Popüler Konu LenaG ile MasterFit

C
Canım kaptanellam 🥰 çok şükür toparladık oglanda bende herif hasta oldu ama pek umursamadım koca adam demi sonuçta 🤣😂😅 evde motive olamiyordum ama alıştım ip atlayıp duruyorum evdede su yemek düzeni oturdu gibi saliya kadar izinliyim zaten bu zamanı değerlendirip güzel bir eksi ile yeni yıla başlamak istiyorum bu sabah -900 ile 65.5 ile uyandım hemen gaza geldim
Sen nasilsin güzel kaptanım 🥰🥰

C

Canım kaptanellam 🥰 çok şükür toparladık oglanda bende herif hasta oldu ama pek umursamadım koca adam demi sonuçta 🤣😂😅 evde motive olamiyordum ama alıştım ip atlayıp duruyorum evdede su yemek düzeni oturdu gibi saliya kadar izinliyim zaten bu zamanı değerlendirip güzel bir eksi ile yeni yıla başlamak istiyorum bu sabah -900 ile 65.5 ile uyandım hemen gaza geldim
Sen nasilsin güzel kaptanım 🥰🥰
İyiyim bitanem 🥰 Teşekkür ederim. İyi olmanıza sevindim .Hepiniz eski sağlığınıza kavuşun motivasyonun daha da iyi olacak. :dua:Hayal ettiğin tüm güzellikler kapına gelsin tatlışım. :dua: - 900' ü alır öper nimet gibi başımıza koyarız emek var , umut var onda. :super:

100 gramcik hadi ucu kıyısı yok senin için zafer bayraklari var. Kimseden rica etmek zorunda değilsin. Hakkın o senin zafer bayragini dalgalandir 😍

Böyle taze kanlar can veriyor gerçekten ♥️

Elindekiyle mi arkamdasin 🙄😂

Hayır zaferinin önünde kırıntılar var. Basıp geçecek inşallah ve ulastimmi acaba diye kimseye sormayacak. Bunun için tastige ihtiyacı yok çünkü zafer onun olacak ben inanıyorum 😍
İlahi kuzum ne kadar güldüm, Allah ta senin yüzünü güldürsün :KK70: :KK70:
Bi an elhanın elindekiyle popoya dürtmesi canlandı gözümde :KK70::KK70::KK70:

İyiyim bitanem 🥰 Teşekkür ederim. İyi olmanıza sevindim .Hepiniz eski sağlığınıza kavuşun motivasyonun daha da iyi olacak. :dua:Hayal ettiğin tüm güzellikler kapına gelsin tatlışım. :dua: - 900' ü alır öper nimet gibi başımıza koyarız emek var , umut var onda.

:super:

Hep birlikte güzellikler bizimle olsun yeni yılda inşallah saglikla çıtır çıtır olacağız inşallah 🥰🥰

Ellerine sağlık bitanem. :KK60: Yapınca afiyet olsun. Ziplaman iyi olmus. Boşlukları dengelemek lazim. 🙈Ben de yürüyüşteyim .Şu an çay molası verdim. Farklı sporlar yapmalıyım vücut yürüyüşe alıştı çok tınlamıyor göz ardı ediyor adımlarımı. :KK14:
Çok güzel demekki düzenli yürüyüş yapmissin artık ekleme zamanın gelmiş bende 2024 te yürüyüş koyuyorum hedef olarak kendimi

20231230_152708.jpg

X