Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tamam bitanem ❤️ Cuma tartilarimiz fotoğrafli tarih ve nick'li oluyor. :KK5:Bir şeyler yediysen yarın aç karnına da tartilabilirsin. Hazırlıkta olduğun için sorun olmaz.
Aslında okulda bir dilim pasta yedim çay kahve falan da içtim tabi. O zaman ben yarın sabah kurala uygun tartılıp paylaşayim 🤭

ahhhh be ablaa ya senin rüyalar bombaymış :KK70:
Sorma ya feci bomba resmen :KK70: :KK70: 3 harfliylede uğraştım çok korkmuştum ondan eşim yavaşca uyandırdı o zaman kendime gelememiştim hiç.
Benim bide örümcek fobim var bir dönem hep üstüme atıyorlardı rüyada,sıçrayarak uyanırdım hep.

Sorma ya feci bomba resmen :KK70: :KK70: 3 harfliylede uğraştım çok korkmuştum ondan eşim yavaşca uyandırdı o zaman kendime gelememiştim hiç.
Benim bide örümcek fobim var bir dönem hep üstüme atıyorlardı rüyada,sıçrayarak uyanırdım hep.
ayyy bunlar korkunçmuş canım ablacımm, Rabbim göstermesin böyle kötü şeyler, uykuların hep huzurlu olsun inşallah :KK60:

ben de çok istiyorum ama bi türlü beceremedim niyeyse

halbuki çok rahat oruç tutarım çok şükür hatta sadece iftarla tutarım ama su orucunu beceremedim
Ben yaptım bir iki kere çok zorladı beni . Yani fiziksel olarak bir sorun yaşamadım ama modumu çok düşürdü . Duygusal sıkıntı yarattı bende . Ama tekrar yapmayı düşünüyorum . Vücudumun buna çok ihtiyacı olduğunu dusunuyorum

Şimdi c.başkanını gördüm tam karşıda duruyor parmak salladım kendisine kızgınlıkla,oda bana bakış attı ben sana sorarım gibilerinden :rolleyes: :rolleyes: ama nasıl bakıyoruz birbirimize varya :skandal::skandal: sonrası bağırarak uyanmak oldu ter içinde kalmıştım :KK76::KK76::KK45::KK45:bide dünürlerde oldu bu rüya sabah anlattım herkes yerlerde ben gülüyorum :KK70::KK70:

büyüklerimiz rüyada devlet büyüğünü görmek iyidir derler... İyi düşünelim iyi olsun :KK200:
Bir kerede tam rahmetliCüneyt Arkın yanağımdan öpecekti :KK8::KK8: koçişim uyandırdı,bir kızdım niye uyandurdın diye noldu dedi tam cüneyt beni öpecekti az bekleseydin ya dedim sjksjks.:KK70::KK70:
ayyhhh keşke böyle rüyalar görsem:KK51:uyandırcak kimsede yok yanımda :halay:

Ben yaptım bir iki kere çok zorladı beni . Yani fiziksel olarak bir sorun yaşamadım ama modumu çok düşürdü . Duygusal sıkıntı yarattı bende . Ama tekrar yapmayı düşünüyorum . Vücudumun buna çok ihtiyacı olduğunu dusunuyorum
canım yapacağın zaman bana da haber verir misin, bir kere daha kendimi denemek istiyorum

canım yapacağın zaman bana da haber verir misin, bir kere daha kendimi denemek istiyorum
Tabi canim ,bana eşlik etmen çok mutlu eder beni❤️. Benim oruç borçlarım var onları tutacam Allah'ın izni ile . Haftanın ,4 günü evdeyim . Salı ,Perşembe , cumartesi ,pazar . Bu gunleri tercih etmeyi düşünüyorum . Yarın uyarsa sana da bugün son öğünü yiyp pazar açalım orucu ?

ben bikere 2.5 gün yaptım sadece 800 gr gitmişti ama bu beni çok çok düşürdü sonrasında yeme atağı yaşayıp 3 kilo aldım. Sonra ben çok kolay kilo alıyorum ühüüüü diye ağlanıp daha da batağa battım.58 kilo ile başladığım açlık serüvenim 64 ile sonuçlandı. Hemen diyetisyen kapısını çaldım yardım edin ben kilo alıp duruyorum diye... O günden sonra bulaşmadım bu açlık işlerine : )

ayyy bunlar korkunçmuş canım ablacımm, Rabbim göstermesin böyle kötü şeyler, uykuların hep huzurlu olsun inşallah :KK60:
Hiç bu kadar tedirgin olduğumu hatırlamıyorum yani,böyle saçma sapan rüyalarla uğraşıyorum :KK200::KK200:
büyüklerimiz rüyada devlet büyüğünü görmek iyidir derler... İyi düşünelim iyi olsun :KK200:

Bende olmuyor hiç maalesef.
Arada oluyor bana enteresan şeylerde görüyorum :confused:

Ooh cocuklari da büyütmüş , özgür bir hatun . Kafa kulak rahat 🙈😂 senin menülerin ozeninden , kendine ayırdığın zamandan belliydi zaten🥰

Tabi canim ,bana eşlik etmen çok mutlu eder beni❤️. Benim oruç borçlarım var onları tutacam Allah'ın izni ile . Haftanın ,4 günü evdeyim . Salı ,Perşembe , cumartesi ,pazar . Bu gunleri tercih etmeyi düşünüyorum . Yarın uyarsa sana da bugün son öğünü yiyp pazar açalım orucu ?
canım yarın anne-kız günümüz var, bir aksilik olmazsa :KK23: o yüzden yarın değil de pazar yapsak? hem pazartesi tartısına da faydamız olur ne dersin?

ben bikere 2.5 gün yaptım sadece 800 gr gitmişti ama bu beni çok çok düşürdü sonrasında yeme atağı yaşayıp 3 kilo aldım. Sonra ben çok kolay kilo alıyorum ühüüüü diye ağlanıp daha da batağa battım.58 kilo ile başladığım açlık serüvenim 64 ile sonuçlandı. Hemen diyetisyen kapısını çaldım yardım edin ben kilo alıp duruyorum diye... O günden sonra bulaşmadım bu açlık işlerine : )
Benim de başıma gelmesi çok olası😂 bir kere daha deneyecem . Başarabilirsem rutine dönüştürmeyi planlıyorum . Hem vücudum dinlenir,toparlanır hem de kilo kontrolünde çok yardımcı olur.

Hiç bu kadar tedirgin olduğumu hatırlamıyorum yani,böyle saçma sapan rüyalarla uğraşıyorum :KK200::KK200:

Bende olmuyor hiç maalesef.
Arada oluyor bana enteresan şeylerde görüyorum :confused:
yani belli ki bu bi kabus ama yine de iyi düşünelim yoksa zamlar mı geliyor :işsiz: rüyamızda bile tedirginlik yaşıyoruz :KK45:

X