Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyi değilim kötüyüm evliligimde skntilarim var psikolojim bozuk.. çocuklarım hasta şuan bile hastanedeyim Allah belamı vermeye devam ediyor :KK43:
Çocuklarının bir an önce sağlığına kavuşmasıni dilerim canım. :dua:
Kangren bir duruma geldiyse kesip atacaksın. Allah'a dua et , bela sözcüğünü kullanma kuzum. Her zorluğun sonunda bir kolaylık vardır ümidini yitirme evlatlarının sağlıklı bir anneye ihtiyacı var.

blonde ambition blonde ambition Takım kaptanı
Keira- Keira-
Ellssa Ellssa
patimsilizm patimsilizm
sibel_84 sibel_84
Jasminium84 Jasminium84
Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee
Cordelia Cordelia
menekse_kokusu menekse_kokusu
Limoni026 Limoni026
s i d e l y a s i d e l y a
Margaret Hale Margaret Hale
E Elagozlu
serap911 serap911

Sevgili Kırmızı Takım Yarışmacıları
Kaptanımız yılın son günleri olduğu için yoğun çalışıyor. Dün bana Meryemcim takımla ilgilenirsen sevinirim demişti. :KK36:
O gelene kadar yanınızdayım. Sağlıklı , çok güzel menüler bekliyorum. :dua: Hareketlilik , bol su ile de menülerimizi desteklemek iyi olacak. Etkileşimi de aksatmayalim mesajlarınızı seve seve okuyorum. :KK5:

İyi değilim kötüyüm evliligimde skntilarim var psikolojim bozuk.. çocuklarım hasta şuan bile hastanedeyim Allah belamı vermeye devam ediyor :KK43:
Öyle deme canım Rabbim kuluna yük vermez vardır bir hayır içinde bulunduğun durum kolay değildir eminim 2 haftadır bizde hastanedeyiz oğlum zature oldu kocamin umrunda olmadı gitti eve yattı rahat rahat ama ben şu hayatta kocam ailem dahil kimseden birşey beklemeyi öğrendim kendime ve çocuğuma kendim yetmeyi öğrendim Rabbime sığındım çok şükür o bir yol açıyor seninde Rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah

Videoyu izledim tatlim. İnşallah başarılı sonuçlar alırsın.
Anlatılanlar çok mantıklı. :super: Düşük kalorili beslenmeyi biraz artiracagim ben de.

Videoyu izledim canım çok teşekkür ederim. Bilgilendirici oldu☺️
Bir diyetisyen olarak kendi deneyimlerini paylaşmış olması güzel. Ama dediği gibi her bünye farklı ♥️
Orada gün içinde kısıp akşama serbest yapıyorum dediği hoşuma gidiyor. Bu iş bir matematik gerçekten ♥️

Çocuklarına acil şifalar diliyorum canım 🤲🏼
Evliliğindedir sıkıntılar çabucak geçsin gitsin 🤲
Sen de bir an önce kendini toparla lütfen, bela bizlerden uzak olsun 🤲🏼

blonde ambition blonde ambition Takım kaptanı
Keira- Keira-
Ellssa Ellssa
patimsilizm patimsilizm
sibel_84 sibel_84
Jasminium84 Jasminium84
Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee
Cordelia Cordelia
menekse_kokusu menekse_kokusu
Limoni026 Limoni026
s i d e l y a s i d e l y a
Margaret Hale Margaret Hale
E Elagozlu
serap911 serap911

Sevgili Kırmızı Takım Yarışmacıları
Kaptanımız yılın son günleri olduğu için yoğun çalışıyor. Dün bana Meryemcim takımla ilgilenirsen sevinirim demişti. :KK36:
O gelene kadar yanınızdayım. Sağlıklı , çok güzel menüler bekliyorum. :dua: Hareketlilik , bol su ile de menülerimizi desteklemek iyi olacak. Etkileşimi de aksatmayalim mesajlarınızı seve seve okuyorum. :KK5:
Elhan Elhan kaptanım blonde ambition blonde ambition gelene kadar ilgilenebilirim istersen. Sana ek yük olmaz hem.

Bir diyetisyen olarak kendi deneyimlerini paylaşmış olması güzel. Ama dediği gibi her bünye farklı ♥️
Orada gün içinde kısıp akşama serbest yapıyorum dediği hoşuma gidiyor. Bu iş bir matematik gerçekten ♥️
Diğerlerini az kalorili akşamı serbest...ben cesaret edemem tatlım. Belki yarışmalara girmedigim bir hafta deneyebilirim. :super:

30 Aralık Cumartesi
7.30 Kahve
10.00 Çay
12.00 Yulaflı krep , peynir, zeytin, salatalık
14.00 Kahve
17.50 Bir kepçe yayla çorbası, iki parça tavuk ızgara, havuç+ kırmızı pancar salatası
İki litre su+ iki bardak detoks suyu
pastelfit pastelfit
Screenshot_2023-12-30-18-01-40-740-edit_com.huawei.health.jpg
8701= 800 puan
Cordelia Cordelia
30 Aralık Cumartesi

Ben tek öğün yaptığım günlerde denedim de hunharca saldiriyorum
Amaçsız yemiş olmak için yiyorum. Ama bunu uzun soluklu yapsam böyle olmaz belki bilemiyorum
Diyet işini çok şey etkiliyor 🙄
Diğerlerini az kalorili akşamı serbest...ben cesaret edemem tatlım. Belki yarışmalara girmedigim bir hafta deneyebilirim. :super:

Ya ben bunu yapamam abartirim.. akşamı tok karsilamayi tercih ediyorum. Bunu özel gunlerde yapiyorum sadece... Gündüzü bos geçip akşam kutlamasina eşlik ediyorum mesela o da senede en fazla 5 tir.

X