Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Herkese mutlu huzurlu ve sağlıklı bir yeni yıl diliyorum.
Menüm
14.00 3 çeri domates
1 yumurta
Ara: 1 avuç kuruyemiş

19.00 4tane fırın köfte
Avuç içi kadar tavada göğüs eti tavuk
Yarım ç.kasesi pirinç pilavı
4 kaşık havuç tarator (mayonezsiz)
Salata
5 6 tane dilim fırın patates
21.30 doğum günüm olduğu için 1 dilim pasta
1 bardak kola
1 avuç çerez.
:KK1: yarın açlık grevi

Menümü yazdim mangal vardı kanat köfte yedim Sonra kurabiye yedim kuruyemiş yedim. Sonra 1 kadeh alkollü içecek içtim. 10 itibarı ile midem çok kötüydü. Bence birden fazla geldi. 1 aydan fazla sağlıklı besleniyordum saçmaladım.
Benimde öyle oluyor, yerken mutluyum, yedikten sonra mide acaip oluyor 😔

ay sende bendensin ne olduk bu hafta

ben de öyle inanıyorum ah sizlerin etkisi o kadar büyük ki bu konuda yoksa işte yine kilo alıyorum dalgasına kapılırım :KK200: :KK36:

aa dolunay zamanı tabi yaaa:işsiz:

çok sağol :KK36: şimdi hedefimiz yılbaşında o ana kapılıp yemekleri abartmamak olsun
Biraz abartmış olabilirim
Bu liste benim için çok özel. Modumun zirvesinde olduğum hafta. Sonrası Osmanlı gibi çöküş dönemi 🙁

Yulaf kasesinde ne vardı anlamadım ben. Bize katildigin haftaymis bu hafta

Yemek sayfası için görselli diye alıntı yaptım kullanirsan

Geçmişe gidip bu rakamı nasıl almışım diye baktım. O hafta pizza da yemişim poğaça da çikolata da velibah da katıp karistirdigim anlarda olmuş. Aman aman sporda yapmamisim.
Ama açlık yapıp tek öğün yapmisim. Bazen 2 öğün olmuş. Şu içmişim. Dünkü paylaştığım gibi basit matematik yapmışım.
Sonra şu cocuk olayları olmuş ve ben çöküşe geçmişim.
Negatif enerji beni çok etkiliyor. Empati değil sempati yapıyorum. Onlarla yaşıyorum. Bu da psikolojik olarak yıpratıyor beni
@Busra196 Beth18 Beth18 ve @kayipdunya ile sakalasmalarimizi okudum. Hani böyle mutlu olduğunuz bir arkadaş ortamı olur anilarinizda hep taze kalır ya. Resmen o ana gittim. Haa bunlarin hepsi 2 hafta öncesi öyle çok uzaklarda değil.
En azından diyetisyene kendimle ilgili birşeyler veririm. Ona göre yol çizeriz
Yaa çok tatlısın canim. Tabii sakalasicaz ya yoksa gecer mi bu hayat. Kendini degerlendirmen çok güzel. Evet bir ara biraz fazla kacirmistin hatta yazmadığın falan oldu. Birde bence buradaki çoğu kişi öyle yani duygusal olarak çok iyi ya da çok kötü olduğunda yemeğe yoneliyor

@pastelfit @Elhan

31 Aralık 2023

sabah yok

ilk öğün 13.30
1 mandalina

öğlen 14.30
pırasalı otlu peynirli omlet
3 zeytin, 1 tk petek bal
1 dilim avokado
domates salatalık
4 adet yulaf ekmeçiği (instada vardı. pankekten daha ince ve küçük)

ara 17.00
30 gram fındıklı çikolata
1 kupa filtre kahve

akşam 19.00
soğanlı biberli et kavurma
1 kase bezelyeli havuçlu pilav
1 küçük kase cevizli yoğurtlu kereviz
2-3 çatal domates soslu acı biber kızartma
.
şimdi yeşil çay içiyorum.
evde olunca geç yatıyorum. kan şekerim düşerse belki biraz kuruyemiş yerim. şimdilik yemiyorum.

1,5 lt su
Ya ben sana yorum yapmıştım umarım yemezsin diye Yazrken karışıklık oldu sildim derken gezegenfeza gezegenfeza dan alıntı yapmışım dikkat etmeden 🤣 Yedin mi kuruyemisleri

X