Popüler Konu LenaG ile MasterFit

🧿🧿🧿MAVİ TAKIM🧿🧿🧿

Hanımlar yarın tartı günümüz, bu haftayı da bitiriyoruz. Bugün hafif ve sebze ağırlıklı beslenip günü erken kapatalım, mutlaka tartıya faydası olur. Suyu ihmal etmeyip hafif spor yapabiliriz. Umarım herkes eksi görür. Üç ay sonra bahar gelecek, yazı beklemeyin bahara fazlalıklarınızdan kurtulun ve özgür kalın💕💕💕

Busra196 Busra196
Mthn83 Mthn83
gezegenfeza gezegenfeza
Beth18 Beth18
badem000 badem000
Elhan Elhan
60kiloyum 60kiloyum
Tesnim1903 Tesnim1903
M Meryem1306
M muhendishanim98
aysenurt3991 aysenurt3991
ZincirKirma ZincirKirma
Zayif bir Dombili Zayif bir Dombili
Lavinia_98 Lavinia_98

Kizlar ben kararsizdim ama hiç ac kalamiyorum 🤣🤣🤣 diyet spor mu ilerlicez tartilmaya da korkuyorum🫣🫣
Aç kalmana gerek yok kuzum. Sağlıklı şeyler ye bol bol ye. Diyet ve spor birlikte ilerlediğinde hem daha çok kilo kaybı oluyor hem de vücudumuz şekilleniyor sarkma büzüşme olmuyor canım. :KK68: Korkma sağlıklı menüler planla. :KK60:Bol su içmeyi de ihmal etme. Olacak inşallah ☺️

🧿🧿🧿MAVİ TAKIM🧿🧿🧿

Hanımlar yarın tartı günümüz, bu haftayı da bitiriyoruz. Bugün hafif ve sebze ağırlıklı beslenip günü erken kapatalım, mutlaka tartıya faydası olur. Suyu ihmal etmeyip hafif spor yapabiliriz. Umarım herkes eksi görür. Üç ay sonra bahar gelecek, yazı beklemeyin bahara fazlalıklarınızdan kurtulun ve özgür kalın💕💕💕

Busra196 Busra196
Mthn83 Mthn83
gezegenfeza gezegenfeza
Beth18 Beth18
badem000 badem000
Elhan Elhan
60kiloyum 60kiloyum
Tesnim1903 Tesnim1903
M Meryem1306
M muhendishanim98
ZincirKirma ZincirKirma
Lavinia_98 Lavinia_98
:rapci::rapci::rapci:

Evet kuşum şuan yeni cerrahlarala anlaşma yapıyoruz ondan sürekli görüşme , sürekli toplantı ve yemekler vs. Halindeyiz ondan menü seçimi zorluğum oluyor canım. Yoksa ben tamamen diyet modundayım yani onunla ilgili sıkıntı yok canım yaza kadar devam 😊 pes etmek yok tabi ki yaza incecik gireceğiz. ♥︎
Biliyorum. İçindeki aşkın farkındayım. :KK60: :KK200:

ADINIZ: Sema
YAŞINIZ:34
BOYUNUZ:1.60
KİLONUZ:77
HEDEF KİLONUZ:60
MEDENİ DURUMUNUZ:Evli
MESLEGINIZ:Ev hanımı
ÇOCUK SAYISI:4
KİLO ALMA NEDENİNİZ:KK70:oğum sonrası verememe
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı:2 ay önce göbek fıtığı ameliyatı oldum başka bi sıkıntım yok şükür🤲
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ Başta sağlık sonra da fiziksel olarak giydiğimi yakıştıramama ve alıp gidiyorum farketmeden dur demek lazım

🧿🧿🧿MAVİ TAKIM🧿🧿🧿

Busra196 Busra196
Mthn83 Mthn83
gezegenfeza gezegenfeza
Beth18 Beth18
badem000 badem000
Elhan Elhan
60kiloyum 60kiloyum
Tesnim1903 Tesnim1903
M Meryem1306
M muhendishanim98
ZincirKirma ZincirKirma
Lavinia_98 Lavinia_98
menekse_kokusu menekse_kokusu canım listeyi düzeltmemişim, burdan etiketliyorum seni

Jasmine yazmıştım canım. Ama farketmez. Karın ağrısı eklem ağrısı ateş. Bizde dört yaşında konuldu teşhis ama dört yaşına kadar ne çekti yavrum

Ama istenilen bir menü deeeel
Ay evet peki oğlunun fiziksel durumu nasıl minyon mu?
çok geçmiş olsun canım size de :dua:

kızımda da sebepsiz karın ağrısı çok oluyor, doktor da ondan dolayı şüphelendi sanırım
şimdi demiri ilacını başlattık, 2 ay sonrası için bakalım ne diyecekler

çok teşekkür ederim, haklısın dün nette gezindim de türlü çeşitli şeyler var glutensiz :KK28:

çok teşekkür ederim canımm bilgiler için :KK60:

belki bu sayede biz de daha sağlıklı beslenmeye başlarız :KK200:

Allah sabır versin canım :KK43:

çok şükür kuzum evet doktorumuz iyi bir kadın :dua:

aminn canımm çok teşekkür ederim :KK60:

aminn canım çok teşekkürler :dua::KK60:

kızım bayılır buna, sağol canımm, ellerine kollarına sağlık :dua::KK200::KK60:

çok teşekkürler, çok şükür ki dediğin gibi dermansız değil, Allah dermansız dert vermesin neler neler var, Rabbim yardımcıları olsun :KK43:
tek üzüldüğümüz daha çok küçük 5 yaşında, kreşe gidiyor, doğum günü oluyor pasta börek oluyor diğer arkadaşları yerken sen yeme nasıl diyeceğiz

sizlere de çok geçmiş olsun, inşallah bir an önce oğlun iyileşir :dua::KK200:

şimdi sen yazınca baktım canım evet Doku transglutaminaz IgA antikoru değerine bakılmış o pozitif gelmiş
gastroenterolojide de yapılacak testler sonrası tam tanı konur demiş doktoru

inşallah kuzum dediğin gibi olur da çabuk adapte olur, kreşe gittiği için ve sabah öğle ve akşamüstü yemeklerini orada yiyor, diğer arkadaşları yerken o nasıl yemeyecek nasıl olacak bilmiyorum, öğretmeniyle konuşmak gerecek

mutfakta vakit geçirmeyi çok severim zaten, değişik tarifler denemeyi de, kuzum için azıcık daha geçiririm hiiiççç önemli değil :KK200: o bahaneyle biz de sağlıklı besleniriz inşallah, tek kafama takılan dışarıda nasıl olacak, ona alışması biraz zorlayabilir canım

teşekkürler kaptanımm :KK60:

çok teşekkürler canım ilgine, gönderdiğin zaman takibe alayım hemen :KK60:

eşine de çok geçmiş olsun

biz de seni öpüyoruz :KK60:

geçmiş olsun canımm

teşekkürler güzel kaptanımm :KK200::KK60:
Tekrar geçmiş olsun canım.

ADINIZ: Sema
YAŞINIZ:34
BOYUNUZ:1.60
KİLONUZ:77
HEDEF KİLONUZ:60
MEDENİ DURUMUNUZ:Evli
MESLEGINIZ:Ev hanımı
ÇOCUK SAYISI:4
KİLO ALMA NEDENİNİZ:KK70:oğum sonrası verememe
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı:2 ay önce göbek fıtığı ameliyatı oldum başka bi sıkıntım yok şükür🤲
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ Başta sağlık sonra da fiziksel olarak giydiğimi yakıştıramama ve alıp gidiyorum farketmeden dur demek lazım
Hoşgeldin canım çok güzel kilo vereceğin bir yere geldin ben de burda yaklaşık 17 kilo verdim 😊

Afiyet olsun fezocum. :KK60:
Sağlıklı menüler görmek göz sağlığına iyi geliyor teşekkür ederim. :rapci:Şifa olsun. 😘
Hocam bir şey soracağım o menüye sağlıklı demişsin ya evet sağlıklı ama az değil mi sence de. Yani evet bazen yapıyoruz bazı günler böyle şeyler hatta oruç tutuyoruz 1 2 gün boyunca ama bence sağlıklı değil. Ben de yapıyorum bu arada biliyorsun. Sadece düşünceni merak ettigim için soruyorum. :KK68: :KK68:

Cordelia Cordelia
Dün 560
02.1.24 1100
01.01.24 800
31.12.23 860
Puanlar bu şekilde canım

Eklentiler

• IMG_20240104_134008.jpg
    IMG_20240104_134008.jpg
    98,4 KB · Görüntüleme: 20
🧿🧿🧿MAVİ TAKIM🧿🧿🧿

Busra196 Busra196
Mthn83 Mthn83
gezegenfeza gezegenfeza
Beth18 Beth18
badem000 badem000
Elhan Elhan
60kiloyum 60kiloyum
Tesnim1903 Tesnim1903
M Meryem1306
M muhendishanim98
ZincirKirma ZincirKirma