı anlattığımda kız hamileymiş ve bize henüz söylemiyormuş :KK70:

bir de geçen aylarda devlet büyüklerimizden birini gördüm, ormanlık bir alanda bununla karşılaşıyordum el sıkışıyorduk falan ben de bunu işle ilgili bir gelişme olarak yorumlamıştım :KK70: neyse, bir gün eşim geldi bi yerin açılışı var oraya benim de gitmem gerekiyor sen de gel, gittim rüyamda gördüğğüm o devlet büyüğü ve geldi bizimle tokalaştı :KK70:
Haberci rüyalar olabiliyor bazen. :KK5:

Ben gördüğüm rüyayı anlatsam yıkılırsın gülmekten resmen posta koymuştum sjksjksjk :KK53: :KK53: :KK70: :KK70: :ruh::ruh:

X